Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

inşallah canım benim.ay ya ağlattın ya beni,inşallah her şey yolunda gider hepimiz için.bundan sonraki topiğimiz " çocuğu gaz bombası olanlar" ya da "ayyy benimki de gece uyumuyor anacııım diyenler" olur belkiinanıyorum ben,sadece sabır.benimki 5 yılın umudu bak,siz de hep bunu düşünün ki 5 yıl bile ne ki,20 yıl sonra bebek sahibi olanları biliyorum ben,sabır sadece...rabbim sizi çok bekletmesin.

Aralık ayı umutlu olsun diye başladık,
çok da güzel haberler aldık.
Ben ve benim gibi umutlarını yeni yıla,
bir sonra ki aya erteleyen bütün arkadaşlarım;
hepinizi öyle iyi anlıyorum ki,bu ay da beklediğimiz sonucu göremeyince,
sevdiklerimize o güzel haberi veremedik diye çok üzüldük,çok yıprattık kendimizi yine.
Ama bu topik öyle iyi geldi ki bize,sohbetler,şarkılar,espiriler,birbirimize verdiğimiz teselliler,
desteklerle hemen toparlanıp bir sonra ki adımlarımızı düşünmeye başladık.
Bazen umutsuzluğa kapıldık ve burda ki sohbetlerin konusu içten içe etkiledi ve hırsımızla stres yaptık.
hepimizin ruhsal durumu öyle hassas ki.deli gibi beklediğimiz o güzel olay için her durumda kendimizi bırakıp,aniden minicik bir kıvılcımla toparlanıveriyoruz.Denge mevhumumuz kalmadı pek:)
çok uzattım biliyorum,sanki hiç görüşmüycekmişiz gibi yazdım onun da farkındayım,ama yeni yıla birlikte
aynı umutlarla girdiğimiz,son bir ayı acısıyla tatlısıyla birlikte geçirdiğimiz ve birbirimize çok şey kattığımıza inandığım için topiğimizin yeni yıl kutlaması özel olsun istedim:)
Yarın muhtemelen giremiycem bir çoğumuz gibi,şimdiden bütün arkadaşlarımın yeni yılı kutlu olsun.
umutlarımızın hep taze kaldığı,inanarak beklediğimiz tüm güzelliklerin gerçeğe dönüştüğü bir yıl olsun.
Güzel annelerimiz bebişlerini kucaklarına sağlıkla alsınlar,umutlarını soldurmayan arkadaşlarım da ve bende:)o güzel haberleri en kısa zamanda burdan veririz inşallah.
Mutlu yıllar canlarım

Ağlama Sedoşum kıyamam güzel anne,
ne güzel topik başlıkları onlar öyle:)
inşallah güzel kalbinden dökülenler gibi olsun yeni yıl yaşayacaklarımız.
Yat canım sen hadi bakalım,bebişte huysuzlanmasın:)
iyi geceler,Allah rahatlık versin.

Bu topiğe her girişimde, hep hoş sohbet ve güzel dilekler okudum. Birbirinize olan bağlılığınız ve desteğiniz gerçekten çok hoş. Yeni yılda aranızda oluşan sevgi bağının hiç kopmamasını, oluşturduğunuz çemberin minik bebeciklerle dolmasını dilerim. Hepinize iyi seneler.

canim ben ciktiktan sonra yazmissin herhalde... bugün 6 aylik temizligimi yaptim cok yorulmustum gidip hemen yattim ama nedense hemen uykumuda aldim tekrar kalktim...
canim benim cok tesekkür ederim seninde yeni yilin kutlu olsun insallah yeni yil sana ve diger arkadaslarimiza saglik huzur mutluluk getirir tüüm güzellikler sizinle olsun insallah yeni yil ugurlu gelirde Rabbim bizlere bebeklerimizi kucaklarimiza almamizi nasip eder

canim ben cok duygulandim yaa en icten duygularinla yazdigina eminim... diyecek biseyde bulamiyorum... Mutlu yillar herkeseee

canlarim sabah giripte belki cvp yazarsiniz diye simdi soruyorum gerci bi kac gün yokum ama ben gecmisi okurken görürüm.....

ovulasyon günüm 28 aralikti.... 30 aralikta gece sag kasigima agri girdi (sanci gibi)yani nasil desem yumurtaliklarimin oldugu bölgeye.... bu agri neden yumurtlama günümden 2 gün sonra oldu acabaa... yoksa ben gecmi yumurtluyorum:44::44::44::44:

canlarim gece gece üsenmedim ve hepimizin burda ILK mesajini topladim....
belki bi güzellik olur diye ilk bu topice nasil adim attigimizi hatirlayalim diye...
unuttugum arkadaslar varsa kusura bakmasinlarrrr...

ben ben bennnnnnnnnn
ben isstiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
azimliyim çok çalışçam

ben daha adet olmadım 22 kasımda bekliyorum ama bugün test yaptım tek çizgiyi gördüm canım çok sıkkın... sanırım aralık ayına kaldı hayırlısı bakalım...

kızlar 13 Aralık beklenmeyen günüm benide ekleyin,hayırlısıyla bu ay sıkı bir çalışma var,,,

beni de yazın kızlar ilk denememiz bu ay. 1 yıllık evliyiz.5 aralık beklenen adet tarihim

bende varımmm 21 aralık

canım umarım pazartesi mutlu haberini de verirsin.

benim kırmızı kart görmekten çok korktuğum günüm 21 aralık benide ekleyin kıslaarrr

slm kizlar nasilsinizz?

kadercim ne var ne yok adetin ne zamandiii

slm kızlar bende geldım yaaa merak edıyorum ayda ıkı kere nasıl yumurtlanıyor yyaaa aslında super bıseymıs benımde bugun gunum bakalım beklıyorum daha gelmedı

Gunaydin Ebruuuu, giren sanci baska bir sebeptem de olmus olabilir. Kafana takma cok bence. yine kendini cok dinliyorsun galiba ?

Bu arada yukaridaki calisma harika olmu...Ellerine saglik.

sonuç 110.8 çıktı tekrar test yaptırmak istedim randevu sistemini aradım 11ocağa randevu verdiler sağlık ocağıda test yapmıyomuş ama bn yinede gitçem eşimde sabret 11inde keseyide görürüz hem diyo
ama doktor 110a kem küm etti tmm hamilesin demedi kurt düşürdü içime ya
bir yandanda aman diyom o adam zaten tuhaftı burdaki kızlarda kesin diyo öf işte kafam karıştı

kaçıncı gününde 110 çıktı peki? ben geçmişi okumadım da kusura bakma tekrar tekrar sorucam şimdi merakiımdan

adetimin ikinci gününde ve üç tane silik çizgili idrar testim var yaptımda yaptım

Bence sen sakın moralini bozma . yukselebilir degerin ama tabi takip etmekte fayda var. Sen yine agir kaldirmamaya, yuksege uzanmamaya çalış. Allahım sana bu azıyı yazdıysa, doktorun dedikleri vız gelir zaten. Unutma yeni yıla giriyoruz, moraller yuksek olacak ki butun yıl oyle gitsin.

iş yapmaya korkuyorum zaten ya bişey olursa diye
sabah çok erken kalktım çok karnım ağrıyodu tuhaf bir ağrı gaz sancısı gibi adet sancısı gibi çözemedim doğrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…