Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat 20 Aralık ben de iki seneden fazladır evliyim daha yeni yeni düşünmeye başladım
Hayırlısı artık, doğru zamanda olursa olur diyorum

Çok erken canım daha
Benim bu belirtiler yumurtlama günümde başladı ve hala devam ediyor ovülasyon testi yaptığımda artık çizgi tamamen silindi bitti yani çatlama ve yumurtlama ama normalmiş bu günlerde doktorla görüştüm kişi bedenine göre değişim gösterebiliyormuş kimisinde erkenden böyle başlar kimisinde de hiç belirti olmaz hissetmez ama hamile olur dedi. Zaten yumurtlama günümden 17 gün sonra gebelik testi yapmamı söyledi 10 günüm kaldı işte 10 gün sonra test yapıcam zaten bat günüm de tam o test yapmam gereken 17. Güne denk geliyor

Çok erken canım daha
Ve şuda var hiç bir adet dönemimde olsun öncesinde olsun bu şekilde bi belirti görmedim ben kendimde sadece regl günlerimin ilk 2 günü sancım olurdu o kadar regl günümün öncesinde bile belirti yaşamazdım ilk defa bu ay böyle oldum.

7 Aralık bat. 2 ay önce kimyasal gebelik geçirdim. 1 senedir deniyoruz olmuyor. Bu ay da hiç umudum yok ama nasip hayırlısı olsun. Takipteyim

Hadi inşallah haber ver gelişme olursa
Bu sabah ilk idrarla testi yaptım NEGATİF 7.testim de Negatif oldu.Çok taktım stresten oldu sanırım.Sabah 6’da eşime baba baba diye seslenmişim Gerçekten insan inanmak istediğine inanıyor sanırım.Hala içimde şüphe var kendimi hamile hissediyorum en kötüsü de kimseye belli etmemeye çalışıyorum heveslenmesinler diye.Pazartesiye kadar olmassam kan tahlili vereceğim.Sanırım artık sadece kan sonucu beni tatmin edebilir.Allah senelerdir bekleyenlere sabır versin nasip etsin inşallah

Bende şimdi yaptım yine negatif... Tek çizgi görmekten sıkıldım

Senin kaç gün oldu gecikmeli? Belirtilerin var mı?
Ben en son 6 Kasım da oldum. Ama hep gecikmeli oluyor. 40 günde bir felan yani aslında 6 Aralık da olmam lazımdı normal olsaydı. Ama gecikmeli diye ne zaman olacam bilmiyorum geçen ay bir hafta gecikmeli oldum bu ay nasıl olur bilmiyorum hiç adet belirtisi de yok. Yine de test yapıyorum meraktan çünkü 17 kasımdan beri deniyoruz belki tutmuştur diye de yok. Sence ne zaman yapsam doğru olur testi

Bence psikolojik canım adette daha çok var bukadat belirti olmaz belki yumurtlama dönemimdeysen onun belirtisidir

Bence psikolojik canım adette daha çok var bukadat belirti olmaz belki yumurtlama dönemimdeysen onun belirtisidir
8 gün oldu yumurtlama günüm biteli belirtileri yaşıyorum valla bilmiyorum hemde dolu dolu yaşıyorum 10 gün önceden de belli olup hamilelik öğrenen varmış yarın bi erken gebelik testi alıp yapıcam bakalım kısmet ama psikolojiyle alakası yok stres olsa evet psikolojik derim ama bu fiziki bi belirti kafada kurup bel ağrısı göğüs ağrısı çekemem herhalde öyle bi psikolojide olan var mıdır bilemem ama öyle olmadığına eminim.

Bat 29 Kasim biz de iki aydir deniyoruz insallah bu ay ben de isteyen herkes de saglikli bebekler icin saglikli hamilelik haberi aliriz

Canım benim en mantıklısı 16 Aralık.Benimde çok duzensizdi jinekolog bir hap verdi 21 gün kullandım düzeldi hemen.Doktora görünmende fayda var

Canım benim en mantıklısı 16 Aralık.Benimde çok duzensizdi jinekolog bir hap verdi 21 gün kullandım düzeldi hemen.Doktora görünmende fayda var
16 Aralık'ta adet olmazsam eğer tekrar yaparım o zaman. Eğer adet olursam da direkt hormon testi yaptıracağım

9 Aralık adet tarihim 3 arlikta test yaptım daha 6 gün varken sizde bu bakın istedim

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-05-16-03-57-01.jpg
    119,1 KB · Görüntüleme: 96
  • Screenshot_2021-12-05-16-03-47-23.jpg
    107,5 KB · Görüntüleme: 98
  • Screenshot_2021-12-05-16-03-35-03.jpg
    231,6 KB · Görüntüleme: 94
Kizlar ben 22 Kasım da catlatma iğnesi oldum. Ignenin 9ncu günü ucuz kaset testlerden yaptım negatif çıktı. 11nci gün erken gebelik testi yaptım pozitif çıktı. Hemen kan verdim 2.6 çıktı. Ignenin 12nci günü şiddetli bel ağrısı ve karın batmasından acile gittim yine kan verdim 5.37 çıktı. Eve geldim yine kaset test yaptım yine negatif. Bugün iğnenin 13ncü günü kan verdim 20.45 çıktı:) diyeceğim o ki o ucuz kaset testlere şimdiden güvenmeyin anca adet geçtikten 3 gün sonra belli eder. Bende hala ucuz testlerde negatif çıkıyor.

Sen bilirsin ama bnce bekle zaten kaset testlerde bile yumurtlamanin üzerinden 10 gün geçtikden sonra bile zor belli oluyor bnde adetime bir hafta kala öğrenmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…