Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri araştırdım amerikada olan bir olay soya sütü erkeklerde bile göğüs büyütüyomus

ilk yorumları okuyunca hemen bende alıyım demıstım ama korktum ben sımdı ya kanser falan olmayak sonra aman dıkkat arkadaslar

kızlar evet kansere sebep olabiliyormuş ama bitek soya sütü değilki östrojen içeren herşeyin çok fazlası kansere sebep olabiliyor çünkü östrojen fazlalığı kansere yol açabiliyor . bende benim östrojen seviyemin az olduğunu bu yüzden tehlikeli olmicağını düşünerek başladım

doğal olanlarıda varmış sanırım öyle yazıyordu.hangi bitkilere göre daha azmış? soya en çok östrojen içeren besinlerden biri olarak geçiyormuş ama çok karışık bende anlamadım tam

tek başına soyayla büyüten ya da soyayı programında kullanan bulamadım ben nette.Pueraria Mirifica ve Kırmızı Yonca(red clover)'dan daha zayıf diye bi makalede okuduğunu yazmış biri.Konuyla ilgili çok bi bilgi bulamadım.

bakalım kızlar nolcak bende tam olarak bilemiyorum ki ama başladım içmeye bugün 6.günüm bi değişiklik yok ama zamanla olcağına inanıyorum bikaç ay sonra.birde çok duygusalım bu aralar hormonlarla mı ilgili bilemedim

ya bu emzirenlerin içtiği humana bizim göğüsleri büyütmezmi rezene çemen karışım çayı çünkü o

Wowo sonuçlarını merak ediyorum nasıl işe yaradımı

1 ay kullandım büyümedi ama belki 1 ay yeterli değildir yada ben az içmişimdir günde bir bardak içiyordum , ben birçok şeyi 1 ay denedim hiç biri etki etmedi o yüzden 1 ay yeterli değiş heralde diye düşünmeye başladım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…