Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

valla sabahtan beri burdayım kimsecikler yok :KK53::KK53: ben de şaşırdım..

ben iyiyim canım sen nasılsın?nası gidiyo_?

iyiyim çok şükürr canım,,,temizlik yapmaya başlicam birazdan bi uğrayayım dedim,ama kimse yok,,
valla iyi gidiyo,,,yumurtlama günlerim bitti,:KK74:bakalım kısmet artık bundan sonrası,,,:KK73:

iyiyim çok şükürr canım,,,temizlik yapmaya başlicam birazdan bi uğrayayım dedim,ama kimse yok,,
valla iyi gidiyo,,,yumurtlama günlerim bitti,:KK74:bakalım kısmet artık bundan sonrası,,,:KK73:

hadi hayırlısı :KK64: tutar inşallah ..ah o temizlik ben de yapıcam ama ne zaman :KK14::KK14: bugun işteyim yrn dinlenmek istiyorum ama nerdeee:KK14::KK14:

hadi hayırlısı :KK64: tutar inşallah ..ah o temizlik ben de yapıcam ama ne zaman :KK14::KK14: bugun işteyim yrn dinlenmek istiyorum ama nerdeee:KK14::KK14:[/QUOTE

inşllh bebişim ,,,Allah kolaylık versin ,,,

hoşgeldin canımmm iyiyim sagol öyle bakınıyordum ne var yok diye sen nasılsın

iyiyim canım ,,,barıştnız mı eşinle,,,

niye kimse konuşmuyo yaaa:KK5:zaten koca bebeğim evde hasta bende ona bakayım bari azıcık dostlarım konuşmiiii:KK53:neyse kızlar ben sonra gelirim:KK16:güzel haber duymak istiyorum geldiğimdeeeeee:KK52:

hoşgeldin canım..nerelerdesiniz ya kimse gelemedi bugün:KK53: esra naptı ya catlıcam..haber de vermedi...gelsin kızıcam:KK47:

hoşbulduk canım evet ya bende esrayı merak ettim dünden beri inşallah kötü bişey yoktur belkide işi filan mı çıktı acaba?yada misafiri filan mı geldi?:KK50:

canım ben koca bebeğime bakayım azcık sitem edip duruyo hasta ya sizleride bırakasım gelmiyo ama arada gelirim :KK16:ben gelene kadar kızlardan haber gelir inşallah:KK50:

iyiyim canım ,,,barıştnız mı eşinle,,,[/QUOTE]

canım bızım ıkımızınde kus kalma özellıgımız yokkk zaten gördüğüm anda yumusuyorumm oda hemen şırnaşır zaten, barıştık yani:KK1::KK1:

ayy sahgüllcüm bizde aynıyız,küs kalmayız hiç,,,zaten şu gurbet elde ondan başka kimim var kii,,,:KK14:

ayy sahgüllcüm bizde aynıyız,küs kalmayız hiç,,,zaten şu gurbet elde ondan başka kimim var kii,,,:KK14:

ah canım kıyamam sana benımkılerde uzakta:KK25::KK25:, evet canım aynı evın ıcınde küslük olmuyorr uzatmakta ıyı degıl kıyamıyorum zatenn:KK69::KK69:

ayyy hiç çekılmıyo bu erkeklerınde hastalıgı çokk nazlı oluyolar:KK20::KK20::KK20:

evet canlarının kıymetlerini çok biliyolar...biz hasta olsak da yemek yapmak,evi temizlemek zorundayız :26: böyle diyince eşim "yooo zorunda deilsin temizleme diyo " ne götürcekse evi artık :KK47:

Kızlar daha önce eşimle çok sorunlarımız vardı. Mahkemeye bile çıktık yani. 3 yıldır çocuğumuz olmuyodu zaten. Barıştık kendi evimize geçtik. İçime bişey doğdu sanki test yaptım çift çizgi çıktı ama 2.çizgi silikti, zaten eşimle barışalı daha 3 hafta olmuştu. Akşam hastanede kan tahlili yaptırdım hcg 15.05 çıktı, doktor ultrason yaptı kese yok henüz dedi. 2 hafta bekle dedi.Ben bir hafta bekledim ve yeniden test yaptım. İkinci çizgi daha koyuydu öncekine göre ve artık bebişim var demeye başladım.Yani çift çizgi görenlerdenim :)

X