Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

turlikçimm benimde başım çok ağrımıştı,çatlamıştı resmen,,patates dilimle alnına koy,belki ağrısını alır azıcık,,,başını eşarpla sar,gözlerini de kapat örtüyle,uyumaya çalışş,,,
bende ilaç alamamıştım,resmen öldüm yaa,,,:90:

patates dedin de canım ben burda ölüyorum ağrıdan benim kocişte tutmuş haşlanmış patates yapsana diyo!!!hem de bu saatte...amaben tavsiyeni dikkate alıp patatesleri yapıştırayım alnıma,gözleri de kapattım mı anında kayarım zaten...:KK54:

patates dedin de canım ben burda ölüyorum ağrıdan benim kocişte tutmuş haşlanmış patates yapsana diyo!!!hem de bu saatte...amaben tavsiyeni dikkate alıp patatesleri yapıştırayım alnıma,gözleri de kapattım mı anında kayarım zaten...:KK54:

eşinde alemmiş turlikçimm,hiç haşlanmış patates olur mu yaaa,,,ilahi enişte....
yap canım,inşlhh faydasını görürsün,,,:KK53::KK53::KK66:

minoset gebelikte bile kullanılıyor ayrıca regliniz gecikene yani doğa haber verene kadar her şey serbest.

minoset gebelikte bile kullanılıyor ayrıca regliniz gecikene yani doğa haber verene kadar her şey serbest.

ayy sedacım dilimin ucundaydı söyleyemedim,,minoset hamilelikte kullanılıyormuş evet ablam kullanıyodu,,,:KK9:

Benim de 5 ocak kızlar regl günüm siz hangi gün yaparsanız bana da haber verin...

ok mimarcımm beraber yaparızzz:KK6::nazar:

innşş yanılıyosundurr...bu ay bende bıseyler cıkar inşşş oyle umuyorum kasıgım agrıyo arada sancılanıyorum belıme vuruyo offf bılmıorum

benim 2 günden beri belim ağrıyo ve kuyruk sokumumda çok ayakta kaldığım zaman sızlama oluyo...
ama kesin yorgunluktandır benim...:KK6::KK6::KK6:

sedacım 1 ocaktaki randevunda neler yapılacak,yine kalp atışına mı bakılacak...:KK69::86:

kızlar sizde yumurta akı kıvamı oluyormu hiç denk gelmedimde ben??? ama bugün kasıklarım ağrıyor yımırtladımmı acep

Son düzenleme:
eşinde alemmiş turlikçimm,hiç haşlanmış patates olur mu yaaa,,,ilahi enişte....
yap canım,inşlhh faydasını görürsün,,,:KK53::KK53::KK66:

yok kız o 2 saattir başımada patates diye yalvarıyo ama yemek için pisboğazlığından yani...beni düşündüğünden değil...o ağrı kesici iç kendine eziyet etme diyo sürekli ama ben hep ya varsa şüphesinden ilaç alamıyorum işte...

kızlar sizde yumurta akı kıvamı oluyormu hiç denk gelmedimde ben??? ama bugün kasıklarım ağrıyor yımırtladımmı acep

canım ağrın varsa kesin yumurtluyosundur,,,benimde öyle çok kıvamlı olmasadaakıntım,sancım çok oluyo ordan anlayabiliyorum,,,bence bu gece çalışınn,,,
:79::KK19:

sedacım 1 ocaktaki randevunda neler yapılacak,yine kalp atışına mı bakılacak...:KK69::86:

bilmiyorum ki:18::18::18:kalbi atıyordur inşallah hala:18::18:eek: gün karından görünmedi,meğer daha kendisi 4 mm'miş,yarım cm değil,belki gelişimine falan mı bakılacak ki?

X