Gebeliğe Hazırlık Aralık bat olanlar gelin birlikte bekleyelim 🤲🏻☺️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bu erken gebelik belirtileri tam olarak ne kadar erken başlar acaba ? 5gün var reglime hala aynı yerdeyim hiçbi değişiklik yok .Gaz bi de duygusal mevzular.

Hahaha depresyon değil de böyle kontrolsüz tepkiler.Bi de bu tepkileri benim verdiğim yetmiyormuş gibi dün gece dedim ki sürekli tartışmaktan bıktım artık 😅Öyle bi yüzsüzlük 😅Geçen gün kahvaltıda domates salatalık yemek istediği için hıçkıra hıçkıra ağladım mesela anlam veremedi.Ben de veremedim ama kendimi de tutamadım.Hala anlatırken gözüm doluyo çocukluk travmam filan mı var acaba benim domates salatalıkla ilgili 😂😂

Hahaha depresyon değil de böyle kontrolsüz tepkiler.Bi de bu tepkileri benim verdiğim yetmiyormuş gibi dün gece dedim ki sürekli tartışmaktan bıktım artık 😅Öyle bi yüzsüzlük 😅Geçen gün kahvaltıda domates salatalık yemek istediği için hıçkıra hıçkıra ağladım mesela anlam veremedi.Ben de veremedim ama kendimi de tutamadım.Hala anlatırken gözüm doluyo çocukluk travmam filan mı var acaba benim domates salatalıkla ilgili 😂😂
Hahahahahhaha kız Allah iyiliğini versin okurken dedim bu ben eşim de diyor sencede biraz fazla tepki vermiyor musun diye bir de bunu dediği için küstüm 😂😂😂

Merhaba bende 18 Kasım'da laparoskopi ile sol tüpüm alındı sıvı birikmesi vardı. 8 yıllık evliyim ve çocuk için tüp bebeğe başlayacaktık. Doktor tüp bebeğe gerek yok ameliyattan sonra kendiliğinden hamile kalacaksın zaten dedi. Bir sürü bitkisel ürünler arı ürünleri vb.takviye gıdalar aldık. Her gün ilişki ile bu ayı değerlendirmek istedik. Sat 28 kasımdı ve o adetimde ilk defa hiçbir ağrı sızı yaşamadan adet oldum hamile miyim acep dedim bi ümit🙈 neyse şimdi bat 28 olacak muhtemelen bekliyoruz bakalım 🙈bu ay ilginçtir ki yumurtlama ağrısı yaşamadım normalde yoğun akıntı ve kasık ağrısı olurdu burda da bi şüphelendim tabi herşeyi bebişe yormaya çalışıyoruz 🙈 hafif bulantılar oluyor göğüslerim sızlıyor çook üşüyorum ve iki gündür
resmen açlık krizi yaşadım sanki doymuyorum ilk defa böyle bişey yaşadım hayırlısıyla bekleyeceğiz bakalım Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏 çok amin🙏

İnsna umutlanıyor gerçekten.. bi de daha önce sılık cızgı bıle gormemıs bırı olarak baya umutlanmıstım.. batı beklemek lazım sanırım herkes doğru söylüyor :)

Kanda da mı çıkmaz.? kan sonucun 1.20 çıktı bugün labaratuvar negatif dedi. Bat'a 9-11 gün kalmışsa çıkmaz mı kanda?
Benim bildiğim çıkmıyor döllenmeden 10 gün sonra çıkıyor diye biliyorum idrarda kanda ise 1 hafta sonra. Yine de yanlış yönlendirmiş olmayayım 🌸

1.20 bana supheli geldi.. bir de adet tarihi de gecmeyince. netten gebelik testi siparis ettim önümde ortalama 10 günüm oldugunu baz alırsak gün gün paylasmaya devam edeceğim hayırlısı olsun🙏

1.20 bana supheli geldi.. bir de adet tarihi de gecmeyince. netten gebelik testi siparis ettim önümde ortalama 10 günüm oldugunu baz alırsak gün gün paylasmaya devam edeceğim hayırlısı olsun🙏
Merhaba kuzum.. Kan değeri sonradan artan oluyor hani çok ümitlenmemek lazım ama bu ihtimalde var çünkü daha 10günün var inşallah pozitifi görürsün.. Bende 1,5 yıllık evliyim henüz hiç olmadı hamilelik dün regl günümdü bugün hafif pembe leke var kasık ağrım var beklemedeyim bende zaten olmazsa bu ay femara ilaca başlıcam 3 aylık yumurta takibi ile daha sonra tüp bebek :/

Merhaba kuzum.. Kan değeri sonradan artan oluyor hani çok ümitlenmemek lazım ama bu ihtimalde var çünkü daha 10günün var inşallah pozitifi görürsün.. Bende 1,5 yıllık evliyim henüz hiç olmadı hamilelik dün regl günümdü bugün hafif pembe leke var kasık ağrım var beklemedeyim bende zaten olmazsa bu ay femara ilaca başlıcam 3 aylık yumurta takibi ile daha sonra tüp bebek :/
İnsallah tüp bebege sıra gelmeden görürsün cift cizgiyi.. Herkes kafaya takmayın vs diyor ama bu cok saçma gerçekten.Kafaya takmamak, akıldan cıkarmamak mumkun olmuyor. ben kargo bekliyorum her gun idrar testi yapmaya devam edeceğim ne zaman ki o cızgıyı net gorjrum o zaman kan'a tekrar giderim, olmazsa da yapacak bişey yok..

İnsallah tüp bebege sıra gelmeden görürsün cift cizgiyi.. Herkes kafaya takmayın vs diyor ama bu cok saçma gerçekten.Kafaya takmamak, akıldan cıkarmamak mumkun olmuyor. ben kargo bekliyorum her gun idrar testi yapmaya devam edeceğim ne zaman ki o cızgıyı net gorjrum o zaman kan'a tekrar giderim, olmazsa da yapacak bişey yok..İ

X