Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

yemekten sonra baygınlık geçirmiş bir zat-ı muhteremin horultu sesiyle sigara tüttürerekten geçmişi okumaya çalışıyorum cicim:KK9::KK9::KK9:

hehehehehe ya sorma bende arka arkaya tüttürüyorum burda...
dedimya yumurtlama günüm olunca nedense daha cok canim cekiyor su cigarayi:KK52:
ee iste yine bi engel..bebek olmicakya ondandir herhalde:KK31::KK31::KK31:

saat kurmak ise yaramiyo okadar derin uyuyoruzki saati falan duymuyoruz:KK19:
Ya ölü gibi uyuyorum ben yaa:KK59: Sonra her tarafim uyusmus bi sekilde uyaniyorum
hatta babamda derdi, ben bebekken bu kiz öldümü niye kipirdamiyo hic diye annemle kalbimi dinlerlermis:KK53::KK60:

Kiz ama öyleee zaten bu ayda olmicak kesin cünkü hep yumurtlama günlerimde araya bisey giriyor bundan öncede ne bilim ya bayramdi ya misafir gelirdi ya yaz tatili olunca trdeydik
offf bak nasilda gerildim amaa:18:

hiiiç belli olmaazzz.sen keyfine bak..geleceği varsa gelir sıpanınnn..ne demiştik :
"ceng ütme sevüş":KK76:

saat kurmak ise yaramiyo okadar derin uyuyoruzki saati falan duymuyoruz:KK19:
ya ölü gibi uyuyorum ben yaa:KK59: sonra her tarafim uyusmus bi sekilde uyaniyorum
hatta babamda derdi, ben bebekken bu kiz öldümü niye kipirdamiyo hic diye annemle kalbimi dinlerlermis:KK53::KK60:

kiz ama öyleee zaten bu ayda olmicak kesin cünkü hep yumurtlama günlerimde araya bisey giriyor bundan öncede ne bilim ya bayramdi ya misafir gelirdi ya yaz tatili olunca TRdeydik
offf bak nasilda gerildim amaa:18:

yatmadan olsa olmaz mı,sabaha şartlandırmayın illa,,,
umutsuzluk yokk,,,daha yeni başladı günlerinn,,,saate ,güne takılmayın,fırsat buldukça deneyinnn:KK17::KK17::KK17::kk77::kk77::kk77:

ebruş sana bi önerim var cicim...
bak şimdi siz otururken ayaklarınızı birbirine bağlayın sonra da otururken uyursanız falan biridönerken hareket ederken falan diğeri çekimden uyanır:KK9::KK9::KK9:nasıl fikir ama:KK55::KK55::KK55:

hehehehehe ya sorma bende arka arkaya tüttürüyorum burda...
dedimya yumurtlama günüm olunca nedense daha cok canim cekiyor su cigarayi:KK52:
ee iste yine bi engel..bebek olmicakya ondandir herhalde:KK31::KK31::KK31:

kız niye şartlandırıyosun kendini olmıcak diye.umutsuzluk yok...1 ayda 30 kere pıt pıt olur tutmaz 1 kere öylesine pıt pıtlarsın tutuverir.şans işte...

yatmadan olsa olmaz mı,sabaha şartlandırmayın illa,,,
umutsuzluk yokk,,,daha yeni başladı günlerinn,,,saate ,güne takılmayın,fırsat buldukça deneyinnn:KK17::KK17::KK17::kk77::kk77::kk77:

o da olur canim bakalim artik duruma göre degerlendiririzz:KK9:

ebruş sana bi önerim var cicim...
bak şimdi siz otururken ayaklarınızı birbirine bağlayın sonra da otururken uyursanız falan biridönerken hareket ederken falan diğeri çekimden uyanır:KK9::KK9::KK9:nasıl fikir ama:KK55::KK55::KK55:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: süpermis buyaaa:KK52:

kız niye şartlandırıyosun kendini olmıcak diye.umutsuzluk yok...1 ayda 30 kere pıt pıt olur tutmaz 1 kere öylesine pıt pıtlarsın tutuverir.şans işte...

