Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

günaydın herkeseee! hafta sonunun yorgunluğunun ardından bugün bir uyumuşum ki! bir uyandım 10.00 olmuş!

canım ben gece evde test yaptım ama negatif :26:

sonuçta adet olmadıysan o testlere hiç güvenme en iyisi kan testi inşallah da öledir yanlış çıkmıştır hamilesindir canım kendime ne kadar istiyosam inanın sizin için de o kadar istiyorum hamile olmanızı hep dua ediyorum allah hepimize nasip eder inşallah bu duyguyu..

günaydın herkeseee! hafta sonunun yorgunluğunun ardından bugün bir uyumuşum ki! bir uyandım 10.00 olmuş!

Ne güzeeeel. ben de ev hanimi olmak ve geç kalkmak istiyorum, sonra izindeyken de evde sıkılıyorum ve iş kadını olmaya devam ediyorum. çok fena bir ikilem.

ah canım sağol ya..aynen ben de aynı şekilde.. hatta bazen uzun zamandır bekleyenlere ver bana vereceğine diye dua ediyorum Allah'a..beklerim ben biraz daha eğer sıraylaysa

Hanimlar bir de aranıza migren ağrısı çeken var mı. Benim migrenim var, tedavilere cevap vermiyo ve çok siddetli. akupunktur bile denedim olmadı. Cuma aksami bir tuttu, hamile olabilirim diye ilac da icemedim. Daha bu sabah tam olarak iyilestim. NE yapicam ben hamileyken bu migrenle. Allahtan haftasonu tuttu. Hafta ici tuttugunda izin almak zorunda kaliyorum cunku parmagimi kaldircak bile halim olmuyo. Var mi kendisi ceken ya da etrafinda migreni olan ve caresini bulan...

valla şu aralar ben de ev hanımı olmak istiyorum, zira tek tatil günüm pazartesi!

Ogretmen miydin sen. bir de sadece pazartesi tatilsen dershane ogretmeni olsan gerek. İsin cok zor eger oylseyse allah basarilar kolayliklar versin

bende de var canım.şeytan kulağına kurşun, hamileyken tutmadı,tutarsa ne yaparım ben de bilmiyorum.ilaç bile pek kâr etmyor, migren ağrısı tarifsiz çünkü,insanın elinde silahı olsa kendini vurur diyorum ben!

Insallah benim de tutmaz ama bana tutacakmis gibi geliyor. Allah kerim artik

ben univ. yillarinda cekmistim;
ilaclar mideme dokundu hic icemedim,

kendi kendimi dinledim; ne oldugunda basim agriyor; sonra o sebepleri ortadan kaldirdim ve cok sukur bas agrim da gecti,

ornegin yemek saatimi atlarsam, herzamankinden daha az ya da daha cok uyursam basim agriyordu; hep ayni saatte yatip ayni saatte kalktim, ogun kacirmadim. ve bunun gibi bikac seye daha dikkat ettim

cnm sen de basini agritan sebepleri tespit etmeye calis

bir de boyun tutuklugu varsa cok bas agrisi yapar;
sicak su torbasi, cok hafif masajla boynunu rahatlat.. o da iyi gelir

Ogretmen miydin sen. bir de sadece pazartesi tatilsen dershane ogretmeni olsan gerek. İsin cok zor eger oylseyse allah basarilar kolayliklar versin

doğru tahmin! :)) özellikle hafta sonu haşatım çıkıyor! dersler, ek dersler,etütler,bire birler... hafta sonu 1 saat boşum yok,12 ders üst üste... bugün öylee baygın gibi yatmışım. hava da buz gibi izmirde!hiçbir şeye el süresim yok!

hamilelik ne durumda peki? kaç haftalık oldu? ayakta kalinca agrin falan olmuyo mu?

sedase hoşgeldin
nasılsın yeğenimize iyi bakıyosun inşallah

ah ya, yoruyorum valla onu...bir de varlığını,hareketlerini hissedemedeğim dönem ya,endişeleniyorum durmadan.oradadır umarım, umarım kalbi atıyordur.
sen de hamilesin bence. dikkat et kendine,yeğenimizi üzme!

hamilelik ne durumda peki? kaç haftalık oldu? ayakta kalinca agrin falan olmuyo mu?

bel ağrısından ölüyorum. bir de her malum kasılmalar,batmalar oluyor.her tenefüs kontrol ediyorum tuvalette kanamam mı var diye.hamileliğimi kimse bilmiyor,geçen seferkini 7 haftalıkken kaybetmiştim.herkese ayrı dert anlatmak olayı tekrar yaşamak demek,bu kez ne olur ne olmaz diye kimseye demedim. geçen gün kullanılan testler kaldırılıp yenileri çıkarılacakmış.nasıl kaytaracağımı şaşırdım.koca koca tomarlar sonuçta...üst rafları boyum uzun diye bana yerleştirler hep,dr da uzanmak,atlamak yasak dedi...zümredekilere dedim müdür bey beni çağırmıştı bakıp geleyim:)yalaaan! tam koridorda sorusu olan bir öğrenciye yakalandım da yırttım!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…