Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Kızlar hastaneden yeni geldim öyle bi uzandım yorgunum ama uykum yok ben de anlamadım
Kayınvalidem dün sabah ameliyat oldu ameliyatta sorun olmuş mesanede iç kanama başlamış çok zor bir 24 saat yaşadım.Eltime de sinir oldum

esra deeecesiii sana da günaydınnn:))) ben her an çıkabilirim gerçi,malum öğretmenler odasında kk'de basılmak sakat:)))sigarayı bıraktı,süt içiyor,kk'ye giriyor hımmmm hamileyorulardan korkuyorum

Ne zaman söylemeyi düşünüyorsun canım.Valla sen de sabırlısın aslında.Hayat insana sabırlı olmayı öğretiyor değil mi?Valla dün bana öğretti

oyy.geçmiş olsun canım..iyidir umarım şimdi ?
elti mi?benim de kocamın bi erkek kardeşi var..eltim yok hali hazırda zira Ata okuyo ünide..ama bi 6-7 sene sonra o kavram benim de hayatıma girecek..nası oluyo eltiler :26: (gerçi ben ufak alcam yetiştircem)

sonradan aklıma geldi,kayınvalidenle mi ilgili gidişin?allah ona da şifa versin.

Evet tatlım.Hastaneden çıktıktan sonra daha zor girerim yakın oturuyoruz ve iyileşme süreci uzun ,zor dedi doktor.Her gün giderim artık akşamlaarı da yorgunluktan fırsat bulabilirsem girerim
İnşallah bitti hastalık doktor büyük ihtimal radyoterapiye gerek kalmıcak dedi.

çok yorgunsun da ondan uyuyamıyorsun.kendine süt ısıt,varsa bal koy içine gevşetir uyursun.allah şifa versin.eltini de sallaaaaa,uyuz yaratık

Ne zaman söylemeyi düşünüyorsun canım.Valla sen de sabırlısın aslında.Hayat insana sabırlı olmayı öğretiyor değil mi?Valla dün bana öğretti
mecburen...çünkü allah korusun bir şey olsa soru soranlar bini çok üzecek,herkese tek tek anlat...

bende iki tane.birini çok severim,fesatlık bilmez,doğaldır.ama ötekiben kaçtııım öpüyorum çok

Benimkinin bana bi kötülüğü dokunmadı şimdiye kadar ama çok düşüncesiz.Bebeği var 4 aylık.Hastaneye gelmedi doğal olarak.Biz hep hastanedeydik.Sabah sabah eve gelicez kalk ara de ki hadi yoruldunuz gelin size bi kahvaltı hazırlayayım.Kayınpederim onda kalacak sandı herhalde.Ben izin vermezdim zaten ama bi teklif et yorgun argın gelmişiz biraz da sen yardım et insanlara.
Biraz fesat oluyor eltiler.Özellikle ilk gelinler Bak sen de olabilirsin Benim ki bana alınan her şeyi kıskandı.6 sene falan olmuş evleneli her şeyini de almışlar evlenirken ama ben evlenrken bana ne alındıysa ona da alındı yine de beğenmedi tv aldılar ikimize de benmki daha iyiydi hususi gitmiş aradaki farkları saymış o daha iyi diye.Offf yaramı deştin

Görüşürüz tatlım sağollllllllll

hahah ben ilk gelinim...yaşasın kötülük
güle güle canım ii dersler

geçmiş olsun canım...inşallah biran önce sağlığına kavuşur zor zamanlar tabii ama kendini çok üzme..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…