Argivit Focus gerçekten boy uzatıyor mu?

çevremde kullananların çoğundan olumlu şeyler duydum özellikle boy uzatma konusunda ciddi faydaları oluyormuş

Size bi sorum var tecrübeli anneler benim kızımın boyu çok zor uzuyo 6 ayda 1 cm anca uzamış doktor argivit focus şurup verdi gerçekten boy uzamasına yarar mı?
Yeni başladık şimdilik bişey demek zor daha kullanmamız lazım. içeriği çok güzel ama yok yok multivitamin mineraller var, özellikle l-arjinin den dolayı iyi geleceğini düşünüyorum

Yeni başladık şimdilik bişey demek zor daha kullanmamız lazım. içeriği çok güzel ama yok yok multivitamin mineraller var, özellikle l-arjinin den dolayı iyi geleceğini düşünüyorum
Evet bende baktım internetten L-arJinin, Fosfatidilserin falan da var

Size bi sorum var tecrübeli anneler benim kızımın boyu çok zor uzuyo 6 ayda 1 cm anca uzamış doktor argivit focus şurup verdi gerçekten boy uzamasına yarar mı?
Bize de doktor tavsiye etmişti. İki şişe kullandık üst üste. Sonra bıraktık. Ama ciddi boy artışı oldu. Geçen sene kullanmıştık. Önce iştah açtı bir süre. Sonra birden boya verdi. Gece yatmadan 1 saat önce falan veriyordum.

Hanimlar yegenim icin istiyorum , bu surubu Devlet ödemiyor degil mi yani recete yazdirmaya gerek var mi ?

Argivit kullanmadım ama çocuklarım için hayrix kullaniyorum.simdilik ilerleme var.

Sizin boyunuz ve eşinizin boyu nasıl
Kızınızın beslenmesı nasıl

Hep mi zor uzuyordu yoksa uzarken birden yavaşladı mı

Benım oğlum hep yaşıtlarından uzundu
Pandemi oldu evde kaldık sonra okul açıldı sınıfta uzun olan oğlum orta boylu olarak kalmıştı

Ben ve eşim uzun boylu sayılırız

Yıllık en az 5cm uzamasını bekliyoruz dedi doktor
Boy cetvelinde yüzde 90 da olan oğlum yüzde 75 e düşmüştü

Hep aynı doktora gıttığım için kadın beni anlamıştı
3 ay bu şuruptan kullandım 2 cm uzamıştı
Tekrar gidip kontrol ve boy ölçümü yaptıracağım
En son 6 ay önce gitmiştik sanırım

Hiç bilgim yok ben kullanmadım ama etraftan duyuyorum hep.doktor tavsiye ettiyse denemenizde fayda var

Peki argivit classic olmaz mı, focus mu olması gerekiyor acaba?

Oglumda beslenme zorlugu olunca doktorumuz bu tarz bir urun onermisti, cok ciddi istah eksikligi vardi, bu da gelisimine yansiyordu. Bir ayda gorunen sorunlari cozdu

Duzenli kullandırmadi ama doktorumuz, istah eksikligi falan bitince biraktirdi.

Boy uzamasi genetik de olabilir, direk ise yarar diyemeyiz. Ama beslenmeye bagli gelisim zorlugu varsa takviyeler ciddi fark yaratabiliyor.

X