Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Ayyy kaçtım zaten mutfaktan arka odaya,
bide benim açık mutfak Allah korusun bişey olsa bi mutfak batmıcak salonda iptal
Allah korusun yaa,yok mu kızlar düdüklü kahramanları:18:
normal mi bu ses:KK53:

normal canim ben öyle ses cikinca ocagin altini kapatiyorum...
sonra icindeki buhariyla pisiyor zaten

ya yanlış anlamayın eşimin ailesini çok severim de,şimdi, normal mi tek boş günümde bana çıkıp gelmeleri.çat kapı hem de! durumum malum,riskli gebelik,toz bile alma dedi dr!bunu biliyorlar,her gün eşek gibiçalışıp yorulduğumu da biliyorlar!
bir de eşimi aramış kayınvalidem,benim bildiğim erkeğe değil evin hanımına sorulur müsait misiniz gelelim mi diye.annesi çok titiz,şimdi o tozlu bu kirli başlayacak.ben uyuz oldum ya kızlar! ya normalde de boş günümde kimseyi istemiyorum,kendi ailemi bile.bir günüm var ya,bir güncük!onda da hizmet et,uzanma,hanım ol!offfffffff

ya yanlış anlamayın eşimin ailesini çok severim de,şimdi, normal mi tek boş günümde bana çıkıp gelmeleri.çat kapı hem de! durumum malum,riskli gebelik,toz bile alma dedi dr!bunu biliyorlar,her gün eşek gibiçalışıp yorulduğumu da biliyorlar!
bir de eşimi aramış kayınvalidem,benim bildiğim erkeğe değil evin hanımına sorulur müsait misiniz gelelim mi diye.annesi çok titiz,şimdi o tozlu bu kirli başlayacak.ben uyuz oldum ya kızlar! ya normalde de boş günümde kimseyi istemiyorum,kendi ailemi bile.bir günüm var ya,bir güncük!onda da hizmet et,uzanma,hanım ol!offfffffff

ya canim sen hamilesin bunuda biliyorlarmi bilmiyorum ama yinede sana bisey yaptirmak zorunda degillerki bosver ne derlerse desinler sen bebegini düsün sakin yorma kendini:KK20::KK20::KK20:

valla verdim eline süpürgeyi,viledayı,yapsın temizliği beyefendi! yarım saate gelirler.ben de yemek yapmamıştım ha, ya yemekli misafir ağırlayacak halim yok benim,bir de dar vakit...

valla verdim eline süpürgeyi,viledayı,yapsın temizliği beyefendi! yarım saate gelirler.ben de yemek yapmamıştım ha, ya yemekli misafir ağırlayacak halim yok benim,bir de dar vakit...

ya yemekte yapmaa ne bilim disardan pide v.s. söyle eger illaki yapacaksan
cay bisküvi meyve falan yesinler :KK53:

Allahım yaaa nasıl tırsıyorum bu sesle bi görseniz tam böyle oturuyorum evde:18:
Bu yemek bi pişsin söz bi daha yapmıcam:18:
uzun sürsün ama kafam rahat olsun,tüpüme geçer sözüm dimi ama:63:
bu korkuyla nasıl beklicem bilmem:44:
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
tatlım valla ben de çok severim ama o ayrı bşey..benim eşimin sülalesi de pek kalabalık..bi de alışkınlar çat kapı,geç,erken gidip gelmeye..bizde de hiç yoktur öyle şeyler hani alışık değilim..evlendik 3 hafta sonra 13 kişi geldiler bana :KK53: hem de hafta içi hafta içi..6 da çıkıyodum koştur koştur eve git hazırlık yap...giyinirken kapı çalıyodu düşün kıtıkıtına yetişiyodum :KK53:ilk 3 ayımızda tum sülalesi gelip gitmişti bile :KK53:..bi de 4 5 kişi beklerken 9 10 kişi geliyoalrdı en az..Allahtan hazırlıklı oluyodum..ben de hiç sevmem habersiz misafiri..haklısınnnn...bi de sen 2 canlısın..ah yakın olsaydık bnm dolapta böreciklerim var getirirdim hemen sana :KK16::KK16:

ya canim sen hamilesin bunuda biliyorlarmi bilmiyorum ama yinede sana bisey yaptirmak zorunda degillerki bosver ne derlerse desinler sen bebegini düsün sakin yorma kendini:KK20::KK20::KK20:

