Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

çok sevindim canım ya..Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..Allah büyük bak görüyomusun

allah tamamina erdirsin canim..tebrikler..

hayırlı olsun canım...

ayyy hiç çekılmıyo bu erkeklerınde hastalıgı çokk nazlı oluyolar
aynen canım ya sanki bebek çok nazlı çokkkkkkama bebişim olsun bakmayacağım okadar mananem
ayy sahgüllcüm bizde aynıyız,küs kalmayız hiç,,,zaten şu gurbet elde ondan başka kimim var kii,,,
ah kaderciğim aynen canım gurbet elde ondan başka kimsem yok dediğin gibi canım bizde de eşim küz kalamaz ama ben çok kırılmışsam azcık uzatırım sonra dayanamam tabiki
evet canlarının kıymetlerini çok biliyolar...biz hasta olsak da yemek yapmak,evi temizlemek zorundayız :26: böyle diyince eşim "yooo zorunda deilsin temizleme diyo " ne götürcekse evi artık
ay canım ya aynı benimkinin lafıtemzileme der sonrada yemek ne yiyeceğiz der bu erkekler hep aynı hepppppp
nerdesiniz millet?nereye kayboldunuz yaaaaa:84::84::84:

canım bende geldim ama kimse gelmemiş koca bebeğime bakmaya devam edeyim bari çay diye tutturduazcık komşuma gittim geldim bende ohhh kafam açıldı mis gibiama benimki bırakmadı ki neyse grş canım

merhaba kizlar..ben bunde regl olmadim..ama hic oyle herkesin anlattigi gibi belirtilerimde yok...normal adet agrilari desen o bile yok..sadee sol tarafta cok hafif batmalar oluyor ve geciyor..oyle surekli degil..umut etmek istiyorum ama...bilmiyorum yaa.insallah bu sefer olur...siz nasilsiniz bakalim...

belirtisiz hamile olduğunu öğrenen pek çok kişi var..test yapsanıza?adetiniz ne kadar geçti?:44:

selam hanımlar,ben de bazı değişiklıkler var sizlerel paylaşayım,adetime henuz 8 gün var,ayaklarım fena şekılde üşüyor,demir gibisoğuk ama bunun yanında yanaklarım ateş içinde ayrıca adet olacakmışım gıbı hafıf sancım var bu sancı normalde adetten ıkı gun önce olurdu,sağ ve solda ara ara hafıf batmalar oluyor,,ve de ağilip kalkarken hafif baş dönmesi yaşıyorum ve de hafıf mıde bulantısı ama coook hafif..bu ilk denemmemız dahaönce de söylemıştım,yaşım 26 ..
şimdi ben bu değişiklıklerı neye yorayım bilemedim:26::26::26: adetten 7 8 gun önce bu tür değişiklık yaşayan arkadaşlarım var mı yorumlarınızı beklıyorum..

hoşgeldin canımm nerelrdesin dr gıttcektınn kızlar merak eetti baya

Canım doktora gittim bir şeyim çıkmadı çok şükür.Ama eve gelemedim kayınvalidemlere gittim gece de orda kaldık.Bi ara girdim ama net sorunluydu o yüzden bi türlü ulaşamadım size.Merak etmişsiniz beni sağolun ve kusura bakmayın canlarım benim

hmm anladım canım çok sevındım bişey cıkmadığına

Kimsecikler yok
Oysa ki ben çok özlemiştim hepiniziii

ben burdayım cicikom
biz de seni çok özledik.dünden beri meraktayız senin için ne oldu dr.ne dedi bu kız nerede diye...
şimdi de sen yoksun be tatlışım...
hangi topikteysen çabuk buraya gellll....
sabahtan beri topik bekçisi oldum vallaaa....

bu ay bu bel agrısı öldürecek beni.niye bu kadar şiddetli anlamadım.bide gögüs uçlarım fena kaşınıyo.kaşınma hamilelik belirtisi olalirmi

Deldimmmmmmmmmmmm
ne var ne yok
Duayı bitirmeye çalışıyorum neyse yarıladım bi yarım saate bitirrim inşallah
Nasılsın canım

Aaaaaaaa ama şimdi de sen yoksun turlikimmmmmmm
Gel çabuk gitçem zaten akşama misafirim var

Yaw bu arada belirtilere takılma canım.Ben bu ay bütün belirtileri yaşadım ama sonuç koca bir negatif hatta erken adet oldum Kafana takmamay çalış

kızlarrr ben geldim.
ne var ne yok?var mı güzel haber?
cess ve esra,mesajları okudumkarnımı doyurup geliyorum.ölüyorum yorgunluktan!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…