Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

valla sabahtan beri burdayım kimsecikler yok ben de şaşırdım..

ben iyiyim canım sen nasılsın?nası gidiyo_?

iyiyim çok şükürr canım,,,temizlik yapmaya başlicam birazdan bi uğrayayım dedim,ama kimse yok,,
valla iyi gidiyo,,,yumurtlama günlerim bitti,bakalım kısmet artık bundan sonrası,,,

iyiyim çok şükürr canım,,,temizlik yapmaya başlicam birazdan bi uğrayayım dedim,ama kimse yok,,
valla iyi gidiyo,,,yumurtlama günlerim bitti,bakalım kısmet artık bundan sonrası,,,

hadi hayırlısı tutar inşallah ..ah o temizlik ben de yapıcam ama ne zaman bugun işteyim yrn dinlenmek istiyorum ama nerdeee

niye kimse konuşmuyo yaaazaten koca bebeğim evde hasta bende ona bakayım bari azıcık dostlarım konuşmiiiineyse kızlar ben sonra gelirimgüzel haber duymak istiyorum geldiğimdeeeeee

hoşgeldin canım..nerelerdesiniz ya kimse gelemedi bugün esra naptı ya catlıcam..haber de vermedi...gelsin kızıcam

hoşbulduk canım evet ya bende esrayı merak ettim dünden beri inşallah kötü bişey yoktur belkide işi filan mı çıktı acaba?yada misafiri filan mı geldi?

canım ben koca bebeğime bakayım azcık sitem edip duruyo hasta ya sizleride bırakasım gelmiyo ama arada gelirim ben gelene kadar kızlardan haber gelir inşallah

iyiyim canım ,,,barıştnız mı eşinle,,,[/QUOTE]

canım bızım ıkımızınde kus kalma özellıgımız yokkk zaten gördüğüm anda yumusuyorumm oda hemen şırnaşır zaten, barıştık yani

ayy sahgüllcüm bizde aynıyız,küs kalmayız hiç,,,zaten şu gurbet elde ondan başka kimim var kii,,,

ayy sahgüllcüm bizde aynıyız,küs kalmayız hiç,,,zaten şu gurbet elde ondan başka kimim var kii,,,

ah canım kıyamam sana benımkılerde uzakta, evet canım aynı evın ıcınde küslük olmuyorr uzatmakta ıyı degıl kıyamıyorum zatenn

ayyy hiç çekılmıyo bu erkeklerınde hastalıgı çokk nazlı oluyolar

evet canlarının kıymetlerini çok biliyolar...biz hasta olsak da yemek yapmak,evi temizlemek zorundayız :26: böyle diyince eşim "yooo zorunda deilsin temizleme diyo " ne götürcekse evi artık

Kızlar daha önce eşimle çok sorunlarımız vardı. Mahkemeye bile çıktık yani. 3 yıldır çocuğumuz olmuyodu zaten. Barıştık kendi evimize geçtik. İçime bişey doğdu sanki test yaptım çift çizgi çıktı ama 2.çizgi silikti, zaten eşimle barışalı daha 3 hafta olmuştu. Akşam hastanede kan tahlili yaptırdım hcg 15.05 çıktı, doktor ultrason yaptı kese yok henüz dedi. 2 hafta bekle dedi.Ben bir hafta bekledim ve yeniden test yaptım. İkinci çizgi daha koyuydu öncekine göre ve artık bebişim var demeye başladım.Yani çift çizgi görenlerdenim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…