Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

yok bozmadım da bugun 7.gündü gelmeyince tabi insan acaba diyor..hayırlısı böyleymiş demek ki..2 gün teraflu almıştım belki bebeğim olsaydı kötü etkilencekti :26:

evet belkide...demekki hayırlısı böyleymiş bitanemm...ocak ne aya duruyooo:))) yeni umutlarla bizi bekliyoo

merhaba kızlar..inanmıcaksınız ama eşimin ısrarıyla test yaptık..tek çizgiyi yedim tokat gibi :26: gerçi şaşırmadım ben diyodum size ama merak eden arkadaşlarım için söyliim dedim.. :nazar:

ayy canım yaa ,,,hayırlısı olsun bu ay kısmet deilmiş demekki,,,bende heran adet olcakmışım gibi,hafif pembemsi akıntım oldu,yarını kırmızılarla karşılayacaz gibime geliyorr,,,napalım,üzülmeyelimmm olurmu,önümüzdeki ay daha sıkı çalışırızz,,,
normalde adetlerin gecikmeli mi oluyor,niye geciktiki o zaman:KK50::KK51:

ayy canım yaa ,,,hayırlısı olsun bu ay kısmet deilmiş demekki,,,bende heran adet olcakmışım gibi,hafif pembemsi akıntım oldu,yarını kırmızılarla karşılayacaz gibime geliyorr,,,napalım,üzülmeyelimmm olurmu,önümüzdeki ay daha sıkı çalışırızz,,,
normalde adetlerin gecikmeli mi oluyor,niye geciktiki o zaman:KK50::KK51:

aslında olmuyordu bi tek geçen ay da 7 gün gecikmişti ama o zmn hava değişimine bağlamıştım tatile çıktığımız için...bilmiyorum heralde kafaya takınca gecikti bu ayda...negatifi gördüm ya tek isteğim bir an önce regl olmak zira sıkıntısı yetti heryerim ağrıyor:KK50::KK50:

slm kizlar nasilsinizz?

kadercim ne var ne yok adetin ne zamandiii

iyidir canımm,,,adet günüm yarın,ama olacakmışım gibi,hafif pembemsi akıntım oldu,ne bileyim,bekliyoruz valla,,,seni sormalı canım senin ne zamandı var mı ,bi gelişmeee:KK70:

iyidir canımm,,,adet günüm yarın,ama olacakmışım gibi,hafif pembemsi akıntım oldu,ne bileyim,bekliyoruz valla,,,seni sormalı canım senin ne zamandı var mı ,bi gelişmeee:KK70:

yerlesme kanamasi olabilirmi acabaa..??

benimde 2 gün sonra ama sanki adet olucakmisim gibi ara ara hafif sancilar giriyor:KK43:
hayirlisi olur insallah hepimiz icin

yerlesme kanamasi olabilirmi acabaa..??

benimde 2 gün sonra ama sanki adet olucakmisim gibi ara ara hafif sancilar giriyor:KK43:
hayirlisi olur insallah hepimiz icin

napalım canım,Allah ne zaman isterse ozaman gelecek bebişlerimiz,,,hayrlısı daha sıkı çalışıp,yeni yılda hamiş oluruz belki..:KK24:.

aslında olmuyordu bi tek geçen ay da 7 gün gecikmişti ama o zmn hava değişimine bağlamıştım tatile çıktığımız için...bilmiyorum heralde kafaya takınca gecikti bu ayda...negatifi gördüm ya tek isteğim bir an önce regl olmak zira sıkıntısı yetti heryerim ağrıyor:KK50::KK50:

Yıkıldım resmen yaaa
yanlıştır o test :KK37:
Ah canım benim beraberce ocak ayı topiğindeyiz o zaman sağlık olsun
Önümüzdeki maçlara bakalım

moral bozmak yok kızlaaaaaar aaaa kızdırmayın beni..bence ilk yapmamız şey kafamızdan atmak mevzuyu..sanki bebek istemiyomuşuz gibi gibi..baksanıza kafayı taktım nerdeyse sanal doğurcaktım:KK52:

arkadaşlar mrb ben yaklaşık 2 haftadır falan girmiyorum buraya.geçen ay okadar çok umutlanıp dolaşmıştım ki günler geçmek bilmedi.adet günüm geldi ve ben adet olunca ağlamaktan bitap düştüm.kendime söz verdim artık takmıyacağım umarsamayacağım.olursa olur diye.inanın çok işe yarıyor.günler çok çabuk geçiyor.üzülmemek için noolurrr takmayın ve başka şeylere odaklanın.sevgiler.bu arada benim adet tarihim 28 aralık.:KK1::KK1:

:KK9:
Hadi bakalım o zaman
kirpiklerimde karıştı zaten :21:
göğüslerim de şiş
özellikle alt tarafları çok acıyo
gözbebeklerimi daha düşünce gücüyle büyütemiyorum ama inşallah onu da başarıcam yakında:21:

oooo canım sen hamilesin ozaman bak benim komşum şuan 4 haftalık hamile kirpikleri birbirine giriyordu ablası demiş sen kesin hamilesin diye bugünde ultrason fotosunu gördüm kesecik orda öyle duruyo yahu:KK1:elime alınca fotoyu ben bile sevindim kendim olmuşum gibi...:KK49::KK1:

X