Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kahverengiyse ve devamı gelmiyorsa yerleşme kanaması olabilir. hcg de rahme bebek yerleşirken salgılanır.o yüzden en az 5 gün bekle ve kan testi yaptır,çünkü bebek yokken değer sıfıra yakın,iki günde bir katlansa bile,şu aşamada çok küçük.inşallah bebeğin tutunduğu içindir o kahveler.

İnş canım 5 dk bir lavaboya gidiyorum kontrol için :) tşk

beyaz saydam bir renk oluyor ve eline gelirse bayağı uzayan bir akıntı.ya yumurlayacaksın bir kaç gün içinde yada bir kaç gün önce yumurtladın demek oluyor.önemli olan yumurtlamadan spermlerin depolanmış olması.akıntını takip ederken 2 parmağın arasında uzayıp uzamaması.hakkımızda hayırlısı olsun.benim sat günüm 3 ocak.merakla bekliyorum

tamam canım sağol ...hadi hayırlsı

canım öyle sık calışmayın bence erkek dinlenmesi gerekiyomuş siperm kaliteli olması için 3 güne falan bee

Ayy inşlhhh bir sorun yoktur,,,sen içini ferah tut sedacımm,,,ayy küçümanmış daha,,,4mm :))
heralde gelişimine bakılır,bizde ne kadannnn cahiliz bee,,,yiğenimize neler yapılacak bilmiyozz:))
rabbim bebişinizi size bağışlasın,herşey yolunda olur inşlhh

ama şuan yumurtluyosun canım,,,:26:
sedacıma sormak lazım:KK53:
hocam ne dersin,çalışsınmı bu gece:KK76::KK33:

hayıııııır gün aşırı:)) 3 gün çok,yumurta 48 saat yaşıyor.

çalışsıııın:)))) 9. ve 17. günler arası,canı ne kaa isterse:KK17:iki günde bir ya da ara sıra günde bir:KK17:

peki kızlar uyarılarınızı daikkate alıcam kaçtım demin koişş geldi öpüyorum sizi iyi geeler...:KK3::KK3::KK3::KK3:

canlarim yarin annemler gelicek... o yüzden belki bi kac gün giremem ama girmeye calisicam...

simdilik sizi cok öpüyorum
cok uykum geldi ya bugün bayaa temizlik yaptim...
görüsürüzz insallah:KK54::KK54::KK54:

İnş canım 5 dk bir lavaboya gidiyorum kontrol için :) tşk
o kadar sık kontrol etme.unutma:doğacak olan bebek her koşulda doğar.sen bol bol su iç,ve gönlünü ferah tut.

canlarim yarin annemler gelicek... o yüzden belki bi kac gün giremem ama girmeye calisicam...

simdilik sizi cok öpüyorum
cok uykum geldi ya bugün bayaa temizlik yaptim...
görüsürüzz insallah:KK54::KK54::KK54:
görüşürüz canımm,gözün aydın.annenlere selam:80::79:

burada biri bana cevap verebilir insallah kalabalikmis. Ilk olarak merhaba ben ayin 21 inde doktora gittim ve bana kesen kalin yumurtan catlamis hamile olabilirsin dedi.23 unde hamile olmam lazimdi olmadim. Bende belirti olarak tabii bunlar belirtimi bilmiyorum ara ara yumurtaliklarimda sanci oluyor ve mide eksimesi oluyor ama arada ve iki gundur adet sancilarim var ama adet olmadim bu gun adet sancilari da gecti eger hamileysem 3 hafta 1 gunluk hamileyim sizce bu belirtilere sevinmeliyim?

