Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canlarim gece gece üsenmedim ve hepimizin burda ILK mesajini topladim....:KK53:
belki bi güzellik olur diye ilk bu topice nasil adim attigimizi hatirlayalim diye...:KK9::KK9:
unuttugum arkadaslar varsa kusura bakmasinlarrrr...:KK1:
canım çok düşüncelisin,nereden de aklına geldi!:KK71::KK71:

sonuç 110.8 çıktı tekrar test yaptırmak istedim randevu sistemini aradım 11ocağa randevu verdiler sağlık ocağıda test yapmıyomuş ama bn yinede gitçem eşimde sabret 11inde keseyide görürüz hem diyo
ama doktor 110a kem küm etti tmm hamilesin demedi kurt düşürdü içime ya :KK47:
bir yandanda aman diyom o adam zaten tuhaftı burdaki kızlarda kesin diyo öf işte kafam karıştı :KK37:
kızııııımmm ben de 25'le başladım,hamilesin işteeeee:))

iş yapmaya korkuyorum zaten ya bişey olursa diye
sabah çok erken kalktım çok karnım ağrıyodu tuhaf bir ağrı gaz sancısı gibi adet sancısı gibi çözemedim doğrusu:KK37:
çok yorma kendini,bol su iç,o ağrılar suyu bol içince azalıyor.büyüyen rahminin ayak sesleri o ağrılar!
annemlere müjdeyi versemmi vermesemmi bilemedim ya :KK59:
sabret,keseyi görünce müjde ver.
kızlar hepınıze gunaydın dün akşam yazmıştım adetım 2 veya 3 ocakta ama kasık ağrım artınca dun test yaptım pozıtıf cıktı ,bu sabah ılk ıdrarımla yaptım tekrar pozıtıf cıktı şimdi size sorum var.....
şimdi ben bugun mu dr a gıdeyım adet gunume daha var yoksa pazartesi gitmem daha mı ıyı olur??kasıklarım çok ağrıyor hafta sonu bişe olurmu dıye korku gırdı bana..pzaretsı tam adet gunum olacak o gun gıtmek daha mı mantıklı lutfen cevap yazın fıkırlerınızı beklıyorum..
bu konuda,cess'in aşağıda yazdığını yap:)))hcg 1500'ü geçmeden görünmez.

Sen simdi oncelikle 2-3 kere 2 gunde bir kan testi yaptir. kan testindeki bhcg degerinin, 2 gunde bir ikiye katlanmasi gerekiyor. eger bu deger artisini yakalamissan cokguzel haber. Buna takiben eger doktora gidiceksen, reglinden 1 hafta sonra git ki gittiginde keseyi de gorebilesin. Kasiklarinin agrimasi cok normal , ben de 5+1 hamileyim, benim de agriyor, çarşamba doktora gittim, yerlesmeden dolayi agrisi olur dedi. hemen doktora gitmen sana birsey kazandirmaz cunku o da buyuk bir ihtimal kan testi ister senden, henuz regl tarihin bile olmamis ya o yuzden vajinal ultrasonla falan da gorunmez kese.

Hoşbulduk
Bitmiş durumdayım.Kayınvalidem 3 günde 2 ameliyat geçirdi biri tam 4,5saat sürdü :KK14:Offff ne zordu.Neyse şuan durumu iyi ama atlattı her şeyi.Kanser yayımamış zaten radyo terapi de görmeyecek inşallah.Bu arada ben yumurtladım ama 3 gün boyunca çalışma olmadı malesef.Bu ay benim tarihimi yazmasınız da olur ocak topacına:KK9::KK53:

hiiiç belli olmaz o,ben de yumurtlamayı kaçırmış idim:KK37:üç gün yaşayabiliyen cengaver spermler var:KK53:bugünü değerlendir,senin aslan yumurtan da 48 saat dayanıyor:KK52:

bugün itibariyle 3 gün geciktim sanırım...test yapmak istemiyorum...her tuvalete giderken dua ediyorum, 4 gündür tedbir olsun diye pedle dolaşıyorum..allahım bu defa keseyi göreyim, kalp atışını duyayım bebeğimin. geçen ay 29 unda düşük yaptım, dış gebelikti...bu dafa sağlıkla olsun inşallah..bana dua edin nolur...:KK67:

bugün itibariyle 3 gün geciktim sanırım...test yapmak istemiyorum...her tuvalete giderken dua ediyorum, 4 gündür tedbir olsun diye pedle dolaşıyorum..allahım bu defa keseyi göreyim, kalp atışını duyayım bebeğimin. geçen ay 29 unda düşük yaptım, dış gebelikti...bu dafa sağlıkla olsun inşallah..bana dua edin nolur...:KK67:

İnaşşalh sağlıklı bir şekilde gebe kalırsın kucağına da alırsın bebeğini.Dış gebelik çok kötü bir şey.Yaşamadım ama yaşayan arkadaşlarımı gördüm.Allah kimsenin başına vermesin

inşallah canım,sadece keseyi görmekle de kalma,bebeğini sağ salim doğurmak da nasip olsun inşallah.

