Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

0,00 benim sonucum.İnşallah siz gebesiniz dir
Anladım canım üzüldüm bak şimdi Rabbim inşallah kısa zamanda nasip eder bize. Ben gecikmenin 1.gunundeyim. Perşembe günü kan verim diyordum da iptal ederim artık peki adet sancın felan yok mu. Eğer adet olmadıysan bir kadın doğuma git şimdi.

Canım gözüme takıldı da cevap vermek istedim yumurtlaman 8 gün önce olduysa adetine 10 gün kalmış olamaz. Adet yumurtlamadan 14 gün sonra geliyor zaten. Yanı 6 gün kalmış olması lazımdı bunu yazdıgın gün eğer yumurtlamandan eminsen tabi

28-29-30 tarihlerinde yumurtlama gördüm ben ama en koyu olanı 28 iydi testlerin 30 undan sonra tamamen silikleşti test.

Kizlar ben cumartesi pazar pazartesi pik gordum bugun catlams gibi t silikti. Fakat benim bat 11 aralik , gec yumurtladim gunleri degerlendirdim. Lakin olurmu nolur bilmiyorum kafam cok karisik boyle gec yumurtlayan var mi

Adetlerim her zaman düzenlidir asla şaşmaz da her kişide aynı olmaz illa 14 gün değil yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…