Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç bişey yazmıyor e nabıza didik didik aradım baktım ama karşısında hiç bir rakam yazmıyor yapılan testlerin adı var sadece
numara versede artık sonuçlar görünmüyr canım sadece sağlık ocagından alabiliyorsunuz sonuçları
kısa önceye kadar halk sağlıgı sitesinden görünüyordu bende ordan bakmıştım hepsine ama artık yok

Kızlar selam geçen ay regl 23 ünde regl dönemim bitikten sonra 2 günde bir denedik dün kasıklarıma kramp tarzı 1 2 sn birşey oldu sabahında gaz sorununu çok fazla yaşadım ve dünyayı yemiş gibi şişim regl tarihime yaklaşık 15 gün var sizce test yapmalı mıyım

numara versede artık sonuçlar görünmüyr canım sadece sağlık ocagından alabiliyorsunuz sonuçları
kısa önceye kadar halk sağlıgı sitesinden görünüyordu bende ordan bakmıştım hepsine ama artık yok
Valla o kadar tuhafım ki ben şuan ne tadım var ne tuzum adetimi beklicem mecbur gecikirsem test yaparım gecikmezsem de zaten adet olurum hayırlısı Rabbim bilir herşeyin doğrusunu ne diyim inanın çok moralim bozuk şeker için özel hastaneye gidicem kapsamlı olan bi hastaneye tekrardan kan vericem mecbur baktırmam lazım herşeye bide kadın doğuma giderim bakarlar

Üzüldüm boşuna gerilmissiniz.Doktor sistem üzerinden onaylamazsa e nabiza düşmüyor, onaylanan tüm tahliller mutlaka düşer, ayrıca keşke tüm tahlil sonuçlarını istiyorum deyip doküman alsaydiniz.Sanirim sizde şaşkınlıktan düşünmediniz, sonuçta bilgi alma hakkınız var paşa paşa verecek.Nacizane tavsiyem evde bir test yapın suanki stresiniz azalır yarında gidip sonucunuzu alirsiniz.

Seker öyle bir testle teşhis olmuyor zirvalamis,açlık kan sekeri var tokluk kan şekeri var.ayrica sen oraya gebelik sonucu için gitmişsin nekadar densizce seni demorize edip sen de şu hastalık var diyo, belki gebesin yazık degilmi seni soktuğu strese.Evet sonucunu söyler, hem kadın doğuma.hemde gerekirse şeker için endokrine yönlendirir.

Görümcem hemşire onunla konuştuk az önce o kadar kızdı ki oda aynı sizin söylediklerinizi söyledi şeker ölçümü öyle yapılmıyormuş 2 lt su ile 2 saat aralıklarla bi damardan bide parmaktan kan alınarak 5-6 defa da anca tamamlanıyormuş bu şeker ölçümü. Korkma dedi araştırma hastanesine randevu alacak bana en azından özel bi hastane kapsamlı orada detaylı bakılacak gebelik içinde adetimi beklicem günüm geçerse test yaparım çok moralimi bozdu benim Allah kimseyi böyle sağlıkçı olduğunu zanneden egoistlerle karşılaştırmasın

Melek Sagin üzülmeyin, hiç stresde yapmayın Allah başka büyük dertler vermesin, gebelik şekeri benim kızımda hamileliğimde de çıktı hep kontrol altındadır, açıkçası doğumdan sonrada hep sınırın üstünde ama detaylı baktirmadim.Bende yarın sabah yine kaset test alip yapacagim, belim çok ağrıdı bugün varsa yoksa 15 ne kadar acaba mı diye kurup kurup beklemem.Tekrardan e nabizdan tahlillerin kısmına girip tarih olarak dünün tarihini girin eğer hala yoksa belkide size rutin kan tahlilleri istenmisken hormon tahlilleri istenmemistir.Gecen ay başıma geldi çünkü idrar vermiştim enfeksiyon için test sonucu yoktu hormonlar vardı muhtemelen labaratuvari göndermedik er bende peşine düşmedim.Bilmiyorum olabilirmi ama belkide size hormon (bhgc) bakilmadi.Bu kadar esrarengiz olmaları normal değil.

Çok tuhaf geldi bizede inanın eşimle donduk kaldık yani mantık yok çünkü söylediklerinde neyse sabah bi test daha yapayım ben erken testi kendi başımın çağresine kendim bakıcam napayım insan inanıyor işte doktor sonuçta diyorsun sabah sabah uykulu uykulu bizi serseme çevirdi ya sinirden gülüyorum kendi kendime

Ben direk gebelik için kan testi yaptırmak istiyorum diye belirtmiştim odaya girer girmez bunu atlamışlarsa komple kapatsınlar o sağlık ocağını gerçekten zaten çok hassas bi dönem içindeyim sabah sabah o kadar çok ağladım ki

Aa ben burayi nasil gormemisim 8 aralikti benim bat gelmedi reglm 6 aralikta pozitif gordum sizdende bekliyorum guzel haberler hadi bakalim hakkimizda hayirlisi ❤❤

Canım elinde kaset testler varmış yap dene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…