Aralıkta transfer olanlar

Doktorunuza bir danışın bence, kanama kesici bir şey verebilir .

Her soruya ben cevap veriyorum kusura bakmayin nolur arkadaslar pek girmiyorlar yoksa onlarda cevap verir bildiklerim kadar rahatlayin istiyorum konu sahibi arkadasimizin da uzun sure lekelenmesi oldu size igne vermedilermi tup bebek drunuza lekelenmenizden bahsedin igne verir benim de 3 gun oldu igne vuruldum lekelenmem kesildi

3 saat- 3gün 12 gün arasında sürebiliyor yerleşme kanaması ama mutlaka doktorunuza söylemeniz gerekli

Kusur olur mu hiç, ilginiz için çok teşekkür ederim. Sabah akşam prolutex kullanıyorum. Lekelenme başlar başlamaz haber verdim doktoruma sorun yok demişti. İnsan bu süreçte destek arıyormuş, bende belki yaşayan vardır diye içimi rahatlatmak için yazmak istedim. Tekrar teşekkür ederim cevabınız için.

3 saat- 3gün 12 gün arasında sürebiliyor yerleşme kanaması ama mutlaka doktorunuza söylemeniz gerekli
Söyledim sorun yok dedi. Ama insan korkuyor ve yaşayan vardır belki diye yazmak istedim. Çok teşekkür ederim yanıtınız için

Korkmayin kirmizi olmadigi ve asiri agriniz olmadigi surece sorun yoktur ama asiri agri ve kirmizi kanama olursa lutfen acile kosun korkmadan panik yapmadan bu surecte hepimiz birbirimize destek olmaliyiz kader arkadasiyiz cunku lutfen sakin olun ❤

Çok güzel söylediniz insan en yakınım dediği kişilere bile anlatamıyor derdini fakat burada tanışık olmadığımız halde rahatça sorup birbirimize destek olabiliyoruz. Allah razı olsun sizlerden.. inşallah güzel haberler alırız..

Insallah amiiin

Kanama kesici ekstra bişey vermedi ve sorun yok dedi. İnşallah sorun yoktur dediği gibi. Yanıtınız için teşekkür ederim.
Benim lekelenmem olmuştu ilk etapta pembemsi geldi daha sonra azalarak kesildi. 3 saat sürdü, tabi kendimi basıl doktora attıgımı hatırlamıyorum bile o derece korktum.

Merhaba arkadaslar hayirli seneler .bende 21 aralikta dondurulmus transferim gerceklesti yarin test gunum kasik agrim var 10 gunde idrar testi yaptim silik cikti sizde boyle olan varmi
Catlatma ignesi yaptınız mı bu surecte yada 10 gun oncesi falan?

Ben de aynı durumdayım ve cok uzuluyorum.4 gundur adet sancılarım var ve hafif degıl yani

O oluyor simdi bile oluyor bende ona takilma ama bak ben testi transferin 5.gunu yaptim ve silik cizgiyi gordum sonra gun gun koyulasti niye yapmiyorsun testi olcez meraktan hem esine de surpriz olurdu insallah tutunmustur melegin
Sizin taze transfer miydi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…