Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kızlarr maalesef kırmızıları gördümmm,,,fosss çıktı bu ay benim için,,,yeni yıla inşlhhh

evet canim yaa bide bisey sormaya kalksan hemen
yoksa cocukmu istiyorsunuz diyorlar ondan sonrada al basina belayi
niye olmuyor cocuk, esin kisirmi....v.s. derken insanda huzur birakmiyorlar yaa
ya sizene diyceksin olmuyor

ay kızlar oku kou bitiremedim ne kaynatmışınız öyle benimki geceden gündüze geçti yoksa uykum gelene kadar hep kkdaydım tabi ozaman sizin gibi samimi insanları görmemiştim...buarada canım nişanlıyken ne zaman evleneceksin?evlenirsin çocuk ne zaman?çocuk doğurursun ikinci ne zaman?????bu insanların çenesi kapanmaz o yüzden takmamak lazım canım boşver yahu

yumurtlama günlerimde 1 kez çalışabilmiştikk,,,tam yumurtladığımı hissettiğim gün çalışamadık ,eşime yalvardım resmen,yorgunum filan geçiştirdi,şimdi regl olunca morali bozuldu,bu ayı kaçırmicam inşlhhh ,,,,

kızlarr maalesef kırmızıları gördümmm,,,fosss çıktı bu ay benim için,,,yeni yıla inşlhhh

ay canım benim üzülme yahu hakkında böyle hayırlısıymış bende yarınlı birgünlü gelirim yanınıza merak etme durum onu gösteriyor ocak var şubat var mart var ayol hepsini sayarım haaaaaa hepside var işte yeterki bizlerde bir problem olmasın rabbim çok büyük çok o ne zaman dilerse ozaman olur bizim elimizde olan sadece dua edip hayırlısını istemek ahanda azsonra namaz kılacam yasin okuyacam hepiniz aklımdasınız unutma bunu tamam mı canım

hah şöyle yaw..neşelenin biraz..ofiste yanlızım kimsecikler yok..çay da demledim .gelin içelim hepberaber :87::87::87:

hah şöyle yaw..neşelenin biraz..ofiste yanlızım kimsecikler yok..çay da demledim .gelin içelim hepberaber :87::87::87:

ohhh afiyet olsun canım bizim yerimizede iç afiyetleya kızlar bu kkda sorun mu var sistem geçici olarak bakımda deyip duruyor deli oldum yaaaaaben kaçar kızlar işim var biraz sonra gelirim inşallah sizler sohbete devam öpüldünüz hepiniz...

Bence de tehlikeli dönemi yani en azindan ilk 3 ayi atlatana kadar kimseye aciklamamak lazim. Sonra insanin kendisi icin de diger kisiler icin de buyuk yikim oluyor. Bir de aciklamasi var tabi. Neyse sen simdi kendine dikkat et, bebeginin ve kendi sagligin icin biraz yalan soyliyceksin artik zumredekilere mecburen.

Bu arada peppermint onerilerin icin tesekkur ederim ama dedikleinin hepsini zaten yapmis bulunuyorum senelerdri. ne bir tetikleyen var ne de hafifleten birsey. Ama duyarliligin icin tesekkr ederim yine de.

sağol bitanem Allah razı olsun,,, bende sizin hamiş olmanızı kendim kadar çok istiyorumm inanki,,,dua ediyorum,,,inşlhh rabbim herkese o duyguyu yaşatsın diyee,,,sende şimdiden umutsuz olma,inşlhh sen görmezsin kırmızıları:81:

inşallah görmem canım ama görürsemde hakkımızda hayırlısı buymuş derim ne yapayım rabbim hepimizin yüzünü tez vakitte güldürsün inşallah canım benim

selam kızlar
dün gece iyi kaynatmışsınız valla.oku oku bitiremedim...şimdi geldim ama kimseler yok topikte...

selam kızlar
dün gece iyi kaynatmışsınız valla.oku oku bitiremedim...şimdi geldim ama kimseler yok topikte...

slm hoşgeldiin :)
kızlar ben hastaneye gittim ama kan testi yaptıramadım kimliğimi unutmuşum yapmadı uyuzlar bende ecczanedn test aldım dönerken yaptım negatif çıktı hala adette olmadııım :26:

ben de geldim ...raporumu bitirdim bihayet...artık dinlenebilirim akşam spor var malum :122::122:

slm hoşgeldiin :)
kızlar ben hastaneye gittim ama kan testi yaptıramadım kimliğimi unutmuşum yapmadı uyuzlar bende ecczanedn test aldım dönerken yaptım negatif çıktı hala adette olmadııım :26:

kaç gün geçti canım ?:18:

Men deldimmmmmmmmm
Aman yarabbi ne soğuk var dışarda dondummmmmm

Kad_er üzülme canım lütfen
Bi daha ki aya inşallah
Ben artık üzülmicem hem kendime söz verdim önünde sonunda gelecek nasılsa yavrum

Men deldimmmmmmmmm
Aman yarabbi ne soğuk var dışarda dondummmmmm

Kad_er üzülme canım lütfen
Bi daha ki aya inşallah
Ben artık üzülmicem hem kendime söz verdim önünde sonunda gelecek nasılsa yavrum

hoşgeldinn ! farkında mısın aynı anda gidip aynı anda geliyoruz biz

canlarım benim nasılsınız sonuda bilgisayar sırası bana gelebildibişi soracam yaa ne pişireceksiniz akşama beynimin tamanını bebek düşünmek için kullandığım için sıra yemeğe gelmiyo

hoşgeldinn ! farkında mısın aynı anda gidip aynı anda geliyoruz biz

Evet ya senkronize çalışıyoruz
Zaten sen de negatif çıkınca ben yıkıldım
eşim de noldu diyo sanki sen test yaptın da negatif çıktı o kadar şartlamışım ki sen de ben de hamileyiz diye sanki o zaman benim de umutlarım gitti
Gerçi benim hala ikimizden de umudum var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…