Aşılama Aralık'ta Aşılama Yaptıracaklar Süreci Beraber Atlatalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Kizlar merhaba , Allah'ın izniyle ilk aşılamam da hamile kaldım aşılamanin 14 günü betahcg yapmam gerekiyordu fakat ben 15. Günü yaptim ve degerim 322.35 çıktı doktorum 2 gun sonra tekrarla dedi ve degerim 667.22 olmus Allah nasip ederse 8 şubatta keseyi göreceğiz dualariniza ihtiyacım var inşallah kesemizide kalp atisinida rabbim hayirlisi ile görmeyi duymayi nasip eder. Rabbim hepimize anne olmayi nasip eder.

Tebrik ederim saglikla devam eder insallah

Sevinmek umutlanmak hiç istemiyorum sonrasında negatif olunca çok üzülüyo insan. Rabbim görüyo, biliyo halimizi. Bu kez olmuştur inşallah. Sende, isteyen herkeste, bende kavuşuruz miniklerimize..

Insallah canim bende buran umutlaniyorum sonra biranda umutsuzlaniyorum.oyüzden carsambaya kadar test yapmicam.test yapmaya baslayinca strese giriyorum.

Kizlar merhaba , Allah'ın izniyle ilk aşılamam da hamile kaldım aşılamanin 14 günü betahcg yapmam gerekiyordu fakat ben 15. Günü yaptim ve degerim 322.35 çıktı doktorum 2 gun sonra tekrarla dedi ve degerim 667.22 olmus Allah nasip ederse 8 şubatta keseyi göreceğiz dualariniza ihtiyacım var inşallah kesemizide kalp atisinida rabbim hayirlisi ile görmeyi duymayi nasip eder. Rabbim hepimize anne olmayi nasip eder.
Hayırlısı olsun canım Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah

Merhaba herkese. Ben de 23 ocakta aşılama oldum. Gonalf ile iki fölikül vardı. 5 şubatta testi yaptırırım sabırsızlanıyorum. Umarım tutmuş

Günaydin kizlar şubat ayinin ilk kötü haberi benden.dün gece babama ilac alirken dayanamayip test aldim. 5 beta hcg den sonrasini ölcüyormuş.bugün 12.gün test bembeyaz negatif. Gecen ay 12.günde bembeyaz negatif. Zaten belirti hic yoktu.

Günaydin kizlar şubat ayinin ilk kötü haberi benden.dün gece babama ilac alirken dayanamayip test aldim. 5 beta hcg den sonrasini ölcüyormuş.bugün 12.gün test bembeyaz negatif. Gecen ay 12.günde bembeyaz negatif. Zaten belirti hic yoktu.
Bu ayda nasip değilmiş demekki canım. Üzme kendini. İnan bende umutsuzum.

.

Aynen canim kendi haline birakiyorum artik ilaç kullanmicam
Bende iğnenin 9. günü yaptığım testte silik çizgi görmüştüm. Ertesi gün yaptım çizgi filan yoktu. İğnenin etkisi geçen ay 6 7 günde gitmişti idrarda bu kez gitmemiş demekki. Adet ağrısı gibi ağrım var dün akşamdan beri. Nasip herşey. Bende bu ayda negatif olursa yaza kadar kendi haline bırakıcam.

Hem belimin alt kısmı ağrıyo hem kasıklarım. Sivilce filan çıkardım hemde regl zamanındaki gibi. Çarşamba olmam lazım aslında. Progestan geciktirir ama muhtemelen.

Canim bel agrisi kesin gebelik belirtisi. Bu ay gelmistir bebegin insallah.

Arkadaşlar günaydın. İğnenin 14. günü aşılamamın 12. günü. Aynı zamanda adet günüm. Sabah test yaptım böyle çıktı.

Eklentiler

• IMG_20190206_063120.jpg
    IMG_20190206_063120.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20190206_063756.jpg
    IMG_20190206_063756.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20190206_063802.jpg
    IMG_20190206_063802.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 43
X