Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

aysegulyildiz bir hamile olarak belirtilerini bizimle paylaş :KK1:

Kirpiklerin karıştı mı mesela :KK9:
ben çok taktım bu kirpik mevzusuna çok komik geliyo bana hihihih

İnşallah öyledir
bak zaten çok ortak noktamız var sen de ben de aynı anda hamiş kalıverebilirz :KK9::KK55:

inşallah canım ya bakalım bende bu aralar şeyi düşünmeye başladım hani stres yapınca olmuyomuşda tam yok bu ay olmadı dediğin zaman tutuyomuş ya... bende bu ay hep öyle dedim belki olmuştur... amaaaann umut dünyası işte:KK52::KK52::KK52:

kızlar bişey sorucam size yaa :kk77::kk77:
sat 12 kasım 9 aralıkta hastalanmam lazımdı hastalanmadım bu sabah eşimle birlikte olduk :78:
hem canım çok yandı hem ilişkiden sonra kanamam olmuş avuç içi kadar bile değil .. şimdi ise hiç bişey yok bu ne ki acaba yaa hamilemiyim??? yarın ilk işim test yaptırmak olucak canım çok sıkıldı...

aysegulyildiz bir hamile olarak belirtilerini bizimle paylaş :KK1:

Kirpiklerin karıştı mı mesela :KK9:
ben çok taktım bu kirpik mevzusuna çok komik geliyo bana hihihih

:))) yok kirpiklerim hiç karışmadı:) ya bende çok fazla şey olmadı aslında. ben de burda okuduklarıma bakarak bi sürü şey olur sanmıştım ama öyle olmadı. anlatıyım kısaca:) sadece normal adet olucakmışım gibi adet günüme 1 hafta kala goguslerım şişmeye ve agrımaya basladı ama tıpkı adet olucagım zamanki gibi. cunku benim mesela son iki aydır sadece sag gogsum agrıyıp sısıyordu önce, diğerinde hiç bişey olmuyodu, sonra regl fünüme 1-2 gun kala o da şişip agrıoyrdu..bu ay da yine öyle oldu, yani hiç bi farklılık olmadı ben de o yuzden bişey yok heralde diye düşündüm hatta:) bir de en belirgin olan ve beni test yapmaya iten sebep ise söylediğim gibi ağzımdaki acı tat. çok yoğundu ve ne yesem gecmiyodu. hersey acı gelıyodu cay kahve icemiyodum...ordan suphelenip test yaptım zaten:) bunun dışında kramp, karın ağrısı, regl agrısı gbi agrılar vs bunlar bende hiç olmadı.:)

kızlar bişey sorucam size yaa :kk77::kk77:
sat 12 kasım 9 aralıkta hastalanmam lazımdı hastalanmadım bu sabah eşimle birlikte olduk :78:
hem canım çok yandı hem ilişkiden sonra kanamam olmuş avuç içi kadar bile değil .. şimdi ise hiç bişey yok bu ne ki acaba yaa hamilemiyim??? yarın ilk işim test yaptırmak olucak canım çok sıkıldı...

canını sıkma hemen canım ya. tahriş olmuştur canın yandıysa o kadar o yüzden olmuştur hiç telaşlanma. bi an önce test yap bi şekilde öğren ki tedbirini alasın dimi:) sağlıklı sıhhatli olsun bebişlerimiz:) hadi bakalım kötü şeyler düşünmek yok :)

Yeni katılanlar hoşgeldiniz arkadaşlar.
listemiz güncellenmiştir.
Tarihler geldikçe eklemeye devam edicem.
Daha sık uğrayalım,topiğimiz şenlensin biraz.
Sessiz bekleyişler sinir bozucu oluyor malum.
Beklerken sohbet edip hareketlendirelim topiğimizi.

benide ekleyin kıslar benim kırmızı kart görmekten çok korktuğum gün 21 ARALIK

canını sıkma hemen canım ya. tahriş olmuştur canın yandıysa o kadar o yüzden olmuştur hiç telaşlanma. bi an önce test yap bi şekilde öğren ki tedbirini alasın dimi:) sağlıklı sıhhatli olsun bebişlerimiz:) hadi bakalım kötü şeyler düşünmek yok :)

yarın yaptırcam canım biizm burdaki hastane bir gün sonra veriyo sonuzu uyuzlarr tasarruf olsun diye 1 kere acıyolarmış makineyi günde taaa öteki gün veriyolar bende yharın sağlık ocagına sorucam bakalım

mutluluk 84 nerdesiiin şu listeyi bi güncelle ne olur ne oldu ne bitti aralıkta kaç annemiz var????

