Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

[

Yok canım ya çok ayıp söylemesi ama tiksinmeyinde,
sabah kanlı balgam geldi sinir oldum.
Üşütmedim de anlamadım ne oldu boğazlarıma.
pastilde alıyorum geçer inşallah,gitmiycem dr'a sıkıldım artık çok.
Bu arada seninde durumun zormuş,
tek erkek pek bir kıymetli oluyor.
benimkiler çok üstüne düşmüyor ama,
kadın kadını çekemiyor işte bazen.
Ne gerek varsa böyle gerginliklere.
illa ki oluyor işte.
tatlım mutlaka ballı süt iç,hatta içine biraz da tarçın at.

aaa canım ya ben geçti sanıyordum aman dikkat et kendine ayrıca ben öyle şeylerde tiksinmem yahu nolcek hepimiz insanız hatta yeri geldi çişimizi bile dedik bebiş yüzünden dimi ama:KK60::KK60::KK60:
kızzz çiş olsa yine iyi,akıntıyı bile şekli şemaliyle rengiyle verdikkk:KK37:

kızlar valla sohbetınıze doyum olmuyooo ama cok uykum geldi yaaa:KK50: hepinizi çok seviyorumm yarın görüşürz inşallah öpüyorumm tek tek:KK54::KK54: tabi bebişideee :KK54: iyi gecelerrrrrrrr:79::79::79:

Hoşbulduk güzel anne:KK71:
Valla senin kayınvalide de enteresanmış:KK1:
hepsi türlü türlü dediğin gibi.
napıcaksın hep idare hayat,
bende eşim üzülmesin diye gördüğüm,takıldığım şeylere susayım diyorum,
bir türlü beceremiyorum:KK61:
Yine kırdım sevdiceğimin kalbini bu akşam.
Çok abartıyorum tepkilerimde kızlar ya.
sesim yükseliyor,kelimelerim sertleşiyor.
çok kırıcı oluyorum,öfke kontrolümü yitiriyorum o anlarda:KK43:
ah canım bende çok çabuk sinirlenirim ya hatta çok fevri davranırım iyi birşey değil ama napayım sende bende çok uzatmayalım en iyi çözüm bu canım yoksa sorunlar büyüyüp dağ gibi olmaya başlıyor:nazar::KK19:
tatlım,ben ani öfkelenen bir koç burcu olaraaaak bunu hep yapıyordum,hele ilk yıl...sonrasonra tolore etmeyi öğreniyor herhalde insan.ve şunu fark ettim zaten, o durumda sorun çözülmüyor,büyüyor. ne dediysen dedin,git kocana yaaa ben sana küsken içim acıyor de sarıl ve asla küs durmayın,soğutmaktan başka işe yaramaz.her sorun hallolur yeter ki araya soğukluk girmesin.

aynen canım hele ki asla ayrı yatmamalıyız soğukluk girince daha kötü olur :KK37:

tatlım,ben ani öfkelenen bir koç burcu olaraaaak bunu hep yapıyordum,hele ilk yıl...sonrasonra tolore etmeyi öğreniyor herhalde insan.ve şunu fark ettim zaten, o durumda sorun çözülmüyor,büyüyor. ne dediysen dedin,git kocana yaaa ben sana küsken içim acıyor de sarıl ve asla küs durmayın,soğutmaktan başka işe yaramaz.her sorun hallolur yeter ki araya soğukluk girmesin.

bizde hiç küs duramayızz,,,hemen barışmaya gelir eşimm,,ben de giderim ama en çok o gelirr,,,,gerçekten tartışma bittikten sonra durup düşününce ne kadar gereksiz bir konu için birbirimizi kırdığımızı anlıyoruz,onu o an keşke anlayabilsek,oluyo işte:KK52:

kızlar valla sohbetınıze doyum olmuyooo ama cok uykum geldi yaaa:KK50: hepinizi çok seviyorumm yarın görüşürz inşallah öpüyorumm tek tek:KK54::KK54: tabi bebişideee :KK54: iyi gecelerrrrrrrr:79::79::79:

iyi geceler gülşahçııımm
bu bebiştennn:KK54::KK54::KK54:
bu da bendenn:KK54::KK54::KK54:
:79::80::80::79::80::79::80:

[

tatlım mutlaka ballı süt iç,hatta içine biraz da tarçın at.
aynen sedacığıma katılıyorum mutluluk canım hem boğazını yumuşatır:KK16:

kızzz çiş olsa yine iyi,akıntıyı bile şekli şemaliyle rengiyle verdikkk:KK37:
ahhh evet canım yaaaa:KK60::KK60::KK60:

gülşah iyi geceler canım kendine iyi bak oldu mu grş:KK16::KK39:

