Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

iş yapmaya korkuyorum zaten ya bişey olursa diye
sabah çok erken kalktım çok karnım ağrıyodu tuhaf bir ağrı gaz sancısı gibi adet sancısı gibi çözemedim doğrusu

onlar hamilelikte zaten oluyor. regl agrisi gibi olan, yerlesmeden kaynaklanıyo bana oyle dedi doktorum. ama etini tas ezermis gibibir agri olursa o zaman mutlaka beni ara dedi, yoksa korkma dedi

kızlar hepınıze gunaydın dün akşam yazmıştım adetım 2 veya 3 ocakta ama kasık ağrım artınca dun test yaptım pozıtıf cıktı ,bu sabah ılk ıdrarımla yaptım tekrar pozıtıf cıktı şimdi size sorum var.....
şimdi ben bugun mu dr a gıdeyım adet gunume daha var yoksa pazartesi gitmem daha mı ıyı olur??kasıklarım çok ağrıyor hafta sonu bişe olurmu dıye korku gırdı bana..pzaretsı tam adet gunum olacak o gun gıtmek daha mı mantıklı lutfen cevap yazın fıkırlerınızı beklıyorum..

Sen simdi oncelikle 2-3 kere 2 gunde bir kan testi yaptir. kan testindeki bhcg degerinin, 2 gunde bir ikiye katlanmasi gerekiyor. eger bu deger artisini yakalamissan cokguzel haber. Buna takiben eger doktora gidiceksen, reglinden 1 hafta sonra git ki gittiginde keseyi de gorebilesin. Kasiklarinin agrimasi cok normal , ben de 5+1 hamileyim, benim de agriyor, çarşamba doktora gittim, yerlesmeden dolayi agrisi olur dedi. hemen doktora gitmen sana birsey kazandirmaz cunku o da buyuk bir ihtimal kan testi ister senden, henuz regl tarihin bile olmamis ya o yuzden vajinal ultrasonla falan da gorunmez kese.

Ha bu arada hayırlı ugurlu olsun demeyi unutmusum onca seyin arasinda.

doğru diyosun aslında
işallah ağzımdan kaçırmam

Aman canim sakin kacirma...

iremay öncelikle tebrik derim
doktor konusunda pek aklı veremiycem çünkü bende burdaki arkaşlara soruyorum acemilik işte
ama ces çok güzel anlatmış :13:

En güzel, en tatlı ve en umutlu ANNE adayları ..Bu yıl hepimizin kucağının dolması evlerimizin bebek sesiyle şenlenmesi ve Rabbimin annelerimiz gibi bizleride annelikle taçlandırması dileğiyle sağlıklı,huzurlu ve çooook MUTLU BİR YIL DİLİYORUM....2011 bizlere uğurlu gelsin bütün dileklerimiz gerçekleşsin inşallah...Hepinizi çok seviyor ve kocamaaan öpüyorum..

Ebru..

kızlaaaarrrr merhaba!öğle arasındayım,18'e dek çalışacağım,eve kaçta varırım yılbaşı trafiğinde hiç bilmiyorum((

hoşgeldiiinnnnn

Hoşbulduk
Bitmiş durumdayım.Kayınvalidem 3 günde 2 ameliyat geçirdi biri tam 4,5saat sürdü Offff ne zordu.Neyse şuan durumu iyi ama atlattı her şeyi.Kanser yayımamış zaten radyo terapi de görmeyecek inşallah.Bu arada ben yumurtladım ama 3 gün boyunca çalışma olmadı malesef.Bu ay benim tarihimi yazmasınız da olur ocak topacına

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…