Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

vallahi tek şansım sabah zaten canım öğleden sonra kayınvalidemler gelmiş olacaklar ve 10.günüm oluyor enazından bu günü değerlendirelim dimi ama

kıyamam ya...olsun,aşk bu,affeder seni o.şimdi git,gir koynuna,sımsıkı sarıl,o anlar seni.
bir deeeee bazıları hamileyken daha sinirli olurmuş.bense daha sakinim sanki...

sabah çok erken kalkıcak canım,gidip uykusunu bölmeyim diye oyalanıyorum.
Dalınca giderim.Bu arada ne güzel ya sakinliğin.
ben kendimi düşünemiyorum evde terör estiririm herhalde:18:
Ayyy hamile kalayım da süt dökmüş kedi olayım ya
Sedacım ya takmıycam düşünmüycem diyorum da,
şimdi ben 5 ocak gibi bekliyorum ya
evdede test var hani:86:
yapsam mı ki:86:

canlarım yarın iş var malum...ben yatayım.öpüyorum hepiniziiiiyarın yine bol bol konuşalım,topiğimiz sessizken moralim bozuluyor.

tamam canım yat da dinlen,
sabah da iş var doğru.
yarın devam ederiz kaldığımız yerden,
ama ben sabah girerim öğlen falan,
akşam yokuz.
görüşürüz yarın,iyi geceler canım,tatlı rüyalar.

kız delirmeeeee ooohooooo daha 9 gün var. yapıp da negatif deme durduk yere.şu gün kanda bile negatif daha.ben 7 gün kala 25 hcgdeydim unuttun mu,bu demek oluyor ki 9 gün kala hcg 12 falandı.ki o zaman yapınca da negatifti t.stte çünkü en az 2ô olacak ki o idrar testi okuyabilsin.haa ne olacak bir test daha alırım,eğlence olur moralimi bozmam diyorsan yap.

bak bak duramıyor yerinde seni gidi seniiiicanım daha 8 gün filan mı var birkaç gün daha beklesen nasıl olur birde ona canını sıkma bence ama sen bilirsin tabiki canım

Yok yok yapmıycam tamam:)
nefsime hakim olucam,haklısın çıkma ihtimali hiç yok,
negatifi görüp ağlama seansı falan:)
hiç gerek yok gece gece moral bozmaya.
iyi de çalışamadım ki bu ay,neyime hevesleniyosam artık,ne vakit yumurtladığımı bile bilmiyorum
yat canım sen hadi bakma bana,

ay kızlar bende yavaş yavaş kaçsam iyi olacak iş yaptım çok yorgunum aslında eee yarında yolcum var gelecek olan birde sabah erkenden çalışma var ohoooooahanda bende kaçar hepiniz rabbime emanet olun ya sizleri çok özleyeceğim beni unutmayın haaaaaa arada gelmeye çalışacağım inşallah geldiğim zaman birsürü hamişimiz olur Allahım inşallahhhhh

canım kocişinlede dargınmışın birde negatif filan çıkar mazallah adamın boğazına yapışmaaa sinirlenipteneyse ben kaçar tatlım hayırlı gecelerrrrrr....

bak bak duramıyor yerinde seni gidi seniiiicanım daha 8 gün filan mı var birkaç gün daha beklesen nasıl olur birde ona canını sıkma bence ama sen bilirsin tabiki canım

Yok tatlım ya yapmıycam,
bir an öyle geliyolar bana,
ama dedim ya niye hevesleniyosam ben,
doğru düzgün çalışmadım ve
yumurtamın çatladığı günü bile bilmiyorum
ki muhtemelen çatlamadı zaten bu ay.
bir ihtimal işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…