Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bende daha adet olamadım herşey var kırmızı yok beyaz bi akıntı var.oooofff olsada kurtulsam

gamzemir canım seninle aynı gündük sanırım 15 aralık dimi beklenmeyen reglin belirtin filan var mı canım?

kızlar ya banada regl olacağım(inşallah olmam)günü sayarsak 5 gün var midemde felaket şişme var ya ne alakaysa akıntım filan yok bel ağrım az göğüslerim ağrırdı normalde ama ağrı filan yok test yapsam çıkmaz dimi daha:KK43:

benim de 5 günüm var ya son günlerde hiç çekilmiyor..yaşadığın şeyler bendede var ama vugun acayip uyuyorum çok yorgunun hissediyorum sende de varnı evde bir tane etstim var elim gidip duryo ama yapmıycam 3 gün önce yaptığım bir tane testim var onda hafif bir çizgi blirmişti gidip gelip ona bakıyom yarım saatten sonra çıktığı pek güvenmiyorumda bir umut işte test yapasım gelince eski testime bakıyorum..:KK53::KK53::KK53::KK53:

benim de 5 günüm var ya son günlerde hiç çekilmiyor..yaşadığın şeyler bendede var ama vugun acayip uyuyorum çok yorgunun hissediyorum sende de varnı evde bir tane etstim var elim gidip duryo ama yapmıycam 3 gün önce yaptığım bir tane testim var onda hafif bir çizgi blirmişti gidip gelip ona bakıyom yarım saatten sonra çıktığı pek güvenmiyorumda bir umut işte test yapasım gelince eski testime bakıyorum..:KK53::KK53::KK53::KK53:

bende de yorgunluk hissi var canım ama acaba kafamdan mı uyduruyorum deyip duruyorum kendi kendime bu ay fazla çalışamadık zaten yumurtlamama 2 kere denk geldik okadar bende test alsammı acaba demeye başladım ayın15i bir gelseydi de ne olacaksak olsaydık hakkımızda hayırlısı olsun canım...ama test yapmaktan kendini güzel vazgeçirmişin diğer teste bakarak:KK1:güldürdün beni var ya rabbimde seni güldürsün canım

bende de yorgunluk hissi var canım ama acaba kafamdan mı uyduruyorum deyip duruyorum kendi kendime bu ay fazla çalışamadık zaten yumurtlamama 2 kere denk geldik okadar bende test alsammı acaba demeye başladım ayın15i bir gelseydi de ne olacaksak olsaydık hakkımızda hayırlısı olsun canım...ama test yapmaktan kendini güzel vazgeçirmişin diğer teste bakarak:KK1:güldürdün beni var ya rabbimde seni güldürsün canım

Bende kendim mi yapıyorum diyorum ama elimde değil inşiallah hamileyizdir ya bizde de çalışma az oldu bu sefer tahmini yumurtlama günleri haricinde bişey olmadı.ay napim valla test almaltan farklı eczane aramakatan gına geldi gidp gelipbakım iyi oluyorrr:KK1::KK1::KK1: inşallah 15 den sonrada daha çok gülerizzzz...:KK62::KK62::KK62:

Bende kendim mi yapıyorum diyorum ama elimde değil inşiallah hamileyizdir ya bizde de çalışma az oldu bu sefer tahmini yumurtlama günleri haricinde bişey olmadı.ay napim valla test almaltan farklı eczane aramakatan gına geldi gidp gelipbakım iyi oluyorrr:KK1::KK1::KK1: inşallah 15 den sonrada daha çok gülerizzzz...:KK62::KK62::KK62:

ay canım inşallah ya rabbim hepimizin yüzünü güldürsün hayırlısıyla:KK16:

Kızlar benimkiler psikolojikmiş
Çünkü sabah dayanamayıp kan testi yaptırmıştım 3 çıkmış
Yani negatif
neyse bi daha ki aya inşallah
çok üzülmedim sadece rahatladım

bu arada canım senin için laborant bir tanıdığıma sordum 5'in üstü gebe kabul edilirmiş dediğine göre..eee senin adetine daha var?bence hamilesin sen şekerim :21::21:

Kızlar bugün kan testi yaptırdım değerim 50.5 yani pozitif yani hamileyiiiim:KK52: darısı tüm dileyenlerin başına:KK49:

puantiyem tebrik ederim canım rabbim kucağına almayı da nasip etsin.:KK71:

deece canım inşallah bööle bi mesajı sanada yazarım canım.:KK71:

puantiyem tebrik ederim canım rabbim kucağına almayı da nasip etsin.:KK71:

deece canım inşallah bööle bi mesajı sanada yazarım canım.:KK71:

saol canım ya aminnnnnnnn...bu ay olmasa da mutlaka tattrıcam size teyzeliği Allah nasip ederse:KK66::KK66:
ay kendim hamile gibi sevindim çıldırdım şuan :KK52: puantiyem ne belirtin vardı senin ya bi söleyiver bacım :KK66:

ben de geçen sene bu ay hamile kalmıştım hiç umudum yokken... düşüğün ardından hemen hamile kaldım...inşallah sizde hayırlısıyla hamile kalırsınız eylül annesi olursunuz....

X