Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

Aaaaaaaaaa evlilik yıldönümümde doğmuşsun neden bilmem daha bi sevdim seni:KK1:
Yok tatlım 23 nisan değil 23 yaşındayım nisanın 18inde 24 olcam
Yaşlanıyorummmmm:KK43::KK53:

haaa pardon...:KK9:
yuupppiiiii 7 subat evlilik yildönümün demek:KK64::KK64::KK64:
bak nedense bende seni daha bi sevdim simdiii:KK9::KK9:

ahhh ne gvüzellll yeni kalkmak...sabah 6'da kalktım:KK53:ben üniversiteyi 2.öğretim okudum,sabahlayıp 6'da yatmaya,4'te kalkmaya alışkınım ben ve keşke dershane de gece olsa...hiç yorulmam valla!tam bana göre

ya canim yeni kalktim derken sabah bi 9bucukta kalktim sonra saat 15:30 da yine yattim biraz önce kalktim...:KK53:

sağol bitanem nasılsın bebişimiz nasıl?:KK49:
iyiyim canım benim, açım ,yiyemiyorum:KK43: içim almıyor. hani olur ya canın bir şey ister ne bilemezsin...bilsem ona göre isteyeceğim.evdeki bir şeyi içim almadı.:KK43: valla abuk subuk şeyler geliyor aklıma,sonra ıııh diyorum...
ee eşinin burcu olunca tabi seversin şekerimmm:KK52:
yok kızzz ondan değil sadece. eşim,en yakın arkadaşım,en sevdiğim iş arkadaşlarım hep kova!tek kusurunuz hep evet her şeye evet! hayır diyemiyorsunuz şekerim:)))

ennn yaşlı benim. 3 nisanda 32:)) mesele 29'dan sonra 30'u kabullenmekte gerişsini saymıyorum:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:eşim de 6 şubat:) severim kovalarıııı çok severimmm:KK52:

canım kaç hissediyosan o yaştasın,ben kendimi 20 hissediyorum,hiç büyümüyorum,,,eşiö küçülde cebime gir diyoo,,,sen nasıl anne olacan diyoo,,,:89::KK51:

X