Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bu arada nedense fark ettimde yumurtlama günlerimde normalden daha fazla sigara iciyorum yahuu:44::44::KK53:

..........................................................

Son düzenleme:
:126::126::126::126::126::126::126::126::126::126::126::126::126:

Son düzenleme:
kızlar sağ salim pişti yemek,ben gideyim de yanına bi pilav yapayım.
Kendinize iyi bakın,görüşürüz.
tamam canım güle güle...afiyet olsunnn :KK16:

Tamam tatlım ben 76yı da aldımm..yorgun da olsam rahatlatıyo beni iyi oluyo..bu gece okurum inşallah bi gelen giden olmazsa :KK37: (çok andık ya gelen olabilir hahaha:KK60:)

tamam canım güle güle...afiyet olsunnn :KK16:

Tamam tatlım ben 76yı da aldımm..yorgun da olsam rahatlatıyo beni iyi oluyo..bu gece okurum inşallah bi gelen giden olmazsa :KK37: (çok andık ya gelen olabilir hahaha:KK60:)

tamam canim. su rahatlatma olayini bende fark ettim acayip huzur buluyorum:KK52::KK51:

:KK53::KK53::KK53:

öyle canimdaaa ne bilim zaten hep öyle olur... cocugun olasi yokya araya hep bi engel girer iste böyle:KK31::KK31:
yarin ovulasyon günüm kociste öglen saat 1bucukta ise gidicek insallah sabah o gitmeden yapabilirizz:KK37::KK37::KK37::KK17:

evet aksilikler oluyoo,,,saati filan kurunn,,,ayy ne bileyim ilşki için saat kurmak ta olmazkii,,,ödev gibiii:KK28:

evet aksilikler oluyoo,,,saati filan kurunn,,,ayy ne bileyim ilşki için saat kurmak ta olmazkii,,,ödev gibiii:KK28:

saat kurmak ise yaramiyo okadar derin uyuyoruzki saati falan duymuyoruz:KK19:
ya ölü gibi uyuyorum ben yaa:KK59: sonra her tarafim uyusmus bi sekilde uyaniyorum
hatta babamda derdi, ben bebekken bu kiz öldümü niye kipirdamiyo hic diye annemle kalbimi dinlerlermis:KK53::KK60:

kiz ama öyleee zaten bu ayda olmicak kesin cünkü hep yumurtlama günlerimde araya bisey giriyor bundan öncede ne bilim ya bayramdi ya misafir gelirdi ya yaz tatili olunca TRdeydik
offf bak nasilda gerildim amaa:18:

X