Aralık ayında çift çizgiyi görmek isteyenlerin umut dolu paylaşım alanı...

bendede oluyo,ilişkiden önce wc gitmiş olsam bile yarım saat sonra tekrar gitme ihtiyacı hissediyorum,,,tamam sedacım o anki durum neyi gösterirse öyle yaparız ozaman,,,,

dr.un verdiği diyet.endokrinci ve diyetisyen birlikte verdi.benim gebelik şekerim çıkınca bunu yapmak zorundayım.kahvaltıdan 2 saat sonra 1 meyveyle ara öğün falan...hiç aç kalmamam lazımmış şeker dengem için.

anladım cnm.kkızlar kahvaltı werim şu herifime.kib optum

kızlararada bakıyorum yazılanlarda dışarı çıkıcam biraz sonra işleri bitirmweye çalışıyorumda ... size bir öenrim olucak ayakları havaya kaldırma konusunda denemenizde fayda ve kolaylık olcacağını tahmin ediyorum ilk bebeğimde öyle yaptım şimdiki en son dememde sanırım faydası olmuştu ama bebek kpoliplerden dolayı durmadı sanırımda neyse kısa kesiyim yerde işlemi yaptıktan sonra ayaklarınızı yatağa doğru uzatın istediğiniz kadar dura bilirsiniz kalcanız yatağın yanına değecek bacaklar yatağın üstünde olucak bilmem tarif edebildimmi deneyin bence

iyiydlik canım nolsun bende kızın okuluna gidicemde son hazılıkları yapıyorum arda bakıp burayı takip etmeye çalışıyorum canım sen naparsın bakalımmmm

iyiydlik canım nolsun bende kızın okuluna gidicemde son hazılıkları yapıyorum arda bakıp burayı takip etmeye çalışıyorum canım sen naparsın bakalımmmm

nolsun canım bende aynen devam reglimin 4.günü bugün bir bitseydi kayınvalidemler gelmeden buum bummm lara başlasaydım

hadi hayırlısı kim gelirse gelsin çalışmaya devam canım boşver sen...hayırdır bu zamanda niye bu ziyaret nerden geliyorlar k.validen

canım ben gurbetteyim bana geleceklermiş 1 hafta 10 gün kalırlar artık ya kalsınlar zararı yok ama kayınbabamda emekli oda hep evde olacak bizim iş yattı gibi yageçen ay eşimin işi yoğundu şimdi de bu bakalım ne olacağız canım

iyidir tatlım sen napıyon,,,kaynananlarda gelmeyiverselerdi yaa,

sorma canım ya eğer adetim gecikmeseydi biliyosun beni deli etti leke leke geldi bisürü test yaptım sonra bana inat yapar gibi hooop kırmızılar geldi şimdiye buum bummlara başlamış olurduk birde ne zaman geleceklerini demediler yaaaaa pufffff:18:

hadi allah kolaylık versin canım olur olur üzülme yumurtlama gününü kaçırma bir sefer bir seferdir onlarda bilir bu işleri oğlulları sonuçta dimi yaniii onun için rahat ol boşver sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…