Kızlar bende size kendimden bahsetmek istiyorum..Evliliğimin 6. yılı ve çocuğum yok..evliliğimin ilk aylarında hamile kaldım fakat maddi sıkıntılarımız çoktu eşimde bende erken olduğunu düşündük ve 7 haftalık gebeliğimi kürtajla sonlandırdım o zamanlar bilemezdim ki böyle cezalandırılacağımı..şimdi deli gibi istiyorum bi bebişim olsun deli gibi uğraşıyorum ama olmuyor.o kadar pişmanım o kadar üzülüyorumki anlatamam... Hep rüyalarıma küçük bir kız çocuğu giriyor beni istemedin anne bir daha çocuğun olmayacak diyor bu vijdan azabını rabbim kimseye yaşatmasın...Allahın verdiği canı reddetmek istememek kadar acı bişey yok ....şİmdi ölsün diye teker altına bırakılan bebekler izliyorum haberlerde soğukta poşet içine bırakılan bebekler... Tek dileğim Allahım sizler gibi bir bebeğin hasretiyle yanıp tutuşanları annelikle taçlandırsın...Bu topicte hamilelik haberleri aldıkça gözlerim doluyor kendim hamileymişim gibi mutlu oluyorum...Bütün anne adaylarını öpüyorum ...Umutsuzluk baş düşmanı güzel haberlerinizin bunu unutmayın aralık olmazsa ocak.. ocak olmazsa şubat oda olmazsa bir dahaki aylar nefes alıyorsak umut var demektir güzel anneler...bunu unutmayın noluur

merhaba kızlar..inanmıcaksınız ama eşimin ısrarıyla test yaptık..tek çizgiyi yedim tokat gibi :26: gerçi şaşırmadım ben diyodum size ama merak eden arkadaşlarım için söyliim dedim.. :nazar:

olsun bebişim hiç bozma moralini...ben bu durumu yılardır yaşıyorum..demekki bebişin bu ay istemedi göbüğüne girmeyi belkide 2011 de annesinin içine yerleşmek istiyor..yeni yıl hediyesi olmak istiyor babasına ve sana...

yarın yaptırcam canım biizm burdaki hastane bir gün sonra veriyo sonuzu uyuzlarr tasarruf olsun diye 1 kere acıyolarmış makineyi günde taaa öteki gün veriyolar bende yharın sağlık ocagına sorucam bakalım

olsun canım yarın yaptır da bi an önce bi gün sonra alsan da olur en kötü ihtimalle yani, hiç yoktan iyidir dimi :)

olsun bebişim hiç bozma moralini...ben bu durumu yılardır yaşıyorum..demekki bebişin bu ay istemedi göbüğüne girmeyi belkide 2011 de annesinin içine yerleşmek istiyor..yeni yıl hediyesi olmak istiyor babasına ve sana...

yok bozmadım da bugun 7.gündü gelmeyince tabi insan acaba diyor..hayırlısı böyleymiş demek ki..2 gün teraflu almıştım belki bebeğim olsaydı kötü etkilencekti :26:

merhaba kızlar..inanmıcaksınız ama eşimin ısrarıyla test yaptık..tek çizgiyi yedim tokat gibi :26: gerçi şaşırmadım ben diyodum size ama merak eden arkadaşlarım için söyliim dedim.. :nazar:

hadi yaaa şoktayım şu an... canım ya çok üzüldüm gerçekten bak bide o kadar umutlandık hepimiz senide umutlandırdık:KK5::KK5::KK5:

X