Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canlarım benim nasılsınız sonuda bilgisayar sırası bana gelebildibişi soracam yaa ne pişireceksiniz akşama beynimin tamanını bebek düşünmek için kullandığım için sıra yemeğe gelmiyo

iyiyiz canım sen nasılsın ?
ben dun akşam köfte kardım attım dolaba,patatesler de buzlukta..eve gidince makarna yapıcam yanına bi de turşu çıkarırım yeter

hahah ilahi senin bilimsel verin var canım kapı gibi 3. moralini bozma hiç bence sen hamilesin..bende o da yok ,his de yok ..belirtiler de buhar oldu uçtu mübarek hiç takmıyorum kafama napıyım hayırlısı..regl olayım nası sıkı çalışcam görün bak

okuldan geldim üşüdüm yoruldum ama eşim işe gidecek yapmayacaktım yemek de acıdımiyi beslemek lazım kocişleri

Kızlar hamilelerin idrarı koyu olur mu
benim turuncu olcak nerdeyse
afedersiniz benim sisim su gibidir
hani çok tutunca koyu olur da çok tutmuyorum iki saatte bi geliyo sağolsun

ben geldim millet... selam herkese...bugün diyete başladım...
açımm agresifim kompleksliyim:84::84::84:

ya noluyo bu kk ya
sinirlendim yahu

aynen valla... ayrıca senin için ufak bi araştırma yaptım bu arada canım...hamilelik belirtileri arasında idrarın koyu renk alması ve koku varmış.herkeste olmasa da olan bi çok kişi varmış,okudum.bir de vücut susuz kaldığında da rengi koyulaşırmış..

yaa kızlar bişiy söylüycem,
benim adet 10 aralıktı. o gün kahverengimsi şeyler geldi.11 aralık ct günü kırmızıları gördüm ct-pazar yoğun bir şekilde kırmızılar geldi.
bugün 13 aralık pzt ve gelen giden hiçbişiy yok....ne demek bu şimdi yaaaa
gözlerim de hep dolu dolu ağlıyasım var heran..
yaa düşünün yahşi cazibe adında bir komedi dizisi var ya ben onda ağladım yaaa !!!!

sinirlerim bozuk..
hiç böyle olmazdım

anamm hasta oldum ateşim var başım ağrıyo migrenim tuttu bu gece uzun olacak anlaşılan

benim de bacaklarım coştu..regl olcam sanırım.akşam spordan sora sıcak suyla masaj yapıyım da gelsin kırmızılar..gelsin de gitsin ki çalışayım

test yada tahlil yaptırmışmıydın canım ?

hiç bişiy yaptırmadım tatlım..nasıl olsa geldi kırmızılar die..
ama şu saate kadar hiç gelmedi,tertemizim..

normalde 5-6 gün rahat sürerdi yaniii.

test yapmalımıyım ?:44:

yani bilmiyorum hiç başıma gelmedi ama..hazır temizken bi test yapsana..bazıları hamileyken oluyor duymuştum.üstüne görmek mi ne deniyor..öyle bişi..:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…