Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

canım yeni gördüm geçmişi okurken... ben 27 yaşındayım 3 aydır istiyoruz bakalım bu 4. ay olacak. çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde yakalarım diyodum ama yine kaçtı:KK52::KK52::KK52:

hmm.. tamam canim, bende ilk 3. seferde kesin tutar diyodum ama nerdee:KK53:
hayirlisii

selam kızlar.nasılsınız.geçmişi okuyacaktım çok fazla okuyamadım.2-3 gündür girmiyorum.umarım güzel haberler varddır.

özmevcim...
bi kaç sayfa okudum geçmişten çok merak etmişsin beni.teşekkür ederim:KK71:
ben tam günümde (21 aralık) adet oldum.3 gündür sürekli yemekli misafir aldım giremedim.başka arkadaşlarda varsa merak eden herkese teşekkür ettim:KK34:

selam kızlar.nasılsınız.geçmişi okuyacaktım çok fazla okuyamadım.2-3 gündür girmiyorum.umarım güzel haberler varddır.

benimde pek haberim yok canim gecmisi okumadim:)

Yaşasın gelmişsiniz. Ya ben yine birşey sorucam. Kimsecikleri bir türlü yakalayamıyorum

sor canim belki bildigimiz biseydir:)

2 gündür ovulasyon testi yapıyorum. Bugün adetimin 15. günü. Dünde bugünde 2.çizgi diğeri kadar koyu olmasada belirgin bir şekilde çıkıyor. Birde bugün çok koyu renk, kahverengiye yakın akıntım oldu. Yumurta akına benzer akıntım olmadı ama. Şimdi bu neydi ben hiçbirşey anlamadım.

arkadaşlar benim adet günüm 26 aralık.acayip bir göğüs hassasiyetim bel ağrım (sağa sola döndüremiyorum)acaba adet mi olacağım yaaa.tes yaptım 24 aralık akşamı ve çıkmadı.olsa çıkkardı heralde.ben çok takıyorum kafaya ondan daha olmyo zaten biliyorum.

2 gündür ovulasyon testi yapıyorum. Bugün adetimin 15. günü. Dünde bugünde 2.çizgi diğeri kadar koyu olmasada belirgin bir şekilde çıkıyor. Birde bugün çok koyu renk, kahverengiye yakın akıntım oldu. Yumurta akına benzer akıntım olmadı ama. Şimdi bu neydi ben hiçbirşey anlamadım.

canım nedenini bilmiyorum ama lekelenme yumurtlamanın olduğunu gösterir diye duymuştum.bol bol çalışın:KK34:

arkadaşlar benim adet günüm 26 aralık.acayip bir göğüs hassasiyetim bel ağrım (sağa sola döndüremiyorum)acaba adet mi olacağım yaaa.tes yaptım 24 aralık akşamı ve çıkmadı.olsa çıkkardı heralde.ben çok takıyorum kafaya ondan daha olmyo zaten biliyorum.

umarım hamilelik belirtisidir canım ama bende bu ay en çok bel ağrılarımı takmıştım.hiç ağrımamıştı böle.ama adet oldum.sonrada hemen geçti:KK1:
test çıkmayabilirdi.günün geçsin tekrar yap.

6 aydır hep belırtılerı okuyorum bende bır cogunuzun yazdıklarınızdan kendı belırtılerımı arayıp durardım.cok sukur Allahıma hamıleyım Rabbım hepınıze kısa zamanda nasıp eder ıns
belırtım olmadı benım ılıskıden sonra gogus uclaarım 2 3 gun acıdı gectı.ondan sonra degıl regl sancısı yada baska bırsey hıc bır belırtım olmadı.reglıme 2 gun varken hafıf sarı akıntım olmaya basladı ayaklarım buz dolabında gıbı hıc ısınmadı bırde adet oncesı olan bacak agrılarım varı ondan oncesıne kadar oda yoktu.goguslerımde ne bır sısme nede bır degısıklık yoktu.her adet donmemımdekı gıbı yanlardan acıyordu bıraz okadar.reglıme 2 gun kala sılık cızgı cıktı.reglı gunumde adet olcakmısım gıbı sancılarım oldu ve 5 gun gecmesıne ragmen halada oluyor sancılarım.ne ıdrara sık cıkma ne rengınde degısıklık ne goguslerde yok yanı belırtım olmadı dedıklerı bu olsa gerek o yuzden sızde belırtım yok fılan dıye dusunmeyın umarım hersey gonlunuzce olur

6 aydır hep belırtılerı okuyorum bende bır cogunuzun yazdıklarınızdan kendı belırtılerımı arayıp durardım.cok sukur Allahıma hamıleyım Rabbım hepınıze kısa zamanda nasıp eder ıns
belırtım olmadı benım ılıskıden sonra gogus uclaarım 2 3 gun acıdı gectı.ondan sonra degıl regl sancısı yada baska bırsey hıc bır belırtım olmadı.reglıme 2 gun varken hafıf sarı akıntım olmaya basladı ayaklarım buz dolabında gıbı hıc ısınmadı bırde adet oncesı olan bacak agrılarım varı ondan oncesıne kadar oda yoktu.goguslerımde ne bır sısme nede bır degısıklık yoktu.her adet donmemımdekı gıbı yanlardan acıyordu bıraz okadar.reglıme 2 gun kala sılık cızgı cıktı.reglı gunumde adet olcakmısım gıbı sancılarım oldu ve 5 gun gecmesıne ragmen halada oluyor sancılarım.ne ıdrara sık cıkma ne rengınde degısıklık ne goguslerde yok yanı belırtım olmadı dedıklerı bu olsa gerek o yuzden sızde belırtım yok fılan dıye dusunmeyın umarım hersey gonlunuzce olur

tebrik edrimm canim.. Allah kucagina almayida nasip etsin bebisiniii

benımde aralık 10da olmam gerekiyordu. 15 gün geçti. 5 gün önce test yaptım negatif çıktı. acaba stresten mi gecikti diyorum sıkıntılar basıyor. :84:

Öncelikle tebrikler. Allah hayırlısı ile ucağına almayı nasip etsin. Düşüne düşüne bu hallere geldik galiba. Hamilelik belirtileri ile ilgili yazıları okumaya başladığım aydan itibaren, psikolojik olarak her ay bütün belirtileri yaşıyorum maalesef. Tabi sonu hep hüsrannnn

canim internette bayaaa bi baktim ama bisey bulamadim...
kahverengi akintiyla ilgili cok sey var ama yumurtlama dönemindeki kahverengi akintiyla ilgili bisey bulamadim o yüzden saglikli bi cvpta veremicem:KK59:

X