Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

alkisalkisalkisumutla bekleyen anne adaylarımız :Saruboceq:

:Saruboceq:2010 şubat ayı listemiz kaydirigubbakcemile5

30temmuz............18 şubat
nurten_45.............18 şubat
lover1984..............19 şubat
bembeyazev..........20 şubat
kardelen_ciceği......21 şubat
nisaenes...............22 şubat

adet tarihi geçen arkadaşlar nerdesiniz????

bafo.......................23 şubat
nazo7.....................25 şubat
herzamşah.............25 şubat

canyakomoz..........24 şubat
zpoison..................25 şubat
naaz.....................26 şubat
gokcegokce..........27 şubat
azize1..................27 şubat
denizdeni..............27 şubat
greemoon..............27 şubat
isra87...................28 şubat
eren sezen............28 şubat

:Saruboceq:2010 mart ayı listemiz kaydirigubbakcemile5

erkil..................................1 mart
destina25...........................1 mart

birisi..................................1 mart
mız mız.............................1 mart
ruzgarim............................2 mart
yakamozzz........................2 mart
yarencik60.........................5 mart
YAREn..............................6 mart

neva_.................................6 mart
MaybeBaby........................10 mart
cesu..................................14 mart
melike_ecesuu...................14 mart
mirage1983........................15 mart
masal800...........................18 mart
askizi................................20 mart
yasemin_66.......................21 mart
sutbetaz............................21 mart
pelin67..............................21 mart
guldaseker.........................23 mar

:CüvCüv:hamilelerimiz alkisalkisalkis

:nazar:ozlemcano...............tebrikler alkisalkisalkis
:nazar:mervam....................tebrikler alkisalkisalkis:nazar:
:nazar:gulanne....................tebrikler alkisalkisalkis:nazar:
:nazar:nohutlupilav..............tebrikler alkisalkisalkis:nazar:
:nazar:slcn..........................tebrikler alkisalkisalkis:nazar:
:nazar:b.u.l.u.t.....................tebrikler alkisalkisalkis
:nazar:demetnur..................tebrikler alkisalkisalkis
:nazar:crystal_im.................tebrikler alkisalkisalkis
:nazar:pembehera................tebrikler alkisalkisalkis
:nazar:htcyz........................tebrikler alkisalkisalkis
:nazar:ashemez..................tebrikler alkisalkisalkis
:nazar:sleepy80..................tebrikler alkisalkisalkis

gelsin bebişlerimiz :ecrin_bebek:

çok şükür 32 ay sonra hamileyim azize...........allahıma şükürler olsun....herkesin başına allahım insallah :Saruboceq:

gözün aydın bafocum kasım topicinde gördüm demin inş..bende oraya gelirim 4 günüm kaldı adete

çok şükür 32 ay sonra hamileyim azize...........allahıma şükürler olsun....herkesin başına allahım insallah :Saruboceq:

Bafo tebrik ederim bebiş için. Ben ne zaman sizlerle bu mutlu anımı paylaşacağım bilmiyorum aslında benimde yarın adet günüm ama benim adetlerim düzensiz ama yazdıklarınıza göre hamileyim sanırım ama ben bugün test yaptım negatif çıktı aslında şaşmadım ama yine sabırsızlığım tuttu

Bafo tebrik ederim bebiş için. Ben ne zaman sizlerle bu mutlu anımı paylaşacağım bilmiyorum aslında benimde yarın adet günüm ama benim adetlerim düzensiz ama yazdıklarınıza göre hamileyim sanırım ama ben bugün test yaptım negatif çıktı aslında şaşmadım ama yine sabırsızlığım tuttu
geç döllenmeyse hemen çıkmaz cnmm ama inş..gelmez kırmızılarr

tebrikler bafocum..bende bugün sormuştum kızlara benden önce sırada bafo vardı..hiç ses yok diyodum.inşallah uğurlu gelir arkan gür olur,gebeler sıraya dökülür..

sezencim darısı başımıza,,sen test falan yaptın mı kuzum..ben cesaret edemedim henüz..

farklı markalarla dene...inşallah gebesindir..belirtilerin neler?

sezencim darısı başımıza,,sen test falan yaptın mı kuzum..ben cesaret edemedim henüz..
yok cnm ya valla korkuyorum yapmaya pazar günü adet günüm ama adet belirtim varmı yokmu anlamadım hiçbişey gün gün değişiyorum sende durum nasıl?

geç döllenmeyse hemen çıkmaz cnmm ama inş..gelmez kırmızılarr

İnşallah gelmez canım hamile olmak istiyorum artık. Sizlerin ne güzel yamışsınız adet günlerinizi 1-2 gün geçtimi pozitifmi negatifmi ortada ama benim adet düzensizliğim yüzünden düşün allah düşün ooofffff oooooffffffffff

yok sezenim ya..bendede pek bişey yok..olanlarda psikolojk sanırım..göğüslerim şiş sadece..o da adet dönemindede olur..1 gün daha geçsin bakalım..off off.çift çizgiyi görmekte çözüm değil benim için,önceden 2 düşüğüm var.pozitif çıksa bile sevinemeyeceğim galiba..

neyse kızlar nazo kaçar..zaten kimseciklerde yoktu bugün nedense?nohutcum,sezencim,welcome ve burda olmayan diğer kızlar öpüldünüz..bay..

sen tset yap eger yarın olmasaan benım 1 gun gecmıstı ve hemen testte cıkmıştı canıım

nerde bende o bibbbbbbb..korkuyorum..negatifi görmrkten deil,pozitifi görüp arkasından bebişimi kaybetmekten...anlıyormusunuz beni kızlar..:nazar:

kızlar banada bı yardımcı olurmusunuz.. ben gecen ay 28ınde adet oldum
bu ay normalde 25ınde olmam lazımdı, ama 21inde damla damla kan gelmeye basladı ,coook az
3gundur devam edıyodu cok az mıktarda rengıde degısıktı bugunde bıtıyo gıbı oldu geceye kalmaz bıter .
normalde ped dayandıramazdım sımdıı hıııc öle bısey olmadı..sorum su sımdı sıce bu normal adetmı yoksa cevremdekıler yerlesme kanamasıda olabılır dıyo bazılarında 3 gun adet goruyo gıbı cok az mıktarda kan gelmıs sonra hamıle olduklarını orenmısler... bende ıns yarın doktora gıdıcem ama yınede merak ettım yaaa sımdıden bilmiyorumkismile

X