Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen de olur olmaz stres oluyor. Çok istiyorum çünkü. Allah'ım hayırlısını versin tüm isteyip de olmayanlara Rabbim nasip etsin. Sen de durum ne peki şu an için belirtin felan var mı
Benim iki gündür çok kötü kasık ağrım vardı. 1 haftadır bel ve baş ağrısı yaşıyorum.Ben bugün test yaparken idrara baktığımda beyaz beyaz taneler vardi bir sürü sanırım mantar yada enfeksiyon yaşıyorum ondan da adetim geç olmuş olabilir

7 Aralık. Göğüs uçlarım çok hassas ve göğsümde damarlanma var belirti olarak. Ama adet belirtiside olabilir tabi…

Hamilelik belirtileri gecikince mi belli olur adetten günler öncesinde mi acaba

Ben de bugün çatlatma iğnesi vuruldum 20si bat günüm ama inş görmeyiz kırmızıları bu ay 🥰
Benim de bat günüm 20 si geçen ay aşılama oldum tutmadı.Akışına bıraktık bu ay tahminime göre dün yumurtlama günümdü (ağrı falan oluyor ben de ) çatlatma iğnesi vurulduğunuzda kaç mm yumurtanız ? Değerlendirme için doktor nasıl bi yol izledi acaba 🤭

Bat 10 ya da 11. Yumurtlamayi tespit edebildim degerlendirdik de. Normalde adete 3-4 gün kala başlayan belirtilerim erken olunca bende bir ümitlendim. Ama bugün kan testi verecektim ben ısrar edince beta HCG de baktilar 0.1 çıktı. Negatif görünüyor ama henüz menstural dönemin geçmedi kesin diyemeyiz dedi doktorum. Ben kesin olarak bakıyorum tabi. Bari 2 falan olsaydı 😅

Benim de 17 Aralık bugün kan sayımı verdim sizce gebelik olsa çıkar mıydı bilen var mı?

8 gün oldu yumurtlama günüm biteli belirtileri yaşıyorum valla bilmiyorum hemde dolu dolu yaşıyorum 10 gün önceden de belli olup hamilelik öğrenen varmış yarın bi erken gebelik testi alıp yapıcam bakalım kısmet ama psikolojiyle alakası yok stres olsa evet psikolojik derim ama bu fiziki bi belirti kafada kurup bel ağrısı göğüs ağrısı çekemem herhalde öyle bi psikolojide olan var mıdır bilemem ama öyle olmadığına eminim.
Bu ay inanılmaz bir bel ağrım var keşke gebelikten olsa diye dua ediyorum 😆

Benim bu belirtiler yumurtlama günümde başladı ve hala devam ediyor ovülasyon testi yaptığımda artık çizgi tamamen silindi bitti yani çatlama ve yumurtlama ama normalmiş bu günlerde doktorla görüştüm kişi bedenine göre değişim gösterebiliyormuş kimisinde erkenden böyle başlar kimisinde de hiç belirti olmaz hissetmez ama hamile olur dedi. Zaten yumurtlama günümden 17 gün sonra gebelik testi yapmamı söyledi 10 günüm kaldı işte 10 gün sonra test yapıcam zaten bat günüm de tam o test yapmam gereken 17. Güne denk geliyor
Ben 13 gün sonra yaptım elhamdülillah çıktı

X