Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

tam bunuda sorcaktim zaten...
28 aralikta sabah iliskiyemi girsem diye..:KK53:
ama gerci esim o gün öglenci yani sabah yapma imkanimiz var tabi o saatte uyanabilirsekk:KK52:

e canım öğlenci diyosun öğlene kadar yatmayın sizde çok erken kalkmanızada gerek yok ne kadar sürüyo sanki:KK60::KK60::KK60:

e canım öğlenci diyosun öğlene kadar yatmayın sizde çok erken kalkmanızada gerek yok ne kadar sürüyo sanki:KK60::KK60::KK60:

canim biz esimle gece 3-4 ben bazen yalniz olursam 5-6 gibi yatiyoruz öglen 2-4 gibide kalkiyoruz
o yüzden bizim icin biraz zor olucak erken kalkmak ondan dedim

merhaba kızlar ben geldim.annemlerdeyiz sırf siz merak edersiniz diye yazmaya girdim..şimdi;

doktora gittim sonuçlarımı aldım malum..hormonlarım gayet normalmiş.sadece bu ay yumurtlamadığım için adet olamamışım. (başta bu lafı duyunca moralim fln çöktü ama sonra telaşe mahal olmadığını anlattı dr'um).bir de o akıntı mantar olduguma işaretmiş.geçsin diye fitil verdi 1 hafta boyunca fitil kullancam artı adet duzenliyici hap.bu akşamdan itibaren başlıyorum her ikisine de.hap bittikten sonra 1 hafta içinde regl olmam gerekiyormuş..ve yumurtlamamın normale girmesi..eğer girmesse hapı tekrar kullanıcakmışım..
azıcık moralim bozuldu ama napalım Allah beterinden saklasın...

farlutal mi verdi? o hap bazen gebeliği bile kolaylaştıryor için rahat olsun.çok sevindim her şeyin normal olmasın deecesiiiii:KK54:

öyle canim... bebek icin herseyi yapiyoruz bunuda yapicaz artikk:KK1:

ebrucum 28 inde yumurtlayacan muhtemelen,,,hiç kalkma yataktan,aslında akşam yapınca kalkmak zorunda olmuyosun,,,ama gündüz olunca kalkıyosun ister istemez,ben akşam çalışacam banane ..:KK17::KK17:

benım kocişte bugun tutturdu bu ay bende bı dr gıdıcem dıye belkı bende bı sorun vardır dıye,, bende arastırdım bıraz netten azosperm dıe bısey var sperm sayısı düşüklüğü yada hareketsiz olabılıyomus
Allah korusun ya, keçiboynuzu iyi gelıyomuşş alıp yedırsemmı acaba:KK1::KK1:

canim biz esimle gece 3-4 ben bazen yalniz olursam 5-6 gibi yatiyoruz öglen 2-4 gibide kalkiyoruz

canım siz geceleri gündüz gibi takılıyonuz,günüzleride gece gibi,o yüzden sen sabah yapp,,,
anammm kafamı karıştırdın ebruuu:KK3::KK3:

mutluluk canım geçmil olsun aynı şey benim kardeşimde de aynı rahtsızlık var evlendi daha beter oldu maydonoz suyu içmeden yapamıyordu dr. hep antibitotikle geçiştirdi toz verdiler ama fayda etmedi en son bir üroloji uzmanı ultrasonla muhayene etti idrar yollarında kalınlaşma olmuş ilaç verdi kullan sonra sonda gibi bişeyle camerayla girip temizliyceklermiş ama çok korkuyor oda çok pipiriklidir bu konuda ama yapcak bişey yok sanırım geçmiş olsun bende sadece bir kere oldu gerçekten çok acı veren sıkıntılı bişey oturamıyorsun kalkamıyorsun üf ya cilemiz hep alt tarftan

sağol canım,maydanoz suyunu bugün gelen misafirlerimde söyledi.
Ama maydanoz suyunun şu dönemde çok iyi olmadığını duydum.
Yani herhangi bir gebeliğe karşı tehlikeliymiş.O kadar çalışırken başa dönmeyim şimdi.
Bol bol su tüketip,efervesan içmekten başka şansım yok.
Bu arada ben ovulasyon testimi yapmadım bugün,bi müsadenizle yapıp geleyim:KK55:

hmm tamam o zaman... e şöyle yapın madem geç yatıyosunuz yatmadan önce yapın :KK17: şöyle 3-4 gibi zaten sabah olmuş olur:KK1:

canım siz geceleri gündüz gibi takılıyonuz,günüzleride gece gibi,o yüzden sen sabah yapp,,,
anammm kafamı karıştırdın ebruuu:KK3::KK3:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
canim sabah yattigim icin yine sabah veya öglene dogru saatimi kurup kalkarsam ve gündüz uyumassam aksam 10 gibi yatarim ben...
ozaman sabahta erken kalkip bebek yaparizz:KK53::KK52:

iyi akşamlar kızlar bnde birsüredir sizleri takip ediyorum 29 kasımda edet oldum ekim ayını hatırlamıyom malesef o yüzden tam yumurtlama tarihini hesaplayamadım ama işallah tutturmuşuzdur :) 2-3gündür adet olacakmışım gibi karnım ağrıyo belimde feci ağrıyo, pek bi uyuşuğum hep yatmak istiyorum 2 gündürde aşırı başım ağrıyo

benım kocişte bugun tutturdu bu ay bende bı dr gıdıcem dıye belkı bende bı sorun vardır dıye,, bende arastırdım bıraz netten azosperm dıe bısey var sperm sayısı düşüklüğü yada hareketsiz olabılıyomus
Allah korusun ya, keçiboynuzu iyi gelıyomuşş alıp yedırsemmı acaba:KK1::KK1:

canım keçiboynuzunu yemek işe yaramıyomuş sperm sayısını arttırmaya kaynatılmış suyu iyi geliyomuş ibrahim saraçoğlu anlatmış nasıl yapılacağını

iyi akşamlar kızlar bnde birsüredir sizleri takip ediyorum 29 kasımda edet oldum ekim ayını hatırlamıyom malesef o yüzden tam yumurtlama tarihini hesaplayamadım ama işallah tutturmuşuzdur :) 2-3gündür adet olacakmışım gibi karnım ağrıyo belimde feci ağrıyo, pek bi uyuşuğum hep yatmak istiyorum 2 gündürde aşırı başım ağrıyo

valla canım bi arkadaşım demişti başağrısıda hamilelik belirtisiymiş ama tabi herşey psikolojikde olabilir belli olmuyo eğer adetin 28 günde bir oluyosa bikaç gün sonra bi test yap istersen

bende buay hamile kalmak istiyorum.yeni yıla hamile olarak girsem keşkeee ahhhhhhh ahhhhhh

X