Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

inşallah topicteki tüm arkadaşlar bu muhteşem duyguyu tadarlar en yakın zamanda. bende belirti falan olmadı sadece çabuk acıkıyordum bide çok ağlıyodum. kasıklarımda falan ağrı olmadı.

inşallah topicteki tüm arkadaşlar bu muhteşem duyguyu tadarlar en yakın zamanda. bende belirti falan olmadı sadece çabuk acıkıyordum bide çok ağlıyodum. kasıklarımda falan ağrı olmadı.

ayy o ağlamak çok garip ya ben niye bu tabak burda diye ağlamıştım zannediyordum ki depresyona girdim meğersem hamileymişim

tebrik ederim canım senin adına çok sevindiiim bende yarın sabah idrarda yapıcam bakalım test bende güzel haberler veririm inş.

hadi hayırlısı bi güzel haber de sen verirsin umarım.dünde sormuştumda cevap alamadım.şu alttaki hızlı cevaplama alanı kaldırılmış mı.böle gıcık oluyo yazmak.

hadi hayırlısı bi güzel haber de sen verirsin umarım.dünde sormuştumda cevap alamadım.şu alttaki hızlı cevaplama alanı kaldırılmış mı.böle gıcık oluyo yazmak.

onun yerine KONUYA CEVAP VER KONMUŞ SOL TARAFA GALİBA..YA DA BEN YENİ GÖRDÜM

puantiyemcim tebrikler canımm,,,çok sevindim,,,hayırlı olsun bebişinizz,,,darısı hepimize.....

evet yeni konmuş tatlım.

of keşke 10 gün falan sürseydi şu mensturasyon bu kadar beklemek çook zor yaw

slm kızlar ,nasılsınızz,,,pazartesi regli günüm,,,inşlhhh regl olmamda ilk defa testimi yaparım bende....

sendeki saır tüm üyelere yeter heralde canım

amaaa sabrının meyvesini alacaksın inşalllaaahhhh.

benim adet tarihim 21 aralık valla şimdiden yapsammı diyorum
ama ben daha hiç test yapmadım yapamadım benim hiç testim olmadı

ya bu kadar da dakik olmazki bi insanın adeti.ikicik kendimi hamile sanacam tak geliyo

canım maşşlh iyi sabretmişsin,,,benim adetlerimde 26 gün sürüyo ,normalde hiç gecikme olmaz,pazartesi görecez bakalım,,,sende inşllhh hamişsindir canımm,,,:87:

biraz öyle galiba inşallah canım.değilsem bile önümüzdeki maçlara sıkı hazırlanıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…