Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bu arada salı günü özel hastaneye gitçez burdaki hastaneden 11ine randevu alabilmiştim tabiki çooook geç araştırdı araştırdım özel hastane buldum onuda çorluda yaşayan ocak nellerinden biri sayesinde buldum allah razı olsun ondan yoksa bn buralardaki hastane ve doktorları bilmiyorum

İyi olur bu ay oluruna bırak ondan belirtileri takip et olmazsa eğer diğer ay alırsın inşallah gerek kalmaz almana
Ya benim k.validenin yan odası hamilelerindi hep.3 gün kaldık işte 3 günde 4 bebek oldu hepisi sezeryan ben normal doğuma karar verdim onları görünce :KK53:Ay ama görsen ne tatlılar bayıldım resmen içim gitiiiiiiii.Hemen doğurasım var ama kısmet bir ay daha bekleyeceğuk beraber hamile kalırız belki sibel:KK1:

ya biz de dün eşimin iş arkadaşına gittik bebek görmeye..çocuk baknırken bakınırken pıt uyudu..bi de diyolar yaramaz vs..2,5 aylıktı sıpa minnacık...benim de çok pis doğurasım var beraber doğuralım.farklı cinsiyetlerde olursa kertelim hatta:KK53::KK53:

ya biz de dün eşimin iş arkadaşına gittik bebek görmeye..çocuk baknırken bakınırken pıt uyudu..bi de diyolar yaramaz vs..2,5 aylıktı sıpa minnacık...benim de çok pis doğurasım var beraber doğuralım.farklı cinsiyetlerde olursa kertelim hatta:KK53::KK53:

:KK9:Süper benim kızım senin oğlun olsun
ımmm vazgeçtim senin kızın benim oğlum olsun
Ben teee eskişehirlere yollayamam kızımı özlerim sonra :KK14: :KK53:

benimde çok pis hamile olasım var ama nasıl doğururum onu bilmiyorum işte... acayip korkuyorum yaaa:KK53::KK53::KK53::KK53:

papatyam ne oldu test yaptırdın mı sen canım...
ben henüz geçmişi okuyamadım da merak ettim seni ne oldu diye

X