Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

tatlı krizim tuttu...ben mutfağa gidip biraz karıştırayım bakalım ağzıma layık ne var:KK56::KK56::KK56:

ilkinden sonra ders bu bana. yaramdan değil sorandan öldüm demişler.bir şey olsa,allah korusun olmasın da tek tek açıklma yapmak olayı tekrar tekrar yaşamak demek.:KK59:ki bu yaz çok az kişi biliyordu.yine de her gören nasıl gidiyor hamilelik dedi,tek tek bebek öldü diye anlat,yetmez sorarlar kendi mi düştü,kürtaj dersin bir sürü tantana:63:o ona o ona anlatır yayılır,bildikleri halde sorarlar.o yüzden nasip olursa kendileri anlayana dek bilmesinler.

anladım canımm:KK59::KK59: hakılısın zaten 3 aydan önce söyleme nazar değmesinn bebişimize:nazar::nazar:

sedacım dün o kadar makarna makarna dedinki,çok canım çekti,pişireyim dedimm,,,şöyle salçalı,yoğurtlu,,,yanınada çorba ve tavuk kocişimi bekliyorumm,,,çok acıktım çoook:KK56:

geçmiş olsuuun. çayının içine iki karanfil at,çok iyi geliyor ve ben tadını da seviyorum.dikkat et kendine.ben de çoook yorgunum ya ama iyiyim şükür.

cayin icine karanfili hic denememistim... tsk ederim canim hemen yapicam:KK1:
dikkat et kendine cnm... bende nedense 2 gündür cok yorgunum oysa hic biseyde yapmadim ama sürekli uyuyorum... topikede ugrayamadim zaten bu yüzden.. suan bile yeni kalktim uykulu uykulu yaziyorum:KK37:

sedacım dün o kadar makarna makarna dedinki,çok canım çekti,pişireyim dedimm,,,şöyle salçalı,yoğurtlu,,,yanınada çorba ve tavuk kocişimi bekliyorumm,,,çok acıktım çoook:KK56:

Alllahh tam benlik menü çok severim tavuğu afiyet olsunn canımmm:KK56::KK56:

ilkinden sonra ders bu bana. yaramdan değil sorandan öldüm demişler.bir şey olsa,allah korusun olmasın da tek tek açıklma yapmak olayı tekrar tekrar yaşamak demek.:KK59:ki bu yaz çok az kişi biliyordu.yine de her gören nasıl gidiyor hamilelik dedi,tek tek bebek öldü diye anlat,yetmez sorarlar kendi mi düştü,kürtaj dersin bir sürü tantana:63:o ona o ona anlatır yayılır,bildikleri halde sorarlar.o yüzden nasip olursa kendileri anlayana dek bilmesinler.

Allahım nazarlardan korusun sizi,,,herşey yolunda inşlhh,,,hep böyle devam eder ,,,,:nazar::82:

mmmmmm yeme de yanında yat! afiyet olsun.

cayin icine karanfili hic denememistim... tsk ederim canim hemen yapicam:KK1:
dikkat et kendine cnm... bende nedense 2 gündür cok yorgunum oysa hic biseyde yapmadim ama sürekli uyuyorum... topikede ugrayamadim zaten bu yüzden.. suan bile yeni kalktim uykulu uykulu yaziyorum:KK37:
ahhh ne gvüzellll yeni kalkmak...sabah 6'da kalktım:KK53:ben üniversiteyi 2.öğretim okudum,sabahlayıp 6'da yatmaya,4'te kalkmaya alışkınım ben ve keşke dershane de gece olsa...hiç yorulmam valla!tam bana göre

Allahım nazarlardan korusun sizi,,,herşey yolunda inşlhh,,,hep böyle devam eder ,,,,:nazar::82:

23 nisan haaa, süpermis:KK1: aklimda kolayca tutabilirim:KK9:
benimde 7 subat

ennn yaşlı benim. 3 nisanda 32:)) mesele 29'dan sonra 30'u kabullenmekte gerişsini saymıyorum:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:eşim de 6 şubat:) severim kovalarıııı çok severimmm:KK52:

X