biliyorlar ebru,ben de ondan uyuz oldum.hem biliyorlar ne kadar yoğun çalıştığımı,kaç kez de dedim p.tesi bizimkilere bile gidemem kimse de bana gelmesin kendime göre işlerim oluyor diye.inat eder gibi...canları sıkılmış da...ya hayır yani bacak bacak üstüne atsan saygısızlık,çorbayı eşim koysa saygısızlık...garip takıntıları var.56 yıldır içlrindeyim,rahat edemedim yanlarında.iyi insanlar aslında ama ne bileyim ya

ya yemekte yapmaa ne bilim disardan pide v.s. söyle eger illaki yapacaksan
cay bisküvi meyve falan yesinler :KK53:
iyi fikir ha,ben önden bir çorba vereyim yeter.
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

tatlım valla ben de çok severim ama o ayrı bşey..benim eşimin sülalesi de pek kalabalık..bi de alışkınlar çat kapı,geç,erken gidip gelmeye..bizde de hiç yoktur öyle şeyler hani alışık değilim..evlendik 3 hafta sonra 13 kişi geldiler bana :KK53: hem de hafta içi hafta içi..6 da çıkıyodum koştur koştur eve git hazırlık yap...giyinirken kapı çalıyodu düşün kıtıkıtına yetişiyodum :KK53:ilk 3 ayımızda tum sülalesi gelip gitmişti bile :KK53:..bi de 4 5 kişi beklerken 9 10 kişi geliyoalrdı en az..Allahtan hazırlıklı oluyodum..ben de hiç sevmem habersiz misafiri..haklısınnnn...bi de sen 2 canlısın..ah yakın olsaydık bnm dolapta böreciklerim var getirirdim hemen sana :KK16::KK16:

ayyy canım demen yeter!:KK54:benimkiler de yaptı aynı şeyi ya,evlendiğimin ertesi günü teyzesi ve kızları geldi:KK53::KK53::KK53:4 hafta iznim vardı,o iki hafta tüm sülale geldi.sonrajki 2 hafta balayına kaçtık,yoksaadamı boşayacaktım.

biliyorlar ebru,ben de ondan uyuz oldum.hem biliyorlar ne kadar yoğun çalıştığımı,kaç kez de dedim p.tesi bizimkilere bile gidemem kimse de bana gelmesin kendime göre işlerim oluyor diye.inat eder gibi...canları sıkılmış da...ya hayır yani bacak bacak üstüne atsan saygısızlık,çorbayı eşim koysa saygısızlık...garip takıntıları var.56 yıldır içlrindeyim,rahat edemedim yanlarında.iyi insanlar aslında ama ne bileyim ya

56 yildirmi:44:
ya anliyorum seni ama inanki ben senin yerinde olsaydim bebegimi düsünürdüm ve onlari hic takmazdim bile
evin haliymis yemek yapilmamismis yaa bosver yaa biraz rahat ol sen hem ne diyeceklerki yaa deselerde desinler bosveerr

İşte düşünce meselesi,malesef bazı insanlar ince düşünemiyor ya da işlerine gelmiyor düşünmek.
haklısın canım,şu dönemde zaten kendi işini bile her zaman yapamazsın,
kaldı ki misafir ağırlayacaksın.
Ayrıca bende çok kızarım böyle şeyler için eşlerin aranmasına.
Evin hanımı aranır ama bizimkilerde öyle.
görümceler falan yemeğe mi çağıracaklar eşimi ararlar:44:
görgü işte değişmez bazı insanlar.
Ne görüyorlarsa o!
Sende hiç detaya girme,bırak herşey tam olmasın canım.
hamileliği biliyorlar dimi?

56 yildirmi:44:
ya anliyorum seni ama inanki ben senin yerinde olsaydim bebegimi düsünürdüm ve onlari hic takmazdim bile
evin haliymis yemek yapilmamismis yaa bosver yaa biraz rahat ol sen hem ne diyeceklerki yaa deselerde desinler bosveerr

5-6 yıldır diyecektim 56 yıldır olmuş!

biliyorlarmış şimdi okudum.
Öyle canım pide olayı mantıklı.
hiç kendini yorma bebeğin herşeyden herkesden çok daha önemli!!!
kolay gelsiz size.

Aynen sedacım bi corba yap pide ve tatlı alsın gelsin eşin de...salatayı nasılsa pidenin yanında veriyolar yesinler onu..:KK47::KK47:

bugün regli olmam alazımdı günelrdir garip bir bacak aprısı bel ağrısı kasık ağrısı göğüs sancısı... vücut ısımda düşmedi, bugün 37. gösteriyor.. sizce varmı bende umut?

kızlar sağ salim pişti yemek,ben gideyim de yanına bi pilav yapayım.
kendinize iyi bakın,görüşürüz.

X