Aralıkta transfer olanlar

Evet taze transferdi
Biraz bılgı alabilir miyim acaba? Kacıncı gun embriyosuydu? Kacıncı gun test yapmıstınız idrarda? Benım catlatma ignesinden sonraki 14.gunum pozitif sonuc alıyorum ama igne etkisşnden olabilir diye dusunuyorum da ondan merak ettım.Bu arada gozunuz aydın darısı basımıza

Merhaba arkadaslar hayirli seneler .bende 21 aralikta dondurulmus transferim gerceklesti yarin test gunum kasik agrim var 10 gunde idrar testi yaptim silik cikti sizde boyle olan varmi
Benim idrar hep silik çıktı
Kanda pozitif
10. Gün 86
12. Gün 201

Doktoruna söyle canım bilgisi olsun

Tabi vereyim. Hemen 5.gün embriyosuydu 2 adet kaliteli embriyo transfer ettiler...catlatma ignesini 12.ayin 5inde vuruldum transferim 12. Ayin 12sinde oldu ve ilk testi ayin 17.sinde yaptim yani transferin 5.günü yaptin silik bir ikinci cizgi cikti ve günlük yaptim gittikce koyulasti test bende sizin gibi dusunup post acmistim hatta cok sukur sonuc pozitif umarim yardimci olabilmisimdir

Günluk test yapin koyulasiyorsa catlatma ignesinin etkisi degildir gerci 14 gun olmus sanmiyorum ignenin etkisi oldugunu testin resmini atarmisinuz buraya sizin transferin kacinci gunu kacinci gun embriyosu

Günluk test yapin koyulasiyorsa catlatma ignesinin etkisi degildir gerci 14 gun olmus sanmiyorum ignenin etkisi oldugunu testin resmini atarmisinuz buraya sizin transferin kacinci gunu kacinci gun embriyosu
Cevabınız için cok tesekkurler.5.gun embriyosu 2 adet blast kalite dedıler.19 aralık catlatma ignesi vuruldum.Bu sabah ve dun sabahki sonuclarım yani 6 ve 7.gunku sonuclarım .Usttekini bugun yaptım alttakini dün

Eklentiler

• 290ADD56-E7F3-478D-98C2-8947260D9445.jpeg
    43,2 KB · Görüntüleme: 52
Cevabınız için cok tesekkurler.5.gun embriyosu 2 adet blast kalite dedıler.19 aralık catlatma ignesi vuruldum.Bu sabah ve dun sabahki sonuclarım yani 6 ve 7.gunku sonuclarım .Usttekini bugun yaptım alttakini dü
Pozitif işte 9.gun kan testi yaptirdi doktorum 111.5 cikti hayirli olsun

Cevabınız için cok tesekkurler.5.gun embriyosu 2 adet blast kalite dedıler.19 aralık catlatma ignesi vuruldum.Bu sabah ve dun sabahki sonuclarım yani 6 ve 7.gunku sonuclarım .Usttekini bugun yaptım alttakini dün
Benim testler

Eklentiler

• 20201228_181928.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 42
Ben de aynı durumdayım ve cok uzuluyorum.4 gundur adet sancılarım var ve hafif degıl yani
Dün gece çok kötüydü ağrım ama bugün doğru düzgün birşey hissetmedim. Arada sol kasığıma bıçak saplanır gibi oluyor. Ağrı olsa dert olmasa dert. Bugünde ağrı olmayınca acaba dün düştü mü diye düşünüyorum. Öte yandanda bebeğim dün tutundu herhalde diyorum. Çok karışık

Kızlar elimde erken gebelik testi var sizce yapayım mı? Ya da kaçıncı gün yapsam acaba?

Allah sonumuzu hayretsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…