Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar benimde bat 18aralik pek bı umudum yok ama gene içimden biseyler belki bı mucize olur diyor son ilişki tarihim adet bittiminde bı gün sonra eşim işi dolayisyla başka şehire gitti tutarmi öyle bilmiyorum

1 yıl oldu ve artık ümitlenmeyi beklemeyi bırakıyorum 9 Aralık bat ama hiç his yok
Bizde iki yıldır istiyoruz rabbim kimsenin kucağını boş birakmasin inşallah rabbim nasip eder hepimize bu ay

Sizin adınıza hayırlısıyla olur temennisinde bulunuyorum.Benimde bat 15 Aralık, bugün dayanamayıp kaset test yaptırdım ve negatif çıktı muhtemelen gebelik yok eğer erken diye cikmamissa tabi.Bu arada e nabizdan test sonucunuzu görebilirsiniz.Hakkinizda hayirlisi

E nabizdan ogrenebilirsiniz
E nabıza baktım hemde eve geldikten sonra sık sık baktım ama sadece hasta kayıt ve hastane isimleri yazıyor detay kısmına baktığımda da yapılan tahlil testlerinin adı yazıyor ama karşısı hepsinin boş hiç bir rakam yazmıyor hiç birinde

E nabizdan ogrenebilirsiniz
E nabıza baktım hemde eve geldikten sonra sık sık baktım ama sadece hasta kayıt ve hastane isimleri yazıyor detay kısmına baktığımda da yapılan tahlil testlerinin adı yazıyor ama karşısı hepsinin boş hiç bir rakam yazmıyor hiçbirinde
sağlık ocağında kan testi yaptırdım aile hekimim yarın gel sonuçları öğrenelim değerlendirme yapalım dedi

Aile hekimi sonucu onaylamayinca sisteme düşmüyor, eğer rica etseydiniz onayladı akşam 5 den önce sizde görebilirsiniz.Neyse hayırlısı yarın olsun güzel haber olsun.Ben geçen ay aile hekimliğinin kanları gönderdiği labaratuvari aramistim sonucu bekleyemedim işte bazen insan sabırsızlanıyor.

Hiç aklıma gelmedi böyle söylemek ama bilmiyordum açıkçası yoksa söylerdim ilk defa sağlık ocağında kan veriyorum çünkü gebelik için daha önce özel hastaneye gitmiştim orda direk 1 saat için çıkıyordu neyse olsun geç olsun da güç olmasın inşallah güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim sabahı sabırsızlıkla bekliyorum 8 de direk gidicem zaten inşallah bu sefer hayırlısıyla nasip eder Rabbim 1 yıldır çabalıyoruz ama bu ay yaşadığım belirtiler falan çok farklı hatta 1 yıldır o kadar denememe rağmen hiç böyle belirti olmamıştı bu kadar belirtinin sebebi hamileliktir diye düşünüyorum hep çok heyecanlıyım bir taraftan da sakin kalmaya çalışıyorum stres yapmamaya çalışıyorum umarım yüzüm güler sonunda çok istiyorum Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah herkese nasip etsin bide yarın sonuçtan sonra iş görüşmesine gidicem o ayrı bi stres bir taraftan bu gece nasıl uyurum bilmiyorum eşim hep şey diyor olduysa çalışmaktan da vazgeçersin gitmezsin sen heyecanından diyor bekliyoruz bakalım sabah ola hayır ola

Bakın böyle sonuç çıkıyor aile hekimim detaylı kana bakalım mı dedi değerlerine falan bende bakılsın demiştim o yüzden bu kadar çok test yaptı sanırım

Kizlar bişey sorcam bugün iki test yaptım biri tek çizgi diğeri çok sonradan çift çizgi çıktı yanlış olabilir mi

Çok amin inşallah

Sonucu bize de bildirin lütfen ınsallah hayırlısı ile gönlünüzce olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…