burada biri bana cevap verebilir insallah kalabalikmis. Ilk olarak merhaba ben ayin 21 inde doktora gittim ve bana kesen kalin yumurtan catlamis hamile olabilirsin dedi.23 unde hamile olmam lazimdi olmadim. Bende belirti olarak tabii bunlar belirtimi bilmiyorum ara ara yumurtaliklarimda sanci oluyor ve mide eksimesi oluyor ama arada ve iki gundur adet sancilarim var ama adet olmadim bu gun adet sancilari da gecti eger hamileysem 3 hafta 1 gunluk hamileyim sizce bu belirtilere sevinmeliyim?
21'inde yumurtan çatladıysa 23'ünde hamile olmayı nasıl bekliyorsunuz?ancak döllenme gerçekleşir,döllenen yumurtanın rahme inmesi 1 hafta 10 günü bulur,eğer regl tarihiniz geçtiyse bir test yapın.geçmediyse bekleyin.ki 3 hafta diyorsanız henüz reglinize 1 hafta var.haftaya test yapın.umarım hamilesinizdir.

ben geldiiiim:KK55:
nasılsınız kızlar?tüm gün dışardaydım giremedim.
şimdi geçmişe başladım bir kaç sayfa ama baktım zaman geçiyor,
sohbete kıyısından köşesinden yetişeyim dedim.
Var mı bir gelişme,kaçırdığım bir şey?

ben geldiiiim:KK55:
nasılsınız kızlar?tüm gün dışardaydım giremedim.
şimdi geçmişe başladım bir kaç sayfa ama baktım zaman geçiyor,
sohbete kıyısından köşesinden yetişeyim dedim.
Var mı bir gelişme,kaçırdığım bir şey?
sedoşum ve papatyam da hamileeee:KK52::KK52::KK52:
23 unde olmasi lazimdi.
o halde tekrar test yapsan?bir hafta gecikmiş.ya da kan versen?inşallah tutmuştur

Ebrucum çıkıyormuşsun,yarın giremem ben büyük ihtimal.
Şimdiden yeni yılın kutlu olsun.
Dilerim yeni yıl bize beklediğimiz bütün güzellikleri,o büyük mucizeyi
,sonsuz huzuru,ailelerimizle ve sevdiklerimizle sağlıklı ve mutlu günleri ayları ve uzun bir ömrü getirir.

sedoşum ve papatyam da hamileeee:KK52::KK52::KK52:
o halde tekrar test yapsan?bir hafta gecikmiş.ya da kan versen?inşallah tutmuştur

Biliyorum canım sedoşun belliydi de papatyaam bugün gidicekti.
Hayırlısı olsun,Allah hepinize sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.

allah size de hayırlı,uğurlu,sağlıklı,uzun ömürlü üçer beşer yavru nasip eder inşallah:KK71:mutluluk,valla benden öyle çok dua geliyor ki size...iyi ki burası var.iyi ki bu topiği açmışsın.

allah size de hayırlı,uğurlu,sağlıklı,uzun ömürlü üçer beşer yavru nasip eder inşallah:KK71:mutluluk,valla benden öyle çok dua geliyor ki size...iyi ki burası var.iyi ki bu topiği açmışsın.

Eksik olma canım,ben çok inanırım duanın gücüne.
Hele ki bir yerlerde gerçek hayatta yüzünü bile görmediğimiz insanlar adına,
menfaatsizce yapılıyorsa tüm iyi dilekler gerçek olur inşallah.
bizler ne kadar bekleriz sizlere güzel haberleri vermek için bilmem ama
Aylar da geçse,bu topik olmasa da ben sizlere msjla da ulaşıp o haberi vericem inşallah:)
Sedacım yeni yıl sana çok güzel bir hediyeyle geldi.
Aslında meleğin hepimizin umudu,ilk göz ağrısı oldu:)
Dilerim O'nu kucağına aldığında senelerce yaşadığın bütün sıkıntıları,
onca zamanın stresini unutursun.
Ben inanıyorum kısmetiyle gelen bebişleriniz sizlere tüm ömrünüz boyunca,
mutluluk ve huzur getiricek.
Sedacım başta sen ve bütün güzel annelerimizin yeni yılı kutlu olsun...

X