Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

benim adet tarihim 21 aralık valla şimdiden yapsammı diyorum:KK1:
ama ben daha hiç test yapmadım yapamadım benim hiç testim olmadı:KK14:

ya bu kadar da dakik olmazki bi insanın adeti.ikicik kendimi hamile sanacam tak geliyo:KK9:

bende hiç yapmadım canım,,,bence erken canım 10 gün var daha,,,ben öyle istiyorumki ilk yapacağım testte çift çizgiyi göreyimmm:KK62:

İnşallah canım sağol
3 çıktı zaten çok düşük bir değerde değil
0.01 çıkanlar varmış.Bi sürü araştırdım sabahtan beri
Doktorumla konuştum bu arada dövecem seni diyor :KK1:
Bu kadar erken ikiz olsa bile belli olmaz dedi belki daha rahme bile yerleşmemiştir dedi
Aman ne bileyim aklıma ne geliyorsa onu yapıyorum içimde kalmasın diye :KK9:
Ya psikolojik olsa negatifi duyduktan sonra devam eder miydi kasık ağrım falan
Artık 8gün bekleyeceğiz ve göreceğiz

Bi kızın yazdıklarını okudum
O da benim gibi erken yptırmış 7.günde negatif çıkmış bi hafta sonra da 402 çıkmış hcg
Bakalım kısmet

zaten 3 çıkması tuhaf :)) zorla doğurtacağım ben seni!:KK53: sen hamilesiiiin! olmasa 0'lı değerler çıkıyor,yıllarca yaptırım o testi, en çok 0,36 çıktı!ben yumurtlamadan 12 gün sonra yaptırınca bile 25 çıkmıştı da arka arkaya test yapmadan emin olamamıştık unuttun mu?

benim hiç umudum yok canım ya.hiç bi belirti yok.sadece sol yumurtalığım sertleşiyo ağrıyo gibi batıyo.oda üşütmekden sanırım.okulda kaç haftadır kaloriferler yanmıyodu.ama ben sizin haberlerinizle de çok mutlu oluyorum :KK48:

zaten 3 çıkması tuhaf :)) zorla doğurtacağım ben seni!:KK53: sen hamilesiiiin! olmasa 0'lı değerler çıkıyor,yıllarca yaptırım o testi, en çok 0,36 çıktı!ben yumurtlamadan 12 gün sonra yaptırınca bile 25 çıkmıştı da arka arkaya test yapmadan emin olamamıştık unuttun mu?

aynen katılıyorum.adet tarihin gelmedği için düşük..3 4 gün sonra bak sen bi de..bence de hamilesinn:KK16:

sedase hamişlik nasıl gidiyor canımm,,,aşermeler başladımı,sence kız mı erkek mi,annelerin tahmini hep çıkarmışşş diyolarr

zaten ben başından beri her şeyden tiksiniyorum:KK43: en sevdiğim parfüm bile iğrenç kokuyor.annemle anneannemin de böyle olurmuş.genetik galiba.kokoreçe bayılırdım,şimdi kokusunu duyunca helak oluyorum.
hep yorgunum ya...eve bir geliyorum,topiğimizi açıyorum,okurken gözler kapanıyor...yarın sabah 6'da kalkacağım,7'de evden çıkıp 8'de derse gireceğim.düşüncesi bile beni yoruyor...akşam çıkışım da 18.30...
ben ilkinde hep kız demiştim,yalnız ben değil,duyan herkes...bunda kaptırmamaya çalıştığımdan herhalde bir şey hissedemiyorum."kıymetli bebek" tabir ediliyor bebeğim dr.lar tarafından:KK43:("riskli gebelik" ya, o yüzden kaptırmayayım diyorum elimden geldiğince.eşim oğlan diyor bu kez:)
allahım hepimize nasip etsin anneliği.bugün meryem suresini dinleyeyim netten dedim,dinlerken koltukta sızmışım,allah günah yazmasın,uyuyorum hep.

ben daha adet olamadıııııııııııııııııııııııııııııııııııım nerde buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:KK52::KK52::KK52:

zaten ben başından beri her şeyden tiksiniyorum:KK43: en sevdiğim parfüm bile iğrenç kokuyor.annemle anneannemin de böyle olurmuş.genetik galiba.kokoreçe bayılırdım,şimdi kokusunu duyunca helak oluyorum.
hep yorgunum ya...eve bir geliyorum,topiğimizi açıyorum,okurken gözler kapanıyor...yarın sabah 6'da kalkacağım,7'de evden çıkıp 8'de derse gireceğim.düşüncesi bile beni yoruyor...akşam çıkışım da 18.30...
ben ilkinde hep kız demiştim,yalnız ben değil,duyan herkes...bunda kaptırmamaya çalıştığımdan herhalde bir şey hissedemiyorum."kıymetli bebek" tabir ediliyor bebeğim dr.lar tarafından:KK43:("riskli gebelik" ya, o yüzden kaptırmayayım diyorum elimden geldiğince.eşim oğlan diyor bu kez:)
allahım hepimize nasip etsin anneliği.bugün meryem suresini dinleyeyim netten dedim,dinlerken koltukta sızmışım,allah günah yazmasın,uyuyorum hep.

Allah yardımcın olsun canım,,,çok yorma kendini,madem risk var,,,rapor alma şansın varsa al dinlen biraz,inşlhh sorunsuz bir hamileleikten sonra bebişini kucağına alırsınn:87:

ama canım ben zaten pazartesi kan testi yaptırdımmm 1 çıktı değerim.listeyede eklettim hamiş deilim gelsinde stresi bitsin ağrım sızım bitsin die merakla bekliom o yüzden

aa ben kaçırmışım o kısmı. özür...
pazartesi 1 hafta geçmiş olacak, hafta sonunu atlatırsan bir test daha yaptırsana. ben milyon kez test yaptırdım,negatifken 0,36'yı geçemedi o değer.geç döllenme olasılığı var.yumurta döllenince değil rahme yerleşince hcg salgılanıyor.bu da döllenmeden sonra 7-10 gün arası...

asıl adet günüm bugün pazartesi 4 gün kala yaptırmıştım inşallah hamiş olmuşumdur mu diiim ne diiimmm hiç umutlanmıyom ama

Allah yardımcın olsun canım,,,çok yorma kendini,madem risk var,,,rapor alma şansın varsa al dinlen biraz,inşlhh sorunsuz bir hamileleikten sonra bebişini kucağına alırsınn:87:

özel sektör...rapor olanaksız,çocuklar sınava girecek:KK43:
iş yerimde kimse bilmiyor ,çok yeni daha 3 ay dolarsa,kısmet olursa,söyleyeceğim.
göğüsler büyüdü galiba o yüzden 1 beden,kilo mu aldın diyorlar,halbuki verdim iki kilo...solgunsun diyorlar...ara öğünlerde gizli gizli sütümü içiyorum falan...

X