hehe dogru canim ya haklisin:KK9: ama nedense gercektende.. ya aslinda hic söylemekte istemiyorum ama umudum kalmadi benim ya:KK59:
sanki hic cocugum olmicakmis gibi:KK43::KK43:
belkide cok istedigimden böyle oluyor ya üfff neyse bosver düsünmek bile istemiyorum
zaten bu ayda tutmazsa 1-2 ay ara vericem:KK31:

kızlar men deldim birgün girmedim oooo geçmiş almış başını gitmiş yahu:KK53:buarada var mı bir gelişme?sizler nasılsınız bakem bugün fulll dışardaydım çalışmaya bile başlamadık yane:KK9:artık bu akşam ya bismillah deyip hooooppppp yaparım:KK60::KK60::KK60:

kızlar men deldim birgün girmedim oooo geçmiş almış başını gitmiş yahu:KK53:buarada var mı bir gelişme?sizler nasılsınız bakem bugün fulll dışardaydım çalışmaya bile başlamadık yane:KK9:artık bu akşam ya bismillah deyip hooooppppp yaparım:KK60::KK60::KK60:

hersey bildigin gibi canim bi gelisme yok sanirim:KK9:
ne yaptin bakalimmm

hoşgeldin zehracım,iyiyiz canım sen nasılsın

hehe dogru canim ya haklisin:KK9: ama nedense gercektende.. ya aslinda hic söylemekte istemiyorum ama umudum kalmadi benim ya:KK59:
sanki hic cocugum olmicakmis gibi:KK43::KK43:
belkide cok istedigimden böyle oluyor ya üfff neyse bosver düsünmek bile istemiyorum
zaten bu ayda tutmazsa 1-2 ay ara vericem:KK31:

yaaaa dediklerine bak şimdi yani...neden öyle düşünüyosun ki?dr a gittin de sanki asla çocuğun olmicak dedi hem dese bile hiçbişeyin sonu değil ki Allah istesin yeter ki olmicak şey yok şu dünya da...sen bunalıma falan mı girdin ciciş...:KK19::KK19::KK19:bak moralini bozma burda hepimiz aynı istek için birlikteyiz.yeri geliyo geyikler havada uçuşuyo yeri geliyo birbirimiz için üzülüp yine birbirimiz için dualar ediyoruz.. sana bi türkü söyliyim de kafan yerine gelsin :KK9::KK9::KK9:

:KK60::KK60::KK60:
gökte yıldız sayılmaz
çiğ yumurta soyulmaz
ergen kız ergen oğlan
cilvesinden doyulmaz

in dereye dereye
al dereden taş getir
haşlanmamış fidandan
dişlenmemiş yar getir

indim derelerine
bilmem nerelerine
kaytan bıyıklarımı
sürsem nerelerine

Son düzenleme:
yaaaa dediklerine bak şimdi yani...neden öyle düşünüyosun ki?dr a gittin de sanki asla çocuğun olmicak dedi hem dese bile hiçbişeyin sonu değil ki Allah istesin yeter ki olmicak şey yok şu dünya da...sen bunalıma falan mı girdin ciciş...:KK19::KK19::KK19:bak moralini bozma burda hepimiz aynı istek için birlikteyiz.yeri geliyo geyikler havada uçuşuyo yeri geliyo birbirimiz için üzülüp yine birbirimiz için dualar ediyoruz.. sana bi türkü söyliyim de kafan yerine gelsin :KK9::KK9::KK9:

gökte yıldız sayılmaz
çiğ yumurta soyulmaz
ergen kız ergen oğlan
cilvesinden doyulmaz

in dereye dereye
al dereden taş getir
haşlanmamış fidandan
dişlenmemiş yar getir

indim derelerine
bilmem nerelerine
kaytan bıyıklarımı
sürsem nerelerine

me......lerine sürersin artık kız:KK60::KK60::KK60:koptum yaaa:KK53:evet ayrıca ebrucuğum turlik doğru söylüyor olumsuz düşünmek yokkkkkkkkkkk:KK20:

Son düzenleme:
X