Aralık, Ocak ve Şubat ayına hamile kalmak isteyenler

bende iyiyim ceylancım çok şükür...
2gün kaldı adetime bi olup bitsem hayırlısıyla. senin nasıl gidiyo hamilelik canmm?

oo az almış nee çabuk geçıyo zaman yaa....azize abla benım çok gazım oluyo ya bide midem bı tuhaf acıkıyomuyum çok mu tokum garıp bi duruma mıdecazımm...ne istedigini bilmez hallerdeyım yanıı ama dayanıcam artık başka çaresı yok.....:CüvCüv:

şimdi olur canmm çok normal...hele o gaz en beteri insan patlıcak gibi oluyo karnın sanki şiş gibi geliyo...seninde öyledir kesin. bol bol kuru kayısı ye canmm çok rahatlatıyo...çok süt içme oda gazı artırır...bol su iç en önemlisi su,günde 2litre içmeye bak canmm.

yok canııım bısey yapmadım dogal yollarla kaldıııımmmm hıım zaten korkuyodum dahada cok korkuttun kıs beniiiiiii

selam ...niye korkutuyonuz kızlar mervamcığımı...valla ben ilk gebeliğimde,ayıptır sölemesi doğuma gidene kadar..eğer doktorun yasaklamadıysa,düşük tehliken,kanaman yoksa faydası bilem var

hemde ne patlamak....yemek yemedıgım halde karnım tokmuş hissi veriyo bazen bu ıllet yaa...süt zaten içemiyorum aıze abla annem akşamları yamadan önce iirmeye çlışıyo ama nafıleee....su içmeye çalışıyorum ama....bide kayısı yemıyorumda çok kayısı suyu içiyorum...

o nidenle bende pek yanaşmak istemedim kujuuuuuuuuuu.benhamarat hatunum yaaaaaaaa -tatlicadiarzu-

yarencikk huuu..ay yarın benim günüm ama..hasta olcak gibi ara ara sancım oluyo geçiyo..inşallah gelmez kırmızılar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…