Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

ayy benimkide ilaç al deyip durmuştu,,,hiç umursamıyolar,biz o kadar ağrıya sızıya dayanmayı göze alıyoruz,onlar hemen ilaç al diyolar,ya varsa kendi kendimi yiyip bitiririm ben,seda serbest diyo ama,bilmiyorum canım ben içememiştimm:95:

olabilir canım ama akıntılarım geçen hafta çok yoğundu benim bu günlerde sadece beyaz pütürlü akıntı var...
ben hamile olduğumu o pütürlü akıntıdan bilmiştim, ilkinde de vardı turlik kuşuuuuuuu
tatlım,düşünsene normalde doğa planlamış her şeyi, test mest yokken,eskiden kadınlar sadece adet gecikmesiyle biliyordu her şeyi.reglin gecikene dek masumsun,ne yersen ye,ne içersen iç.

bilmiyorum ki:18::18::18:kalbi atıyordur inşallah hala:18::18 gün karından görünmedi,meğer daha kendisi 4 mm'miş,yarım cm değil,belki gelişimine falan mı bakılacak ki?

Ayy inşlhhh bir sorun yoktur,,,sen içini ferah tut sedacımm,,,ayy küçümanmış daha,,,4mm :))
heralde gelişimine bakılır,bizde ne kadannnn cahiliz bee,,,yiğenimize neler yapılacak bilmiyozz:))
rabbim bebişinizi size bağışlasın,herşey yolunda olur inşlhh

bu sabah çalıştık yarın sabah çalışım diyom ama

ama şuan yumurtluyosun canım,,,:26:
sedacıma sormak lazım
hocam ne dersin,çalışsınmı bu gece

kızlar sizde yumurta akı kıvamı oluyormu hiç denk gelmedimde ben??? ama bugün kasıklarım ağrıyor yımırtladımmı acep

beyaz saydam bir renk oluyor ve eline gelirse bayağı uzayan bir akıntı.ya yumurlayacaksın bir kaç gün içinde yada bir kaç gün önce yumurtladın demek oluyor.önemli olan yumurtlamadan spermlerin depolanmış olması.akıntını takip ederken 2 parmağın arasında uzayıp uzamaması.hakkımızda hayırlısı olsun.benim sat günüm 3 ocak.merakla bekliyorum

canım öyle sık calışmayın bence erkek dinlenmesi gerekiyomuş siperm kaliteli olması için 3 güne falan bee
hayıııııır gün aşırı:)) 3 gün çok,yumurta 48 saat yaşıyor.

çalışsıııın:)))) 9. ve 17. günler arası,canı ne kaa isterseiki günde bir ya da ara sıra günde bir

haklısın aslında annelerimiz,adetleri gecikince öğrenmişlerr,,,turlikçim minoset varsa içç,,,

o akıntı başladığında çalışmalar başlasın.çiğ yumurta akı gibi aynı.

Arkadaşlar ben bugün sabah erken gebelik testi yaptım negatif çıktı bu arada adetime 4 gün var akşama doğru kahverengi lekelenmeler oldu adetmi oluyorum dedim ama devamı gelmedi ayrıca adetim hiç erken veya geç olmaz acaba hamilemiyim?

kahverengiyse ve devamı gelmiyorsa yerleşme kanaması olabilir. hcg de rahme bebek yerleşirken salgılanır.o yüzden en az 5 gün bekle ve kan testi yaptır,çünkü bebek yokken değer sıfıra yakın,iki günde bir katlansa bile,şu aşamada çok küçük.inşallah bebeğin tutunduğu içindir o kahveler.

4444 Salat-ı Tefriciyye duası listemiz

1***_ebru32 ___________11 ocak _______261+160..........okudu
2***turlik 202___________12 ocak_______261.................okudu
3***soulfly_eu__________12 ocak_______ 261.................okudu
4***sedase__________________________ 252
5***Kad_er ____________7 ocak _______ 261..................okudu
6***zehra2509__________???????_______ 261.......... .......okudu
7***deece______________??????________270.......... .......okudu
8***mutluluk84__________5 ocak________101..................okudu
9***amtcdm___________12 ocak________ 261+33............okudu
10***sedosumm_________??????________ 261.................okudu
11***heaven1__________16 ocak_______ 261..................okudu
12***elaezel____________?????________ 261
13***buglem10_________2 ocak________ 261
14***gamzemir_________15 ocak________261..................okudu
15***sahgull__________17 ocak________ 211...................okudu +66 tane okuyacak
16***ebucubu__________18 ocak_______261...................okudu
17***aygunes_______________________ 50............. .......okudu
18***gunslinger________?????_________ 261....................okudu
ada_44______________________________7............. ........okudu

Son düzenleme:
ebru sanki sedoşumda okudu diye biliyorummm,,,
iyi geceler kızlar,kocişim huysuzlanıyoo,,,ben çıkıyorum ,
iyi geceler herkese,,,

ebru sanki sedoşumda okudu diye biliyorummm,,,
iyi geceler kızlar,kocişim huysuzlanıyoo,,,ben çıkıyorum ,
iyi geceler herkese,,,

ya bende tam sorcaktim zaten tamam listeye yazarim...

oldu canim görüsürüz yine kendine iyi bak öptmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…