hiiiç belli olmaz o,ben de yumurtlamayı kaçırmış idim:KK37:üç gün yaşayabiliyen cengaver spermler var:KK53:bugünü değerlendir,senin aslan yumurtan da 48 saat dayanıyor:KK52:

Ya sedam bi şey sorcam sana.
Teee geçen pazar akıntım oldu test yapmadım ama sonra akıntı kesildi.İnşallah bu ay 2 kere yumurtlamışımdır :KK9:
Yine akıntım yoktu iki gün geldi test yaptım pozitif.Belki diyorum 2 kere yumurtladım.İşte fakirin umudu bir dilim ekmek :KK9::97:

İnaşşalh sağlıklı bir şekilde gebe kalırsın kucağına da alırsın bebeğini.Dış gebelik çok kötü bir şey.Yaşamadım ama yaşayan arkadaşlarımı gördüm.Allah kimsenin başına vermesin

ben çok ucuz atlattım.. 5 haftalıktı kendiliğinden düştü, ve gelişememişti zaten..dolayısıyla en hafif şekilde atlattım..28 de kan testiyle öğrendim, 29 unda düşürdüm..bir varmış bir yokmuş oldu yani..kese bile olumşmıştı..bu yüzden b,raz korkuyorum..ama beklemekte ölüm geliyor..tutamıyorum kendimi. uyusam ve uyandığımda 2 hafta geçmiş olsa gitsem bebeğimin kalp atışını duysam...:KK16:

kıslaaaar ben iki lokma bir şeyler yiyeyim,girebilirsem tekrar girerim.giremezsem de yeni yılınız kutlu olsun şimdiden.
yarın dr kontrolüm var.ne olur dua edin bize.

kıslaaaar ben iki lokma bir şeyler yiyeyim,girebilirsem tekrar girerim.giremezsem de yeni yılınız kutlu olsun şimdiden.
yarın dr kontrolüm var.ne olur dua edin bize.

Sağol canım senin de kutlu olsun.İnşallh her şey yolunda gider bir ömür mutlu olursunuz ailecek canım benim :KK71::KK1:

Ya sedam bi şey sorcam sana.
Teee geçen pazar akıntım oldu test yapmadım ama sonra akıntı kesildi.İnşallah bu ay 2 kere yumurtlamışımdır :KK9:
Yine akıntım yoktu iki gün geldi test yaptım pozitif.Belki diyorum 2 kere yumurtladım.İşte fakirin umudu bir dilim ekmek :KK9::97:

hiç belli olmaz,bir ay bir yumurtalık diğer ay diğer yumurtalık yumurta atıyor.nadiren bazen ikisi de gönderebiliyormuş diye duymuştum.boşver,bir yöne bu ay daha iyi oldu,takip edip takıntı yapmadın.belki babannesinin hatrına gelecek oğluşun,ona moral olacak.

ben çok ucuz atlattım.. 5 haftalıktı kendiliğinden düştü, ve gelişememişti zaten..dolayısıyla en hafif şekilde atlattım..28 de kan testiyle öğrendim, 29 unda düşürdüm..bir varmış bir yokmuş oldu yani..kese bile olumşmıştı..bu yüzden b,raz korkuyorum..ama beklemekte ölüm geliyor..tutamıyorum kendimi. uyusam ve uyandığımda 2 hafta geçmiş olsa gitsem bebeğimin kalp atışını duysam...:KK16:

Benim de öyle bir düşüğüm oldu ama benim kimyasal gebelikti adetim 4-5 gün geçti idrarda da kanda da çıktı ama test yaptırdıktan iki gün sonra adet oldum 5 haftalık falandı herhalde o da :KK14:
Beklemek en iyisi.İnşallah sağlıklı bir şekilde hamile kalırız bebeklerimizi hayırlsıyla kucağımıza alırız

hiç belli olmaz,bir ay bir yumurtalık diğer ay diğer yumurtalık yumurta atıyor.nadiren bazen ikisi de gönderebiliyormuş diye duymuştum.boşver,bir yöne bu ay daha iyi oldu,takip edip takıntı yapmadın.belki babannesinin hatrına gelecek oğluşun,ona moral olacak.

İnşallah tatlım
Hadi git sıpayı aç bırakma sopalarım seni heeeeeeeeeeee:KK47::KK47::KK16::KK16:

çok teşekkür ederim inşallahhh....hala regl olur diye korkuyorum..kasıklarım çok ağrıyor..

eğer uzun süre oturduktan sonra ayağa kalkınca batmalar ve ağrılar oluyorsa ya da hızlı ve uzun yürüdüğünde,gebelikte normal.rahim büyümeye çalışıyor.korkma,ben de bir bebeğimi kalbi durunca kaybettim.korkmamız hiçbir şeyi engellemiyor.sakin ol,içini ferah tut.bir de bol bol su iç,ağrıların azalacak.bebiş varsa tutunması kolaylaşacak.yerinde olsam p.tesi kan testi yaptırırım.unutma,bu dünyada kısmeti olan,biz ne yaparsak yapalım doğuyor.gerçi bunu benim de unutmamam lazım ben de çok korkuyorum çünkü.
esraaa tamam kızma gidiyoruuuummm

X