Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

özel sektör...rapor olanaksız,çocuklar sınava girecek:KK43:
iş yerimde kimse bilmiyor ,çok yeni daha 3 ay dolarsa,kısmet olursa,söyleyeceğim.
göğüsler büyüdü galiba o yüzden 1 beden,kilo mu aldın diyorlar,halbuki verdim iki kilo...solgunsun diyorlar...ara öğünlerde gizli gizli sütümü içiyorum falan...

ayy evet özel sektörde anlamazlar zaten hastasın yada hamilesin,hemen yerine birileri hazırda bekler,,,hamiş olduğunu söylesen belki ders sayını azaltırlar dicem ama onu da yapmazlarr,,,neyse canım Alllah yardım eder yaa inşlhh:21:

sedacım sen daa iyi biliyosun ama yine de söliim:KK61:bol bol vitamin al bak rengin solmuş bi de pekmez iç bööle suyun içine koyup içersen daha rahat içiliyo:86:

özmev belirtin varmıydı canım.benimde 21.

canım başım dönüyor ara ara ama.halsiz düşüyorum.kasıklarım arada agrıyor.sık idrara çıkıyorum.ama ne midem bulanıyo neden yemeklerden tiksindim.hatta iştahım çok açık canım ne isterse yiyorum.sende varmı bişeyler

başım dönmüyo halsiz değilim cin gibiyim hatta:KK53:ama sol yumurtalığım bööle çok sert.arasıra bi ağrı giriyo.sabahları midem bulanıyo ama tamamen faranjitle ilgili:KK1:yine bişi yok sanırım.:KK50:

sedacım sen daa iyi biliyosun ama yine de söliim:KK61:bol bol vitamin al bak rengin solmuş bi de pekmez iç bööle suyun içine koyup içersen daha rahat içiliyo:86:

zaten hem elevit hem benexol hem de d vit verdi dr. elevit vitamin kompleksi aslında ama ondaki b vitamini yetmeyecekmiş.gebelik şekerim çıktığı için tatlı yasak :KK43:( meyveden alıyorum şekeri,o da ara öğünde 1 tane ve gece yatmadan önce sütün yanına 1 meyve daha hakkım var.ki ben aç kalayım meyvesiz kalmayayım derdim hep. 5 mandalina yesem yerim,izin 1 taneye. kanım iyi çıktı allahtan. sağ salim elime alsam şu çocuğu ömür boyu taneyle meyve yemeye razıyım.endokrinolog ve diyetisyen beraber ayarladılar diyetişmi,şekeri dengede tutmaya çalışıyoruz. insüline ne kadar geç başlarsam kâr.ilk üç aydan sonra kesin daha da atak yaparmış,insülin mecburi olurmuş.

canım benim alt komşumda da çıktı şeker baya gözünü korkutmuş doktorun bitanesi o da değiştirdi hemen.ama şimdi tapppttaaatlı bi oğluşu oldu.bebişe geçmiş şekerler:KK69:
bişi olmaz inşallah korkma canım.marul brokoli falan da ye.doğal yoldan da almış ol hem kilo da yapmıyolar.

kızlar benim ilk denemem bu.peki erken çıkmazmı bu test.illaki günümüz geçmesimi gerek.

kan testinde gününün geçmesini beklemene gerek yok adet tarihinden 3-4 gün önce yaptırırsan çıkar... bazı idrar testleride erken sonuç veriyomuş ama hiç denemedim pekde güvenmiyorum açıkçası en kesin sonuç kanda çıkar canım inşallah hamilesindir...

kan testinde gününün geçmesini beklemene gerek yok adet tarihinden 3-4 gün önce yaptırırsan çıkar... bazı idrar testleride erken sonuç veriyomuş ama hiç denemedim pekde güvenmiyorum açıkçası en kesin sonuç kanda çıkar canım inşallah hamilesindir...

canım benim çok tşk ederim.rabbim herkese nasip etsin.

canım benim alt komşumda da çıktı şeker baya gözünü korkutmuş doktorun bitanesi o da değiştirdi hemen.ama şimdi tapppttaaatlı bi oğluşu oldu.bebişe geçmiş şekerler:KK69:
bişi olmaz inşallah korkma canım.marul brokoli falan da ye.doğal yoldan da almış ol hem kilo da yapmıyolar.

inşallah canım ya!
yok,diyetimde o tür şeyler serbest.açıkçası dr değil beni korkutan,önce yaşadıklarım. bir de benim sadece şeker değil sorunum.pcos,haşimato tiroidi...bunların hepsini birden denetlememiz lazım.özellikle endokrin doktorum işinin ehli,çok güzel moral veren biri.dua ediyorum sadece.bana düşen her şeyi yapıyorum.gerisi allaha emanet.

sürekli aynı örneği vermek istemiyorum ama oda pco hastasıydı.bi de ablamda var haşimato tiroidi.onunda iki tane oğlu var.bu hastalıklar sadece bebeğin cinsiyetini erkek yapıyo sanırım başka bi etkisi yok:KK66:
rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin herkese inşallah.

sürekli aynı örneği vermek istemiyorum ama oda pco hastasıydı.bi de ablamda var haşimato tiroidi.onunda iki tane oğlu var.bu hastalıklar sadece bebeğin cinsiyetini erkek yapıyo sanırım başka bi etkisi yok:KK66:
rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin herkese inşallah.

ağzından bal damlıyor!:KK71: :) inşallah ben de bunca yıldan sonra,bu defa kavuşurum bebeğime.
bütün dualarımda siz de varsınız inanın.

kızlar bilginiz varsa birşey daha sormak istiyorum.adetim 20 kasımdaydı.bittikten sora denemeler başladı.şimdi 9 günüm kaldı ven ben birkaç gün öncesine kadar sex yapmayı bıraktım.herzamanmı yapılması gerekti.çünkü artık yapmak istemıyorum.olmazsa olmaz napm diorm

canım benim 25 kasımda adet tarihim.biter bitmez çalışmaya başladık:kk77:
2günde bir.hala da devam ediyoruz.21 aralıkda adet olmam lazım.düzenli ama yumurtlama testi falan yapmadım.şansa bırakmayım dedim.

kızlar bilginiz varsa birşey daha sormak istiyorum.adetim 20 kasımdaydı.bittikten sora denemeler başladı.şimdi 9 günüm kaldı ven ben birkaç gün öncesine kadar sex yapmayı bıraktım.herzamanmı yapılması gerekti.çünkü artık yapmak istemıyorum.olmazsa olmaz napm diorm

düzenli adet görüyosan eğer yumutlama dönemin geçmiştir bence.. ama çokda bilgili değilim tabi bu konuda...

X