Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

hoşgeldinizz. nasılsın bebişş nasıll
iyidir galiba da ben hem hemoroid hem çatlak yüzünden kötüyüm.feaket kabızım.kayısı erik kar etmiyor.o bölgem şu an zonk zonk!korkumdan ıkınamıyorum da.dr bitkisel bir şurup önerdi,sabah kahvaltıdan sonra içeceğim.
canımmm hışgeldiinnnn ne güzel bir duygu yaa dimi valla acayip oldum şimdi sen biz geldik diyince

ahhh canım heaven'im,inşallah ben de sizlerden duyacağım.ben bu kez kendimi kaptırmaya yeni yeni başladım galiba.geçen sefer emen anne olmuştum,bu defa korkumdan...şimdi şimdi alışıyorum garibime.inşallah sağ salim doğurmak da nasip olsun hepimize.

canim 28 aralik cikiyor.
ama normalde adetin ilk günüde sayilmasi gerekiyo diye biliyorum ama öyle oluncada 27 aralik oluyor netteki hesaplamalara görede 28 aralik.. simdi ben napcam bilmiyorum acaba 27-28 aralikta arka arkayami girsem iliskiye anlamadimkiii

amin canım inşallah bu ay zaten hiç kasmıcam kendimi görev gibi görmicem ilişkiyi(zaten pek öyle görmüyorum aslında) koç burcunun özelliğimidir nedir soulfly da söyleyip duruyo ya

canım zaten orayada ilk adet gununu yazıyosun benımde 3 ocak cıkıyo, gebe kalma şansımın en yuksek old. tarıhler 29 aralık 3 ocak tarıhlerı arası dıyo. sen cıkan tarih aralıgında gü aşırı girersin. bide sabah erken saatte ilişkiye gırmek daha ıyıymıs

tam bunuda sorcaktim zaten...
28 aralikta sabah iliskiyemi girsem diye..
ama gerci esim o gün öglenci yani sabah yapma imkanimiz var tabi o saatte uyanabilirsekk

tam bunuda sorcaktim zaten...
28 aralikta sabah iliskiyemi girsem diye..
ama gerci esim o gün öglenci yani sabah yapma imkanimiz var tabi o saatte uyanabilirsekk

sorma ya şu uykuya yenık düşmek olmasa zatenn neyse canım bı gunluk uykunuzdan fedakarlık edeceksınız artıkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…