Aranızda benim gibi hasta olan varmı??

Swetter

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
805
2
Bir kaç gündür hapşırıyordum önemsemedim bu sabah müthiş bir boğaz acısıyla uyandım. şimdi yutkunamıyorum bile (( bebişime geçer diye çok korkuyorum. ilaçda kullanamıyoruz süte geçer diye ee nasıl geçicek bu grip??:çok üzgünüm:

liptonun hazır poşetl çayı var limonlu zencefil o geçirdi benim boğazımı tavsiye ederim

slm .geçmiş olsun...aktarlarda grip için karışım var ben onu kullandım..çok iyi geliyor.birde bebeğinle ilgilenirken mutlaka maske tak...

Geçmş olsun Swetter..Ben de yeni atlattım gribi, anne sütünden geçmiyomuş, o yüzden korkmana gerek yok. Yalnız maske takmak gerekiyo ve bol sıvı tüketmek önemli çabuk iyileşmek için. Benim doktorum ne vitamin ne de ilaca gerek yok, bol meyva ve sıvı tüket dedi. Bebeğime geçmedi çok şükür ben de 5-6 günde atlattım..

canım çok geçmiş olsun a.s. bende bayram üstü hastalanmıştım çok kötü olmuştum.öksürük ve sağlam bir grip eşliğinde ateş ve tabiki kocaman bir uçuk senağlama dr bana çok ciddi ilaçlar verdi.alfoxil adında 1000mg lık bir antibiyotikten günde 3 tane,preboron(yanlış hatırlamıyorsam yazılışını) öksürük şurubu,minoset ağrı kesici ateş düşürücü,sudafed grip ilacı,b vitamini ve burun spreyi kullandım cnm.hamilelikteki gibi değil artık bazı ilaçları kullanabiliyoruz.ama sen gene pc de yazabilcek kadar iyisin ben komada gibiydim berbattı.bebeğimi zor emziriyordum.tekrar geçmiş olsun cnm tavsiyem bebeğine geçmeden bir an önce iyileşmeye bak ilaç alarak kaydirigubbakcemile5

canım geçmiş olsun bende yeni atlattım ben mamada verdigim için 1 gün ara verdim emzirmeye 2 tane antibiyotik içtim 3 günde filan atlattım ama bana çocuk doktorumuzun dedigi sık sık ellerini güzelce yıka ve maske takmadan çocugu alma ben öle yaptım çok şükür kızıma geçmeden kurtardık sanırım

Benimde yeniden burnum akmaya başladı fış fış yaaaa daha yeni iyileşiyor kızım.İnşallah bu sefer geçmez ona.

Teşekkürler canım...Bugün bitki çayları yaptım kendime.Yatmadan tekrar içeyim,inşallah hemen geçer.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…