Aramızdaki büyüyü bozulmasına sebep ne olabilir ki ?

tanıştığim gun derin hisler besleyip öpücükle taclandirip sevgili olabilen birisi olarak sizin onu opmenizi yadirgamadim. Herkesin ahlak anlayisi kendine.
sahsen ben "aman benden once de mi boyle yapmış, yok kac kisiyi opmus bilmemnaapmis" cetelesi tutan insanlarla asla olmam. Zaten beni 15 saniye taniyan erkek de bunu istemeyecegimi bilir.
O yuzden sizi yargamiyorum kesinlikle.
Ama erkek klasik turk erkegi gibi geldi. Bunlara naz yapmak- pesinden kosturmak- aysen grudanin filmde dediği gibi "annem nikahtan once goster ama elletme dedi" modunda takilmak yarar :))
Adam belli ki iliskiyi kacma kovalama-elde etme haliyle seviyor.
"Beni kullanmak mi istedi" diye de dusunmeyin bile cunku oyle bir niyeti olsa biraz daha yalanci romantik takilir vuslata ererdi. Bu adam birden sogumus. Demek ki fareyi yakalayinca oyun bitmis onun icin
Hic sevmedigim insan tipi ...
Bence bir adim bile atmayin. Size kapisini kapatan bir insanin ziline israrla basmayin. Kendini bi poh sanmasina sebep olur. Zaten elde ettigi icin hevesi kacan bir adam. Ustune duserek daha da bunaltirsiniz.
Bence o 1 adim cektiyse kendini siz 2 adim cekin. Ona asla yazmayin da kankaniza ondan bahsedin mesela. O bikarsa burada "farzet ki o burayi okuyacak" topigine yazin ona demek istediklerinizi. Hatta ask mesk topikleri oluyor. Oraya konu acin cocuk akliniza geldikce buralarda takilin. Ama ona yazmayin.
Mesajlarina hemen de donmeyin. Asil mesafeyi siz koyun. O sizin gonlunuzu almaya calissin.
He almiyorsa da yallah şoför yallah sarkisiyla ugurlayin. Yapacak birsey yok.
En azından kalbinizin yeniden attigini ogrendiniz. Bu da guzel birsey

Neden watsap kullanmasın ki daha kolay bir iletişim şekli değil instagram ,evli yada nişanlı olmasın bunuda göz ardı etme ,
Yokmuş gibi davran hiç takma arama sorma unut hatta o nasılsa arar süngüsü düşünce birde 2 saat öpüşünce mi aklına geldi ağız kokusu yada ten uyumu bu bir seçenek değil bu durumda

Afedersin poposuna güvenmeyen tipler bunlar uzun ilişki aramayan ciddi bir yola girmek istemeyen ev gecindirmeyi falan asla düşünmeyen kısaca öpüşmekle falan alakası yok zararın neresinden dönsen kâr senin için daha ileri gidilmiş olabilirdi birsuru kiz eklemesi bende bu izlenimi yarattı asla guvenilmeyecek bir tip
Derhal takibi bırakıp engelle yoluna bak derim

Ben ten uyumu olmadigini dusunmuyorum. Cunku ten uyumu yoksa uzun uzun opmezdi sizi.
Opusmek icin ilk hareket sizden mi geldi yoksa o mu yakinlasti once? Lutfen yanlis anlamayin. Sunun icin sordum eger ilk yakinlasma sizden geldi ise adam ucuncu bulusmada opusulmesini normal bulmayan tiplerdendir. Ilk o yeltendi ise buyunun bozulmasinin opusmeden oldugunu sanmiyorum.

bence sizin durum tam da bu Günümüz ilişkilerinin yeni sorunu: Love bombing
sakın kendinizi suçlamayın.bir insana duygularınız 3 günde de yoğunlaşabilir 3 ayda da.bu tamamen erkeğin karakteriyle alakalı.karşısınızdaki kişi size gerçek duygular hissediyor olsaydı aksine öpüştükten sonra size daha da yoğunlaşırdı.
ve her ne kadar etkilenmiş olursanız olun karşınızdaki insan belli ki iyi niyetli bir insan değil.lütfen egosunu daha fazla tatmin ettirecek davranışlarda bulunmayın.siz ondan uzaklaşır,yazmaz,aramaz kısacası umursamazsanız kendisi birgün size geri dönüş yapacaktır emin olun,bu tarz erkeklerde hiç şaşmaz,hep böyle.

