Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canım benim 25 kasımda adet tarihim.biter bitmez çalışmaya başladık
2günde bir.hala da devam ediyoruz.21 aralıkda adet olmam lazım.düzenli ama yumurtlama testi falan yapmadım.şansa bırakmayım dedim.

hım anladım.ben helak oldum valla.:)olan olmustr olmayanda olmaz napim.yok yumurtlama yok günde bir vs gerek yok ya.bir damla sperm bi mucizedr.bi kere yapp hamile kalanlar var.allah izin werirse nasip ettıyse olacak hepimizin.sadece şu beklemek beni deli edio.zaman gecmıooooooooooo sankiiii

kızlar ben bu aralar biraz kilo aldım... azcık dikkat edeyim diyorum birde şu bitli çayları var ya onlardan içsem hamileliğe bi etkisi olurmu dersiniz... ya hamile değilim gibi hissediyorum ama yinede emin olamıyorum

Ovulation Calendar - Free to Use
bu hesaplayıcı bende tutmuştu.sırayla son adet tarihini,kaç günde regl olduğunu ve kaç aylık hesaplama istediğini gir.

5 gün geçti tatlım

ay kız sabrına maşallah ne diyeyim ki başkadarısıda bizlere o sabırdan ama bende okadar üstüne düşüyorum denilmez aslında yani test konusunda...inşallah güzel haberlerini alırız hayırlısıylaaaaaa....:92:

bayanlar herkese iyi geceler.eşim çok kızıyor bana.takıntı yaptıgım için:)çizgi film izliycem çok rahatlatıyo.tavsiye ederim.muckkkk

kızlar ben bu aralar biraz kilo aldım... azcık dikkat edeyim diyorum birde şu bitli çayları var ya onlardan içsem hamileliğe bi etkisi olurmu dersiniz... ya hamile değilim gibi hissediyorum ama yinede emin olamıyorum

içmeeee :)) adaçayı ve ıhlamur bile gevşetici olduğundan düşüğe yol açabiliyor diye duydum.içme sen,ne olur ne olmaz.

bayanlar herkese iyi geceler.eşim çok kızıyor bana.takıntı yaptıgım için:)çizgi film izliycem çok rahatlatıyo.tavsiye ederim.muckkkk

ben onda da ağlayacak bir şey buluyorum:) tom jerry'i yemesiiiin:))jerry tom'a işkence etmesinn:)
iyi geceler canım!

amaan hepimiz kafayı yiyecez galiba.bende yeni bişi zannettim iyi geliyosa hemen bende alayım diyecektim bitli çay

hadi yaaa... ay iyiki sormuşum canım saol ya... ben nasıl olsa doğal bişey olmaz diye içecektim valla

vallahi canım komşularım bana maydanoz filanda yeme diyolar BİTLİ çayların hiçbirinden içme hamiş olmasakta dikkat etmemiz lazım ya tutarsa diye

ben nie adet olamıyorum midem bulanmaya başladı sancım var bütün karnım dönüyoooooooooooooooooooooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…