Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

aynen valla... ayrıca senin için ufak bi araştırma yaptım bu arada canım...hamilelik belirtileri arasında idrarın koyu renk alması ve koku varmış.herkeste olmasa da olan bi çok kişi varmış,okudum.bir de vücut susuz kaldığında da rengi koyulaşırmış..:KK61:

ayy canım benim çok sağol:KK16::KK16:.Çok su içmem zaten canım ona rağmen açık renkli olur
artık belirtiye bakmııcam zati

hiç bişiy yaptırmadım tatlım..nasıl olsa geldi kırmızılar die..
ama şu saate kadar hiç gelmedi,tertemizim..

normalde 5-6 gün rahat sürerdi yaniii.

test yapmalımıyım ?:44:

Benim görümceme oldu adeti bi gün gecikti sonra adet oldum diye sevindi o da kısa sürdü ama hamilelk düşünmüyordu korunuyorlardı
neyse ertesi ay olmadı test yaptılar 2 aylık hamile
korunurken bile hamile kalmayı başaranlar var yahu

sen de canım için rahatlatmak istersen gidip bir test yaptırabilirsin

yani bilmiyorum hiç başıma gelmedi ama..hazır temizken bi test yapsana..bazıları hamileyken oluyor duymuştum.üstüne görmek mi ne deniyor..öyle bişi..:44:

evet bende duydum o üstüne görme olayını ,ama hiç ihtimal vermemiştim açıkçası...

bi de adet oldum nasıl olsa die ct pazar dip köşe ev temizledim..olsa bile sanırım artık yoktur :KK43::KK43:

ama yine de yarın bi test alıp yapayım da içim rahatlasın

Benim görümceme oldu adeti bi gün gecikti sonra adet oldum diye sevindi o da kısa sürdü ama hamilelk düşünmüyordu korunuyorlardı
neyse ertesi ay olmadı test yaptılar 2 aylık hamile
korunurken bile hamile kalmayı başaranlar var yahu

sen de canım için rahatlatmak istersen gidip bir test yaptırabilirsin

bravoo onlara valla nasıl beceriyorlar tutturuyorlar hayran kalıyorum duydukça..
bi de bize bak hesap kitap yapmaktan gözlerimiz dönüyo..ben okuldayken bu kadar rakamlarla uğraşmamıştım ayoll
evet evet yaptırayım gitsin

evet bende duydum o üstüne görme olayını ,ama hiç ihtimal vermemiştim açıkçası...

bi de adet oldum nasıl olsa die ct pazar dip köşe ev temizledim..olsa bile sanırım artık yoktur :KK43::KK43:

ama yine de yarın bi test alıp yapayım da içim rahatlasın

hiç öyle deme..Allah kısmet ettiyse ve bebişin içindeyse bişicik olmaz...benim kuzenim hamile olduğunu bilemden ev taşıdı eşi de askerdeydi herşeyini o yüklendi...şimdi 9 aylık bi boncuğu varr :KK52: (ayrıca Allah korusun bebeğin gitmiş olsa ağrıdan duramazdın kanımca)

slm hoşgeldiin :)
kızlar ben hastaneye gittim ama kan testi yaptıramadım kimliğimi unutmuşum yapmadı uyuzlar bende ecczanedn test aldım dönerken yaptım negatif çıktı hala adette olmadııım :26:

hoşbuldum canım?
tc kimlik numaranla yapmalarını isteseydin keşke...belki kabul ederlerdi:26:

bütün topiği baştan sona okudum okuduğum belirtilerin hiçbiri yok kıslar bende.Fakat anlamadığım bi rahatsızlık var bu ay .. karnımın altına ara ara giren sancıların kasık ağrısımı gaz ağrısımı olduğunu ayırt edemiyorum sürekli olmuyor ama girdiği zamanda çok şiddetli giriyor..Birde bu sabah kasıklarımdan aşağı doğru ön baldırlarım çok fena ağrımaya başladı..Hani böyle hamlayıpta çok hareket edince et kesiği olur ya onun gibi işte..Sizce bu nedir??Bu belirtileri gösteren varmı aranızda nolur banada yardımcı olun..

bravoo onlara valla nasıl beceriyorlar tutturuyorlar hayran kalıyorum duydukça..
bi de bize bak hesap kitap yapmaktan gözlerimiz dönüyo..ben okuldayken bu kadar rakamlarla uğraşmamıştım ayoll
evet evet yaptırayım gitsin
2 tane var zaten
istemiyorlardı ya o yüzden
bizde mi istemesek :KK9:

hiç öyle deme..Allah kısmet ettiyse ve bebişin içindeyse bişicik olmaz...benim kuzenim hamile olduğunu bilemden ev taşıdı eşi de askerdeydi herşeyini o yüklendi...şimdi 9 aylık bi boncuğu varr :KK52: (ayrıca Allah korusun bebeğin gitmiş olsa ağrıdan duramazdın kanımca)

hadi yaaaa...
doğru söylüyorsun kısmette varsa olur...
Allah bağışlasın boncuğunu :)

adet kanıyla gitmiştir die düşündüm bende :KK43::KK43:

ben geldim millet... selam herkese...bugün diyete başladım...
açımm agresifim kompleksliyim:84::84::84:

hoşgeldin diyet kardeşim...
bende cuma günü hızla başladığım rejimi bugün itibariyle yediğim koca bi dilim börekle aynı hızla bitirdim:KK9:açlık bana göre değil ölürsem de tok öleyim:KK56:

hadi yaaaa...
doğru söylüyorsun kısmette varsa olur...
Allah bağışlasın boncuğunu :)

adet kanıyla gitmiştir die düşündüm bende :KK43::KK43:

olmamıştır öyle bişey..düşünme öyle kötü..sen bi git testini yaptır negatif çıakrsan sil süpür güzelce..dün negatifi yiyince ben de dip köşe girdim akşam akşam :KK1::KK1:

gıcık oldum haa:KK47: kaç saattir giremedim.soulfly yazmıştım sana idrarınla ilgili gitmemiş galiba.az içiyosan su artır miktarını tekrar gözlemle canımcım.

hoşgeldin diyet kardeşim...
bende cuma günü hızla başladığım rejimi bugün itibariyle yediğim koca bi dilim börekle aynı hızla bitirdim:KK9:açlık bana göre değil ölürsem de tok öleyim:KK56:

ben de 2 aydır spora gidiyorum..boğazımı da kessem tam süper olucak..aslında güzel gidiyodum da annemin aşuresi olayı bozdu :KK1:

slm kizlar nasilsiniz var mi vereceginiz güzel haberler

kadercim durum ne var mi bi gelisme??

keşke banada bi cvp verseydiniz çok mutlu olurdum::KK5:

Canım görmedim yazdığını
şimdi baktım
ben de anlamıyorum gaz sancısı mı yoksa başka bir şey mi diye
bir de belirtilere takılamamak lazım çoğu insan belirti olmadan öğreniyor hamileliğini benim kuzenim bunların hiçbirini yaşamadı mesela göğüsleri bile şişmedi ama şimdi 4 yaşında bi oğlu var maşallah:nazar:
Senin günün ne zamandı

X