Özür diledim canım,
kırılmadım birşey yok dedi ama kırılmaması imkansız.
Ben kendimden soğudum söylediklerimden sonra:KK14:
çok küçük bir sebep yarattı ama ben niyeyse çok büyüttüm.
Hiç anlamıyorum deli gibi sevdiğim birini nasıl böyle fütursuzca kırıp incitebiliyorum.
Düzeldik gibi biraz o yatmaya giderken ama tabi kırgınlığı vardır içinde,olmaması imkansız.
Hatta mektup yazdım bıraktım sabah giyceklerinin üstüne.
o anlarda daha dikkatli olmayı öğrenmem gerek,
yaşım 27 ama öfkeli zamanlarımda soruyorum kendime
''kaç yaşındasın sen 6 falan mı'' diye:KK1:
kıyamam ya öyle masum duruyor ki karşımda,
ben ise gestapo gibi bağırıyorum:KK31:
Regl stresi desem oda değil,ne karın ağrım vardı acaba:44:

kızlar ya bişey soracağım yine:KK60::KK60::KK60:ya bu meni dışarıya çıkıyor ya bir gün geçtikten sonra içimizden hala akıntı gibi çıkmaya devam eder mı yahu?:26:

iyi geceler gülşahçım,
bizde seni öptük iyi bak kendine.görüşürüz.

kızlar ya bişey soracağım yine:KK60::KK60::KK60:ya bu meni dışarıya çıkıyor ya bir gün geçtikten sonra içimizden hala akıntı gibi çıkmaya devam eder mı yahu?:26:

evet canım aynen öyle oluyor.
Ben 24 saat sonra bile wc ye oturduğumda geldiğini görüyorum,
ne ilginç dimi:44:
İnşallah o kadar saat bir işe yaramıştır içerde:KK1:

Özür diledim canım,
Hiç anlamıyorum deli gibi sevdiğim birini nasıl böyle fütursuzca kırıp incitebiliyorum.
Düzeldik gibi biraz o yatmaya giderken ama tabi kırgınlığı vardır içinde,olmaması imkansız.
kıyamam ya...olsun,aşk bu,affeder seni o.şimdi git,gir koynuna,sımsıkı sarıl,o anlar seni.
bir deeeee bazıları hamileyken daha sinirli olurmuş.bense daha sakinim sanki...

Özür diledim canım,

canım ya oluyor işte öyle arada sırada kadınız ya illa regl olmamıza gerek yok stres olmak için hormonlarımız düzensiz canım nasıl davranacağımız belli olmuyor o yüzden canını sıkma ya inşallah kırgınlığı geçmiştir kandırırsın sen onu gönlünü alırsın:KK31::KK70:

meni dediğin şey sperm arabası:KK52::KK52:tek işlevi spermlerin rahme ulaşmasını sağlamak. ee görevi biten meni gideceği yer yok ki başka,mecburen akacak. bir gün değil,3 gün sonra bile olabilir,spermler 3 gün canlı kalabiliyor çünkü.

evet canım aynen öyle oluyor.
Ben 24 saat sonra bile wc ye oturduğumda geldiğini görüyorum,
ne ilginç dimi:44:
İnşallah o kadar saat bir işe yaramıştır içerde:KK1:
:KK53::KK53:ee canım ozaman yumurtlamayla karıştırmayız dimi yaaaa:KK30:
kıyamam ya...olsun,aşk bu,affeder seni o.şimdi git,gir koynuna,sımsıkı sarıl,o anlar seni.
bir deeeee bazıları hamileyken daha sinirli olurmuş.bense daha sakinim sanki...

aman canım sen sakin ol böyle devam relaks relaks relaks:KK9::KK70:

canlarım yarın iş var malum...ben yatayım.öpüyorum hepiniziiii:KK54:yarın yine bol bol konuşalım,topiğimiz sessizken moralim bozuluyor.:nazar::nazar:

meni dediğin şey sperm arabası:KK52::KK52:tek işlevi spermlerin rahme ulaşmasını sağlamak. ee görevi biten meni gideceği yer yok ki başka,mecburen akacak. bir gün değil,3 gün sonra bile olabilir,spermler 3 gün canlı kalabiliyor çünkü.

hey Allahım daha neler duyacağım acaba:26:kızlar ya buarada bugün 10.günüm kasıklarım ağrıyo yumurtlama daha başlamaz dimi?üşüttüm galiba:KK53:

Son düzenleme:
canlarım yarın iş var malum...ben yatayım.öpüyorum hepiniziiii:KK54:yarın yine bol bol konuşalım,topiğimiz sessizken moralim bozuluyor.:nazar::nazar:

yatta dinlen canım kıyamam sana ve bebişimize:KK16:buarada yarın bende yokum ya topiciğimiz cidden yanlız kalmasın temem mi kıslar:KK53:hayırlı geceler canım iyi uykular:KK39:

hey Allahım daha neler duyacağım acaba:26:kızlar ya buarada bugün 9.günüm kasıklarım ağrıyo yumurtlama daha başlamaz dimi?üşüttüm galiba:KK53:

valla 9-17. günler ilişkiiiiiiii:KK52:sen sabah kocanı kıstır tenhada!:KK17:üç gün de içinde yaşasa,hadi iki gün olsun,11. güne dek garantilersin. bak şu benim meşhuuuur hesaplayıcıma.bende tuttuydu çoğu kez regl günlerimden biliyorum:)Ovulation Calendar - Free to Use

X