Ya ne bileyim aklıma acayip şeyler geldi, acaba kişisel bakımınızdan ötürü mü soğudu? Birde Emily Californiada özgürce koşarken Hatice İstanbulda 3 günde öpüşüp kadınlık değerini düşürdü, hı hı

Ben olsam yazardim. "Ne kadar aptalmisim keske sana guvenmeseydim" gibi laflar et daaha sucu ona at mesela
Aman beni dinleme yada yazma. Belkide adam piskopat ne bilim ben. Durduk yere gunaha girmeyim. Su ara trt belgesel suc dosyasi ve teve2 de kanit izliyorum.. psikolojim bozuldu. Bsver kardesim ne yapacan konusup otur evinde allah korusun

Kendimi salak yerine konulmuş gibi hissettim. Geldi oynadı gitt gibi. Çok berbat bi duygu bu
Şu an o anları geri alamayacaksın olmuşla ölmüşe çare yok. Bu adam senin evlenip mutlu olabileceğin adam da değil. O yüzden hem mantığından hem instagram dan çıkar o da senin profilini görmesin. Duygularıyla davranıp hata yapan çok gördüm ama mantığının sesini dinleyip hata yapan görmedim. O yüzden sen mantığını dinle bak hiç pişman olmayacaksın. İlerde iyi ki bu adamla olmadım diye şükredeceksin.

Bence de hiçbir şey yazma. Sonuçta büyü bozuldu artık ne desen de o anları geri getiremezsin.
Ben eşimle tanıştıktan sonra elini bile uzun süre tarafından tutmadim halbuki o da bnm tutmami bekliyomus o da kendince bozulmuş.
Ama erkeklerin bakış açısı bizi bu hale getiriyo malesef ay hakkımda ne düşünür basit biri der veya benden sıkılır korkusuna duygularımızı yasayamiyoruz engelliyoruz.. malesef içinde yaşadığımız ülke bunu gerektiriyor. En modern dediğin erkeğin kafasında bile bu var.
Dakikalarca öpüştük demişsin demek ki şehvetli bı öpüşme gibi bişey oldu adamin kafasında da belki daha ileri goturmek vardı ama senden de yüz bulamadı belki de geceyi birlikte geçirmek istiyordu ciddi bişey bile istemiyordu? Bu da olabilir

öyle dedim ya basın beğenmedimleri. doğru soyleyını 70 milyondan kovuyorlar güzelim ulkemden.

bence bu işin altında başka bir şey var, bu ten uyumu ağız kokusu falan değil.

Ten uyumu olmamıştır gerçekten de.Bu arada ağzın falan mı kokuyordu yoksa? Erkekler için de koku önemli.Kendileri ne kadar pasaklı olma lüksüne sahip olsalar da kadınlarda bunu arıyorlar,ilginç :) Yada o 3 gün boyunca sürekli konuşmak birden isteğini azaltmıştır. Kim ne derse desin en naif sevgi bile oyundan ayrı değil maalesef. İşe olumlu yanından bak. Hala birilerinden etkilenebiliyorsun ve uzun süre sonra öpüştün :)) Belki de çok dramatik yaklaşmamak lazım.Evet biz duygusal varlıklarız ve hala beyaz atlı prense ve masallara inanmak istiyoruz ama erkekler için bu böyle işlemiyor (en azından çoğu erkek için)..Eğer çok içini yiyorsa aç konuş ,en azından öğrenmiş olursun senlik bir sorun varsa. Yine bahaneler üretiyorsa yada geçiştiriyorsa boşver gitsin.Geleceği varsa gelir ama beklentiye girme

bence bu işin altında başka bir şey var, bu ten uyumu ağız kokusu falan değil.
EVET bende böyle düşünüyorum ama ne acaba?
Vur kaç taktiği uygulayan bi erkek belki de dicem de benimle yatmadı ki sadece öpüştük yani. Yatsak hadi onu anlarım hiç sorgulamam ama 3. Günde öpüştük ve adam 360 derece döndü

Ağız kokusu olsa 2 saat öpmezdi kaldı ki ağzım naneli sakızdan başka bişey kokmuyodu. Yazdım içim içimi çok yedi bana dedi ki senlik bişey yok benim psikolojim iyi değil dedi. Bu kadar...

Bazı erkekler dış görünüşte modern olsalar da hemen öpüştü bak bu kızdan hayır gelmez diyebiliyorlar. Bu bir sebep olabilir.
Ya da yan cepte daha çekici bulduğu biri vardı ve aniden görüşmeye başladılar.

Yani 4 senedir beklemişsin tam işte bu derken böyle olmuş üzüldüm ama yoluna devam etsen iyi olur. Bence arama sorma onu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…