Arama geçmişinde kızlar aratan erkek

grihh54

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2023
346
168
tecrübeli hanımlar sosyal medyada ilişki içinde olmasına rağmen kız isimleri arayan erkek normal bi durum mudur şüpheli midir kızlarda kendi işiyle aynı işi yapan farklı kurumlardaki kişiler

Yani profilinden analiz yapıyor yazsam döner mi erkek arkadaşı var mı boşta mi amiyane tabirle verir mi filan gibi yoklamak
Olumlu düşüncek bir yanı yok mu yani sorunca evham yapma abartıyorsun cevapları al bak telefonuma güvenmiyor musun yanıtları

Olumlu düşüncek bir yanı yok mu yani sorunca evham yapma abartıyorsun cevapları al bak telefonuma güvenmiyor musun yanıtları
Tam da doğru beklenen ve seni manipüle edip kendini suçlamanı sağlayacak cevaplar da verilmiş. seven adamın başka kızla işi olmaz. abartmıyorsun sen arat bakalim napar

Tuvalete telefonsuz giren kaldı mı ki gayet normal bir şey artık tek başına bir kriter değil, kız aratması zaten problemin kendisi.
Evet yakalandı kendi mesleğinden kişi üstelik aratsam nolcak tanıştım mı konuştum mu cevapları

Ben yapsam denince benim mesleğimden erkekleri aratsam deyince bakmıştır öylesine der güvenirdim dedi
Sizin yapamayacağınızı bildiği için o kadar rahat konuşuyor.Kendi mesleğinden kadın isimleri aratınca ne olacak ,nasıl bir araştırma konusu ya da tatmin duygusu bu . Saçmalık tamamen saçmalık ,sevgili iseniz ayrılma mevzusunu düşünün evli iseniz sessizce takip edin elbet bir yerde patlak verir.Boşanmak gibi bir düşünceniz yoksa suyu bulandirmayin, görmeyin , duymayın......

Sizin yapamayacağınızı bildiği için o kadar rahat konuşuyor.Kendi mesleğinden kadın isimleri aratınca ne olacak ,nasıl bir araştırma konusu ya da tatmin duygusu bu . Saçmalık tamamen saçmalık ,sevgili iseniz ayrılma mevzusunu düşünün evli iseniz sessizce takip edin elbet bir yerde patlak verir.Boşanmak gibi bir düşünceniz yoksa suyu bulandirmayin, görmeyin , duymayın......
Evli değilim yok

X