Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

kanka bi geldin hemen kayboldun...
hadi gel yaaaa...bu gece kocacık yok canım sıkılıyo valla...
pc kavgası yapmadan rahat rahat yazışırız diye sevinmiştim ama kimse yok ama yaaaaa:84::84::84:

ya canim girmeden önce simdi bayaa bi gecmisi okurum diyodum ama kimsecikler girmemis herhalde bugün:KK53:
fazla sohbet yapilmamis bugün...

nasilsin kankacimmm:KK53: iyimisinnn

Amannnn sedam gelmiş
Naber annecik
iyiyim canım benim, kayınvalidene allah şifa versin.şükür sende bir sorun yokmuş.
Git hemen yeeee aç bırakma minnakımızı:KK16:
minnak toktur herhalde,beni sömürüyor:KK1:ben yiyemedim ya, dün yiyemediğim için öldüğüm makarna var,köfte var ve canım istemedi.yoğurt kaşıkladım bir çay bardağı:KK53:

ebruuuu,şahgüllll,turlikkk nasılsınız canlarım? bugün öyle yoğundum ki,hiç giremedim.bir de hafta sonu öğretmenler odasıkalabalık,işin ucunda yakalanmak var,hamile olduğumu anlarlar falan dedim,giremedim.özledim ben sizi yaaa! deecemi ve cessimi,kaderimi de özledim.

ebruuuu,şahgüllll,turlikkk nasılsınız canlarım? bugün öyle yoğundum ki,hiç giremedim.bir de hafta sonu öğretmenler odasıkalabalık,işin ucunda yakalanmak var,hamile olduğumu anlarlar falan dedim,giremedim.özledim ben sizi yaaa! deecemi ve cessimi,kaderimi de özledim.

iyiyim canım klasik ev kadını halleri işte:KK1::KK1: aaa nıye saklıyosunkı hamıle oldugunu :44::44:

iyyim ben canim biraz hasta gibiyim... bizde senii cookk özlediiikkk:)
sen nasilsin

ya canim girmeden önce simdi bayaa bi gecmisi okurum diyodum ama kimsecikler girmemis herhalde bugün:KK53:
fazla sohbet yapilmamis bugün...

nasilsin kankacimmm:KK53: iyimisinnn

bütün gün burdaydım ama kimse gelmedi...ben evde yokken herkes burda olur çatır çatır muhabbet eder ama bugün evdeyim ya kimseler yok...

bu arada ebrucum sen kaç yaşındasın şekerim...

bütün gün burdaydım ama kimse gelmedi...ben evde yokken herkes burda olur çatır çatır muhabbet eder ama bugün evdeyim ya kimseler yok...

bu arada ebrucum sen kaç yaşındasın şekerim...

ya benimde kocis evde olunca pek giremiyorum :KK53:

dün yaş konusunu sedosummmlada konustuk galiba aramizda en kücükleri benimmmm:26::KK52:
yaşim 20 şubatta 21 olucam inşşş

iyiyim canım klasik ev kadını halleri işte:KK1::KK1: aaa nıye saklıyosunkı hamıle oldugunu :44::44:

ilkinden sonra ders bu bana. yaramdan değil sorandan öldüm demişler.bir şey olsa,allah korusun olmasın da tek tek açıklma yapmak olayı tekrar tekrar yaşamak demek.:KK59:ki bu yaz çok az kişi biliyordu.yine de her gören nasıl gidiyor hamilelik dedi,tek tek bebek öldü diye anlat,yetmez sorarlar kendi mi düştü,kürtaj dersin bir sürü tantana:63:o ona o ona anlatır yayılır,bildikleri halde sorarlar.o yüzden nasip olursa kendileri anlayana dek bilmesinler.

Son düzenleme:
X